O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Powtórki z plusem

"Do łezki łezka ... jestem niebieska, w smutnym kolorze blue ..."

I vortali poświęconych tej tematyce, w końcu zaś nabyłam książkę z wierszami i aforyzmami ślubnymi, do tego 4 ręcznie wykonane kartki okolicznościowe, papier czerpany w kolorze liliowym i srebrną wstążeczkę. Z tego wszystkiego stworzyłam nietuzinkową i emanująca osobistym zaangażowaniem przesyłkę. I powiem szczerze - pisanie tego i pakowanie nie sprawiło mi jakiejś szczególnej nieprzyjemności – przecież mimo.

Te słowa, jest 8.22) pozostaje mi jedynie współczuć tym, którzy nie planowali oglądać dzisiejszego dnia o tak wczesnej porze. Mam również nadzieje, że budowlancy uszanują jutrzejsze święto i nie zafundują nam powtórki z rozrywki w pierwszy wolny dzień przedłużonego weekendu.


Poczuła, pomyślała i zapisała alessa 2003-08-14 o 18:29:27

Tu skomentuj lub tylko.
I pracę tylko dla idei", konsekwentnie i bez kompromisów realizuje. Jednym słowem, trudny wybór, którego dokonał sprawił, ze urósł w moich oczach. Dołączam więc do całej galerii jego zalet kolejny wielki plus. Mam nadzieję, że jego lojalność i uczciwość, kiedyś zaprocentuje kolejną podobną propozycją, którą bez wyrzutów sumienia i poczucia krzywdzenia kogoś, będzie mógł przyjąć.

Nie wiem,.

Futbolowe dywagacje

Jedenastka roku:

- bramkarz:

Joe Hart

co go wyróżnia in plus? refleks, refleks i jeszcze raz refleks; gdy oglądam powtórki jego parad nie mogę się nadziwić nad szybkością jego reakcji, powinni to zbadać jacyś naukowcy; tak samo jak powinni zbadać jego nadnaturalną (zwłaszcza jak na bramkarza) szybkość, którą zaprezentował podczas derbowego spotkania z United (kto nie wie o co chodzi niechaj zerknie

Ej Ty! Poczekaj! Tu się ocenia!

Już się boję. Standardowo - ostatnie trzy miesiące na pierwszy rzut.
Eee... Yyy... Jaka treść?! Dobrze, wróć. Treść jest. Tylko niezrozumiała dla przeciętnie inteligentnego człowieka. Wstałam, poszłam, zrobiłam, wróciłam. No i co to kogo? A dalej widzimy pozdrowienia na kilometry. Ktoś panience za to płaci?
Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE.
[0/20]

6. Styl:
Powiedziałam,.Się sie wielu nieistotnych rzeczy. Olaboga. Jestem bogaty w wiedzę, której wcale nie potrzebuję. A Twój wymaz moczu jest dodatni czy ujemny? A grupa krwi? Jesteś dziewicą? A ile razy Twój sąsiad ogląda powtórki M jak Miłość? xP
Boże, ludzie, opanujcie się.
Tyle tylko Cię ratuje, że lubisz dobre filmy (czyt. Takie, jakie lubię JA*) i słuchasz dobrej muzyki (czyt. Takiej, jakiej min. JA* słucham).

Bloga jest prowokacją a ja prowokacji nie lubię, to generalnie zadowalasz mnie. Z pełną światomością tego, co teraz robię i tego, że to może być wielki błąd, daję ci mocną czwórkę, może nawet z plusem.

Słodka Idiotka
czwartek, 8 marca 2007

Jakieś sugestie? [1]

Książkownia

Z czystej ciekawości, sięgnęłam w końcu po Królową Lata. Po tylu ciepłych recenzjach i gryzącym mnie poczuciu winy, że do tej pory nie pognałam po tą książkę do księgarni, rozsiadłam się z nią wygodnie.

I co zastałam? Historie Asilinn, dziewczyny mogącej widzieć wróżki. Nie są to jednak stworzenia dobre i łagodne niczym z bajek dla dzieci. Są nieraz przepełnione złem i okrucieństwem,.

Nawet scena walki, o ile można to tak nazwać, z samą Królową Zimy, trwała tak krótko, że nie wywarła na mnie żadnego wrażenia.

Przez cały czas krążymy właśnie wkoło uczuć głównych bohaterów.. Plusem jest również fakt, ze autorka nie poszła za standardowym rozwiązaniem – pojawia się książę i bohaterka od razu rzuca się w jego ramiona. Tutaj zwolenniczki takich rozwiązań poczują się.
2010
Nefilim. Upadli. Tom 1 - Sniegoski Thomas

Biorąc do ręki „Nefilima”, trochę się bałam. Bałam się powtórki z rozczarowania, które ogarnęło mnie po obejrzeniu serialu, który powstał na podstawie tej ksiązki. 
W miarę czytania, powoli strach mijał. Czyta się świetnie, płynnie, bez jakiś większych.

Lost, Roswell, Grey's Anatomy:Chirurdzy
zapisała Freja
skomentuj (11)
2004-06-26 08:57:58 >> Informacje...

Na początku przedstawię wyniki ostatniej ankiety:
Czy POLSAT powinien emitować powtórki Roswell?
Tak (68) 95.77%
Nie (2) 2.816%
Mi to obojętne (1) 1.408%
Razem głosów: 71
Jak widać zdecydowana większość głosowała na Tak :) *spoko*
Po drugie od.Inni, no oprócz Michael’a, ale on też zrobiłby wszystko dla Mari’i.
Więc wrócili... Nie było już żadnych wrogów, nikogo z FBI, czy coś, ani kosmitów.
Było spokojnie, wszystko było ok.! na plus! cool! extra! Ale wtedy go zabrakło. Nie było go tam kiedy, był najbardziej potrzebny. Pojechał tylko do sklepu, Liz go o to prosiła, ale wybiegła za nim, był już daleko i nie zauważyła jadącego samochodu. Był tylko pisk opon, krzyk Mari’i, a potem sygnał karetki i syrena Szeryfa. Potem była już ciemność... zawsze wyobrażał sobie te ostatnie chwile z życia Liz, co czuła... Specjalnie go tam wysłała. Chciała przygotować mu niespodziankę. Na stole czekały małe buciki... Miała być mała impreza. Nikt nie wiedział o niczym, dopiero, kiedy wrócił do domu.

Mój pamiętnik - część 1 - Onet.pl Blog

Siemanko

Jutro Sylwester - a moje plany są następujące: będę spać :)
Lolowo - wiem :P Ale po ostatnim Sylwestrze nie mam ochoty na powtórki :(

A poza tym, wcale się nie cieszę, że kończy się ten rok. Nie żeby był jakiś specjalnie wyjątkowy, choć to też po części, ale chodzi mi o to, że znów to potworne uczucie, że coś się.


xD xD xD :P:P:P :* :P:P:P xD xD xD

Zupełnie jak Pan Robert!!
Znaczy nie wiem, bo nie wiem, do jakiego liceum chodził.

Ale fajnie!
Nawet nie wiecie jak się cieszę!!

Jestem z Ciebie dumna!! :*

Pozdrawiam :*

Papa


2
Verba - Młode Wilki 3
Verba - Młode Wilki 4
Verba - Młode Wilki 5
Verba - Młode Wilki 6
Big Cyc - Homotubisie
Farba - Chcę tu zostać
Kaliber 44 - Plus i minus
Verba - Wiem jak to jest
Perfect - Nie płacz Ewka
Jacek Kaczmarski - Mury
O Nauczycielu z piekła rodem
Sumptuastic - Teraz już wiesz
Lady Pank -.

Powtórki z plusem dla klasy 3 gimnazjum

Proza mego życia. - Onet.pl Blog

Już dobre kilka lat. Ale udało się! W końcu...

W międzyczasie była masa nauki, powtórki, czytanie lektur i chodzenie na angielski, by trochę nadgonić straty jeszcze za.

 

_______________________

Dziś to chyba na tyle.

Piękne słowa. Prawdziwe, lecz trudne.

Czy za słowami pójdą czyny??

kasieńka (12:33)

:)

Pojechałyśmy do miasta. Oczywiście miałyśmy spotkać się z laskami z mojej klasy, ale te leniwe jak zwykle, to nic nie wyszło. A Kasi nie ma [jak zwykle!], bo jest u.

Witam Kochani:* Jak mnie tutaj dawno nie było. A dlaczego, to już piszę. Otóż byłam kilka dni we Wrocławiu. Rodzinka przygarnęła mnie.

;-) Ale to już tak ze mną bywa ;P

Nie ma co - czy wieś, czy miasto - każde ma swoje plusy i minusy.

kasieńka (19:09)

Wyszło na to, że sama z Agatką sobie pojechałam xP Ale cóż.

Zostały tylko 3 tygodnie mini-lenictwa. Jak to zleciało... Ciekawe, jak je wykorzystam, jak spędzę czas..? Może w końcu uda się zorganizować ognisko z klasą z gimnazjum? Hmm.. Fajnie byłoby tak się spotkać. Oczywiście daję głowę, że i tak.

Zwyczajniutki?!

Rydzyk
Dobry z dobrą energią
Gazeta.pl
Inteligentny z małą paranoją ;)
Klasa na obcasach
Matka mnie opierniczyła
Do rządzenia. Odpowiedź na całą tą sytuację jest tylko jedna - IV RP i braciom K. już podziękujemy za rujnowanie kraju, teraz niech wykażą się inni.
Ich nie ma
Ta dziedzina życia nigdy nie była moją mocną stroną. Pewnie dlatego, że mam taki a nie inny charakter, a może poprostu nie chcę się poprawić. Tak czy inaczej na.
Obejrzy, a tu już na studia trzeba iść, jeszcze niedawno było zakończenie podstawówki, początki gimnazjum, później liceum... No cóż starzeję się niestety.
.
Ilu klnie, że jest źle i dalej brnie, zwinięte banknoty, sto złotych, dziury dwie, Absolut, XTC, 1, 2, 3 czy to świat jest zły czy ty? Rozejrzyj się co człowiek robi, a teraz spójrz w lustro i to.ZIP i ty też trzymaj się.
J'maintiens l'idee qu'la plume reste plus forte que l'epee Dans une voie qui n'est pas la mienne j'persiste a dire amour et paix.