O czym chcesz poczytać na blogach?

Potwierdzenie salda

malutka19841 blog

Tez powinien wracac pare minut po 15 a wczoraj przybyl o 16 twierdząc że z powodu remontów zamknieto kilka ulic i musieli jechać obiazdami. Co za bzdura. Fakt drogi śą zamknięte ale o tym wiedzieli już wcześniej. Ten oszust zapomnial o jednej rzeczy, za każdym razem jak placi karta w sklepie to automatycznie dostaje esa o potwierdzeniu tranzakcji. Sprawdzilam jego telefon (wiem ,że to naganne ale no cóż) o 15:13 byl w naszym sklepie osiedlowym i wydal prawie 14 zl. Ale no co ,skoro nie przyniósl sobie papierosów ,ani nic do jedzenia też nie kupil. Proste znowu alkohol na miejscu. To samo wieczorem poszedl ze śmieciami przed 20 a saldo ze sklapu o 20:15 na kwote prawie `15 zl. i przyniósl 1 piwo i slonecznik, a gdzie reszta kasy? Zgadnijmy. Znowu będzie momęt ,że nie będe miala na chleb ,dzieci będą glodne i co im powiem ,że tata przepil. przegięcie. Mam  już dosyc. Ja chce odbudować rodzinnę a on to niszczy.A taki byl zrozpaczony jak.

hoshi is shinin'...

ale co tam
potem robie wszystko to co jest za nudne by robil to ktos inny: segreguje jakies tam segregatory, przekladam papiery, biegam z korespondencja, wypisuje umowy ubezpieczeniowe, wydaje wyciagi, sprawdzam salda, odbieram telefony itp itd, ale jest o, nie narzekam - nie kaza mi parzyc kawy :D:D:D:D:D
nuda
nuda
nuda
nuda
jutro mam wyladowac w dziale kredytow, teraz bede pewnie przerzucac inne papiery :D:D:D:D
ehhhhh nudne jest zycie praktykanta...
ale nie narzekam, wszyscy dookola juz panikuja.

S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża

Członkiem sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych i ma odpowiednie uprawnienia dot. dostępu do materiałów tajnych, blokuje się dotarcie do części archiwum Sejmu, które powinno być podręcznym warsztatem pracy parlamentarzystów.

Jeśli powyższa interpretacja wyłaniająca się z informacji „Uważam Rze” znajdzie potwierdzenie, to mielibyśmy do czynienia z kolejnym osiągnięciem pani Ewy Kopacz – po fałszywej informacji o dokładnym przeszukiwaniu gruntu ziemi w miejscu katastrofy smoleńskiej – na polu wprowadzania opinii publicznej w błąd.

Funkcjonalność kłamstwa

Nie chodzi o samo potępianie.

Względnie młody człowiek, zdradził swoich kolegów stoczniowców. Młodzi ludzie popełniają błędy. Głównym problemem nie jest nawet to, że taka osoba po objęciu najwyższego urzędu w państwie nie potrafiła przyznać się do swoich kontaktów z SB. Być może kiedyś, z dystansu, historycy ustalą, że Wałęsa „per saldo” przyniósł Polsce więcej korzyści niż szkód. Może.

Ale, jak już wspomniałem, nie jest to najważniejszy problem. Nie idzie także tylko o to, iż zaprzeczanie bolkowatości Wałęsy stało się jednym z kłamstw założycielskich III RP. Problemem jest to, iż nawet po opublikowaniu wyników badań naukowych.

Małe Radości Florka M

3.

3. Podczas wykrycia sygnałów pozytywnych hipotalamus zaczyna produkować fenyloetyloaminę. Początek tego procesu występuje zwykle ok. 4 sekundy. W tym czasie uderzenia serca zwiększyły się ok. 50%, automatycznie oddech staje się szybszy, dodatkowo u kobiet oczy zaczynają błyszczeć.

I to jest potwierdzenie mojej tezy, że miłość to chemia i to wszystko co odczuwamy to tylko związki chemiczne...

Komentarzy: 1 Klasyka.....Jego jeden mail w którym przyrzeka mi miłośc... Komentarzy: 2 wtorek, 15 styczeń 2008, 22:56 I kolejny dzien za mną. Najśmieśniejsze jest to, że  taki sam jak 4 poprzednie, bo dalej siedzę nad saldem i końca nie widzać. zastanawiam się co to za biuro rachunkowe ktore nie umie ustalić salda...... mam juz dosc...