O czym chcesz poczytać na blogach?

Postrach nocy

Obce Jajeczko

We wrześniu ubiegłego roku w Tatrach. Webcam Zakopane Biegli wykluczyli w świecie przestępczym. Stale trwa śledztwo w sprawie nieprawidłowości przy poszukiwaniach turystki.
Imogen Poots w biografii piosenkarza Jeffa Buckleya
Imogen Poots ("Postrach nocy") dołączyła do obsady filmu "Greetings from Tim Buckley". Główną rolę zagra Penn Badgley. Film jest historią piosenkarza Jeffa Buckleya oraz skoncentruje się na wydarzeniach poprzedzających słynny koncert na chwała jego ojca (także.

... zemsta jest najlepsza, gdy krew jeszcze ciepła ... - Onet.pl Blog

Tyle wspaniałych miejsc, przekażę dawne legendy, podania ...
- Starczy, za dużo gadasz, czuję się jakbym rozmawiała z Davidem.
- To lepiej się zamknę. Słyszałem jak go poustawiałaś. Normalnie nie poznaję cię dziewczyno. Stałaś się postrachem nie tylko wilkołaków, ale też nadętych wampirów. Powtarzam to co już kiedyś powiedziałem. Ciebie aż strach się bać. - zachichotał cicho. - Dobrze, że mam cię po swojej stronie.
- Gdybym miała być przeciw tobie, popełniłabym.
Wklej.
Rozdziały
000. Prolog
001. Zwyczajne zakupy
 002. Nowa córka nocy
003. Ale ja nie chce być wamprem
 004. Azotan srebra, młoda damo

Astrozofia - bloog.pl

Panować. Wiedział, że już za krótką chwilę wyśni sen, którym Szalony mami wszystkich, których porwał z Ogrodu.

Przekroczył próg Spiżowego Olbrzyma. Nie miał już pod stopami podłoża. Zawisł w najczarniejszej nocy i nie widział zupełnie nic. Jego wzrok przyzwyczaił się do całkowitych ciemności, aż dostrzegł niewielkie światło. Potem wiele podobnych świateł, które zaczęły zbliżać się do niego – lub też on do nich – nie był tego.

Grozę. Mimo, iż miecz Sopeliusa i zawsze celny łuk Tasha mogły przyprawić ofiarę o dreszcz przerażenia, to jego bano się najbardziej. On był sztyletem trójcy, zadającym ostateczny cios. Razem tworzyli trójcę niepokonaną, siali postrach, broniąc i sławiąc potęgę Pana Raszarrokul.

Po koncercie na scenę wjechała ogromna machina stanowiąca tor przeszkód i jednocześnie machinę tortur. A wypróbowanie jej nie miało przypaść bodaj jednemu z poddanych.

caramella20 blog

Jeszcze lepiej...Test zakonczyl sie sukcesem :)Dzis mam wolna chate blahahahaha,tak sobie mysle kogo by tu zaprosic..... :P
caramella20 2003-05-10 10:06:02 skomentuj (4)


Sam na sam z Lindis0czyli horror dzisiejszej nocy :PPP
Pogode mamy dzisiaj niczym z deszczowej piosenki,moze przez to jestem taka osowiala.Niedawno pozbylam sie Lindis :)Przyjechala do mnie wczoraj i zostala na noc.W ciagu tych paru godzin troszke narozrabialysmy.Obawiam sie,ze pewna osoba,ktora.3 sygnaly-to takie minimum.A dzis w nocy udalo mu sie mnie zaskoczyc...Pewnie chcial tylko przypomniec o swoim istnieniu.Ta noc byla obrzydliwa,ja nie potrafie spac w takiej parowie no.... :(((((

caramella20 2003-05-26 21:17:42 skomentuj (3)
Postrach w ciele babci :)
Mozna dzisiaj mowic do mnie-ranny ptaszku(bynajmniej nie chodzi tu o to,ze krwawie...),ale szczerze mowiac wcale nie jest mi z tym do smiechu.Pierwszy raz od niepamietnych czasow widzialam jak moj.

Zbiór opowiadani Fantasy i Wampira - Onet.pl Blog

Siostry i był dość chudy, ale nadrabiał to znajomością boksu, miał jasne kręcone krótkie włosy i był ubrany w czarny nie specjalny dres. Drugi był to chłopak od tamtego młodszy o dwa lata, był nieco przykoś ci i swoją sporą postawą budził postrach w okolicy, był łysawy i ubrany w granatowy dres. Ale najgorszy z tych trzech był ten najmłodszy starszy od niego o rok, średniej postury najmniejszy, ale strasznie przebiegły, cwany lis o rudawych włosach zawsze ustawione na żelu na sztorc.Takie koleje rzeczy dzieją się. Dzień szybko się zaczął i szybko skończył, po długim spacerze był obiad odrabianie lekcji, a potem szykowanie się do snu, by powitać kolejny nadchodzący dzień. Gdybym tej nocy wstała i wyjrzała przez okno usłyszałabym odgłosy martwej ciszy i szybko znikające krzyki, czyje te krzyki? Daleko wiele kilometrów od miasta woń przelanej nocnej krwi unosi się w powietrzu, którą z tej odległości tylko wybrani potrafią.