O czym chcesz poczytać na blogach?

Powrót do przyszłości

różne refleksje Iwanka

Święty Mikołaju,Oceans Eleven,Jack Frost,Asterix i Obelix kontra Cezar(kiedy jakaś stacja otwarta da wreszcie o wiele lepszą Misję Kleopatra?),Powrót do przyszłości 3(film, który na jakiejś stacji leci w każde święta),Jaś Fasola:Nadciąga totalny kataklizm(nie tak dawno film ten był wyświetlany w.Dziki Zachód i Cast Away oraz Mściciel z Honkongu.Tak oto prezentuje się oferta filmowa TVN. TVN poszedł na łatwiznę, czyli na sprawdzone filmy.Pewnie Powrót do przyszłości spośród TVN-owych propozycji będzie miał najwyższą oglądalność, bo to komedia, która zawsze gwarantuje dużą oglądalność, no.Się trochę nieciekawie, bo od nudnego wykładu z makroekonomii, ciągle pisanie i pisanie. Mimo tego momentami zasypiałem, ale dziwnym trafem notatki chyba mam dobre. Potem MSG i wyniki z kolokwium. ALe tutaj wrócę jeszcze do dnia wczorajszego i samego kolokwium. No więc nasza grupa pisała jako pierwsza, nie wiem czy.

Zwyczajne życie nastolatki - Onet.pl Blog

Zaraz opiszę miała miejsce wczoraj podczas konkursu biblijnego.

Konkurs się rozpoczyna, kartki z pytaniami są rozdawane, ale nie możemy ich przeglądać do czasu, gdy wszyscy nie dostaną prac. Dziewczyna siedząca obok mnie zaczyna oglądać pracę przed czasem, cicho woła do siebie księdza, który pilnuje nas w.Ale to jedyna książka, która skłoniła mnie do łez (gdy pies ginie). Ciężko mi szło czytanie "W pustyni i w puszczy", czyli znów nieszczęsny Sienkiewicz. W przyszłości czeka mnie "Potop", "Lalka" oraz "Ogniem i mieczem" i co ja pocznę? Chyba muszę się wybrać na kurs szybkiego czytania. Miałam pójść na taki,.Po konkursie moja koleżanka czuła się winna, ale ja jej ciągle powtarzałam, że nic się nie stało. Nie zostałyśmy na poczęstunku, czekał na nas wielki powrót do szkoły. Akurat tak się złożyło, że wchodząc do szkoły zadzwonił dzwonek. Sprawdziłam, gdzie mam lekcję i poszłam wszystkim oznajmić,.

hanyczki.blog2 dni na Kresach Hanyczek przetrzymał dzielnie, choć nie bez marudzenia.

by Diabełek

skomentuj (1)
powrót do przyszłości
sierpień 2004

Diddl - Onet.pl Blog

Eksperymentalnym w Krainie Sera.

Całe dnie spędzam na przeprowadzaniu eksperymentówi wynajdywaniu super wynalazków. Moim ulubionym filmemjest “Powrót do przyszłości”, a ulubionym artystą -Diddlonardo da Vinci. Często zdarzają mi się nieplanowane eksplozje, ale jest to przecież nieodłączny składnik.

Kanał Lewy

W przedwczesny optymizm, wybiegając w przyszłość ku łąkom ukwieconym i plażom piaszczystym, które (zapewne) powrócą za rok..

A jeszcze inni po prostu zbierają to wszystko do kupy... Taaa... nie oburzaj się, ale.

Utwór to 'Monaco, 28 stopni w cieniu'"...

22:48, kanallewy , Złote Przeboje
Link Dodaj komentarz »
Woman" i "Uwierz w ducha"? Pamiętasz "Top gun" i "Pulp fiction"? Pamiętasz - wspomniany już w poprzednim wpisie - "Powrót do przyszłości", "Niekończącą się opowieść" i "Desperado"? Za każdym z tych filmów stał murowany hicior - przebój.