O czym chcesz poczytać na blogach?

Pouvoir

W ciemność patrząc, ulatniam się.

Głupia do potęgi entej, nikt mnie nie lubi i jestem gruba. No dobra, może Kasia i Wilku mnie lubią. Głupia, Głupia. Jesteś skretyniałą idiotką, Ann!Nie jem.
Nie wkładam do ust.
Nie przeżuwam.
Nie połykam.
Proste.

Wciąż jestem za gruba.
Och.
Idiotka ze mnie.

Jestem skończenie głupia, ale nie z powodu diety. Z żadnego powodu. Jestem debilem, kretynem i idiotą.

Smutno mi, boże.

Smutnawo i głupawo, heh.

A wy nawet nie możecie tego skomentować!
HAHAHAHAHA!
annette 2005-03-30 17:26:32
skomentuj (6)


Pouvoir c'est vouloir?
Moje chore ambicje nie dają mi żyć.
Ja muszę być we wszystkim najlepsza, muszę mieć najwyższe wyniki, ja chcę być naprawdę dobra we wszystkim, co robię.
Nie znoszę porażek, choć to duża część mojego życia. Nie umiem się pogodzić z tym, że czegoś nie umiem, że nie jestem w czymś najlepsza. Funkcja "OBOJĘTNOŚĆ" została skasowana w wyniku ewolucji?
Ambicje nie dają żyć, nie dają oddychać, nie dają wolnego czasu. Denerwuje mnie moja niewiedza w niektórych dziedzinach, np. w fizyce czy matmie.
"Daj sobie spokój", "Przecież jesteś dobra np. w angielskim" - nie,.

Oczy: Wrota Duszy

Na niej ogromna odpowiedzialność.
a ja niczym się nie zrażam. mam cel i dążę do realizacji. nawet, jeśli nie podobam się umalowanej paniusi, to już jej problem (największy w tym, że musi szukać kogoś, kto się jej spodoba, hehe).
a ja mogę spodobać się komuś innemu. wierzę, że będzie to ktoś konkretny, konsekwentny, racjonalnie myślący, nie wywyższający się. po prostu mądry.

nie trzeba dodawać mi otuchy.

skomentuj (1)

chcieć to móc 2005-05-22 17:53:51


niczego nie jestem pewna :-) ale vouloir c'est pouvoir , nieprawdaż... :-)


dziękuję.

:-)

skomentuj (0)

jeszcze tylko 2005-05-22 18:01:45


jeszcze tylko wyniosę z pokoju jego kubek. jeszcze tylko schowam do szafki cukierniczkę, która od dawna nie widziała dziennego światła. jeszcze tylko umyję naczynia po śniadaniu, wrzucę herbaciane fusy do kosza, w którym po śniadaniowych jajkach na miękko zostały tylko skorupki. jeszcze tylko dam jej do spakowania kremik. jeszcze tylko zamknę autocadowy projekt w komputerze. jeszcze tylko spojrzę na nią, porozmawiamy. i.

Blog nowozonka

Tutaj swoje miejsce. To miasto dla odważnych i pomysłowych osób. Swoją kreatywnością potrafią wiele zdziałać i zapewnić sobie wyśmienite utrzymanie. Piszę tak dlatego, że wczoraj jechaliśmy zawieźć mamę do sanatorium w Wieńcu Zdroju koło Włocławka, mijaliśmy różne miejscowości, różnej wielkości, różnie rozwinięte pod względem gospodarczym i doszłam do wniosku, że naprawdę nie ma co narzekać, że mieszkam w małym mieście. Może ono i jest małe, ale wciąż się rozwija, dzięki ludziom, którzy wiedzą jak wykorzystać swoje zdolności.Zresztą dla chcącego nie ma nic trudnego. Vouloir c'est pouvoir. Ja też wierzę, że mnie się uda i nie będę musiała wyjeżdżać do Anglii, by zarobić na moją rodzinę. Wierzę, że do grudnia uda mi się na tyle urządzić, że ze spokojem będę mogła powiedzieć "tak" mojej miłości i wspólnej przyszłości.
Komentarzy: 1 2007-01-02