O czym chcesz poczytać na blogach?

Power dvd 5

analogicznie i prawie tak samo

Trochę się zamotałam. Miało być tak banalnie prosto. Nieprzewidziałam swojego buntu, kiedy po raz enty w odstępie 5 minut zmieniam kolejną pieluchę. Książki głoszą, że szczęśliwe dziecko, to szczęśliwa mama. Trybik w głowie po porodzie wcale się nie przestawia..

Pociąga za sobą wnioski, jakich wolałabym uniknąć. 

Uciekam. 

Jedno wiem, power z czasów ciąży mnie opuścił. Wtedy myślałam mogę wszystko, głaskałam się po brzuchu i uśmiechałam do środka. 

Ale wraca, pewnie wieczorem. Małoletnia śpi, a ja chciałam odpalić wreszcie zaległą płytę z filmami. I kupa. Programy na kompie nie chcą działać, dvd nie chce włączyć akurat tego filmu, który miałam zamiar oglądać tylko przerzuca na kolejny. Na linii ja - elektronika poległam. Łeb mi trochę pęka,.

czarna już nie czarna

Jak w transie. Jak Ostry chwycił mnie za rękę to zwariowałam w jednej sekundzie. Nie wypiłam dużo – przez całą noc tylko trochę wina i trzy piwa. Ale power miałam taki, że z parkietu nie schodziłam aż do rana. Potem szłam kilka kilometrów z buta bo o 4 rano nie było autobusów.
Na poniedziałek.Pokazu, od razu przeszedł per „pani”. Bardzo ciekawy człowiek z tego Adama. Dostałam butelkę szampana i zapewnienie, że jeśli nakręcę mu 5 pokazów do dostanę komplet garnków albo czteroosobowy weekendowy pobyt w hotelu. I powiedział jeszcze, że jak mi się uda to wpadnie z filmami na dvd. Wariat!
Ostatnio robię sobie samotne wycieczki samochodowe – tylko ja i auto. Bajka... Kurwa jak ja kocham prowadzić samochód...
Dużo.

tsu-zu-ku |*| Your life is all yours, so don't let other people force you to be good |*|

Dziwne to dni... >> poniedziałek, 25 września 2006 22:25:40

♪: "The Power of Smile" by KOKIAhumor:

To co sie ostatnio dzieje wymaga notatki XD

Piatek - 22.09

.
To wlasnie te pomaranczowe kwiatki jadlem ;)


Poniedzialek - 25.09

Dzis wyszedlem odebrac plyty Ayu, zdjecia i kupic plyty dvd. Poszedlem na poczte, odebralem paczuszke i mnie olsnilo ze nie wzialem kwitka na odbior zdjec - -" Dawaj do domu. Moze to i lepiej. Pozbylem sie plyt.Jakis taki zmeczony jestem. Fizycznie i psychicznie. No ale pojde. W koncu trzeba sie pozegnac z Marta!

komentarze [8]

Deszcz na placu >> wtorek, 5 września 2006 22:57:28

♪: "You Make Me Want To Be A Man" by Utada Hikaru[no Darky! This is just the way I am...]

Dwa duchy, natural i ja ;) - Onet.pl Blog

tak, byłam u Birmy, z Birmą i obok Birmy calutenkie 5 godzin ;) Może ma mnie w tej chwili dosyć, ale potrzebowałm tego... Ostatnio zaniedbałam ją troszkę, i musiałam.
Sie biedna, ale chyba bardziej "psychicznie" że jesteśmy w terenie i w dodatku poruszamy sie szybciej niż stępem, niż z powodu wysiłku... Chociaż kondycji tez nie ma ;)
Po powrocie jeszcze ją wykapałam, ostatni dzwonek żeby to.Z jakimiś innymi... Ale moge powiedzieć, jak było ;)
Dużo się dowiedziałam, obejrzałam niejedną kasetę czy DVD, m.in. z pHilipem Nye'em( nie wiem czy tak sie pisze ;P), który robił zadziwiające rzeczy z obecną klaczą.;) Musze ją zabierac na rózne zawody i końskie imprezy, bo to bardzo podbudowuje chęć działania i daję "powera" do pracy z własnym koniem. Przyda się to i mi, i jej ;)
Zdjęc niestety nie ma, tylko parę marnych... Ale i.