O czym chcesz poczytać na blogach?

Posiew moczu

mateuszmortka.blog

To krtani, ale nie było też gorzej.
Poprawa sytuacji nastąpiła w poniedziałek po komunii :-)
Zaczęło nam się pięknie odrywać, więc włączyliśmy syropki wykrztuśne, i tak pozbyliśmy sie tego dziadostwa!!!
Posiew moczu potwierdził podejrzenia nasze i pani doktor o infekcji układu moczowego.
Tak więc nałożyło nam sie kilka chorób!!!
A Komunia była piękna, te dzieciaki śpiewające "Ave Maria", i z takim przejęcie przyjmujące.

let-it-be

O własnych siłach ale wrócić już nie mogłam, dzwoniłam po mamę żeby przyjechała po mnie bo mialam 40stopni goraczki, czem prędzej do lekarza, pęcherz piekł jak cholera, jeszcze opieprz dostałam od lekarza ż edo tej pory nie mam posiewu moczu zrobionego a przecież te infekcje to często mam, ale tak jak teraz miałam to chyba jeszcze nigdy mnie nie dopadło. Nasłuchałam się od lekarki że nauczyciele to wszyscy tacy popieprzeni, bo praca dla nich zawsze wazniejsza niż.

Szarość dnia codziennego - Onet.pl Blog

Zoli ma gorączkę. Oprócz kataru, który trwa już 3 tydzień jakichkolwiek innych objawów brak. Diagnozy brak. Podejrzenie – nerki. Wyniki moczu dobre, choć jak lekarz powiedział, nawet jeśli będą dobre, to trzeba zrobić posiew, który nie dość, że drogi, to pobrany w warunkach domowych niekoniecznie może wyjść dobrze. Wczoraj by zbadać mocz, załatwiliśmy skierowanie od naszego lekarza rodzinnego. Dziś odmówił wystawienia skierowania na posiew, bo.

nasz ślub - Onet.pl Blog

Z przyjaciółką byłam w  bibliotece oddać książki i wypożyczyć nowe i przedłuyć aż do końca sierpnia.Bo już nie chce mi się tak latać.Dziś dosłownie pare minut temu wróciłam z badań,musiałam zrobić krew i mocz i posiew.Wyniki jutro oprócz posiewu,bo dopiero za tydz w środe..W piątek przyjeżdza do Nas przyjaciel w odwiedziny i tego samego dnia lub w sobote moja przyjaciółka jedzie na 2 mies do pracy na borówki i do babci.Szkoda jakoś mi.

Napady że mną trzesło)i eeg głowy  żle wyszlo 2 ray w tamtym roku i musza dać zgode na naturalny poród lub znieczulenie w kregosup a jak nie to cesarka w ogólnym 7 sierpnia.Nastepna wizyta 16 lipca.I muszę zrobić badanie krwi i moczu

Rany jaka ja jestem dziś padnieta Od rana na nogach.Ciesze się że  wiadomosci od lekarza dobre.Teraz zrobie sobie reszte soboty leniwej

Truskawki ze smietaną i obiadek zupka grzybowa mniam

Miłego weekendu

Blog Starej Żony... - Onet.pl Blog

Do końca, bo przecież trzeba wydać zrobione rzeczy!  Zresztą nie zdawałam sobie sprawy, że mam 39,2.... Potem do lekarki, która się tylko za głowę złapała! Dowaliła końską dawkę antybiotyków, a w poniedziałek kazała zrobić posiew i kontrolne ogólne, bo jak nie drgnie, to do szpitala pod kroplówki. Drgnęło. W poniedziałek było już odrobinę lepiej, czyli antybiotyki zadziałały. Wiecie jak potrafi boleć nerka?! Ja już raz to przechodziłam. Tylko wtedy było.

Herbatki i żurawinkę, i jeść suche bułki, i jałowe ziemniaki, i gotowaną marchewkę. Czyli właściwie luksus!!! Chodzić też już od wczoraj zaczynam. Już nie uraża każdy krok... Ale jeszcze bez szaleństw..... Dzisiaj kolejna kontrola moczu..... A od wczoraj kolejna dawka atybiotyków.... Jedno jest tylko korzystne w tej całej chorobie. Wiecie ile schudnę na tej drakońskiej diecie?! Tylko po jakiego grzyba poszerzyłam te pięć par zimowych spodni?!

A w telewizji na.