O czym chcesz poczytać na blogach?

Posejdon

filmy free online

Wina i szczer filmy online Zaczyna się od pocałunku online

Więcej »

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka):
fxqniezt
Czas publikacji:
wtorek, 13 marca 2012 20:59

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Zaczyna się od pocałunku online”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Zaczyna się od pocałunku online”
 • Posejdon online

  Wolfgang Petersen to dziś specjalista od morskiego kina przygodowego. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie jemu powierzono realizację nowej wersji klasycznego już dziś filmu "Tragedia Posejdona". Reżyser miał jednak zadanie wyjątkowo trudne. Dziś bowiem film katastroficzny to.

 • Metafizyczna Rzeź

     O istocie Posejdona...

  Jestem jak morze - niezbadana, spokojna na pozór, lecz jakże niebezpieczna i podstępna w rzeczywistości. Posejdon mną włada, od Niego zależę. Podobno. Jednak chcę Go za pana, wystarczy. Najważniejsze że jestem czyjaś, że ma ktoś nade mną kontrolę, że nie jestem pozostawiona sama sobie...

  Najazabawniejsi są jednak ci marynarze - amatorzy, jak sądzę, którzy kawałek po kawłku odkrywają moje zakamarki, zwiedzają zakątki, których nikt jeszcze nie zbadał, i ci którzy chcą przeniknąć mnie do głębi... Dziwi mnie ich wysiłek, ta determinacja , po to tylko aby zanurzyć się w morskich głębinach.

  Niektórym się udało, wielu było blisko, byli też tacy, którzy błądzili, tracili kurs i ginęli. A Posejdon ni drgnął. Nic nie widział, nic nie wiedział. Posejdon nieświadom jest, iż po morskich wodach dryfują zbłądzeni marynarze,.

  Fotografia - Krzysztof Burakowski - Onet.pl Blog

    

  Evzoni, zmiana warty przed Grobem Nieznznego Żołnierza, Ateny
  ChrisB (22:31)
  9 comments

  27 września 2008
  Wszędzie podobnie....
    
  ChrisB (23:51)
  5 comments

  26 września 2008
  Wszędzie podobnie...
   
  Świątynia Posejdona, przyl. Sunion
  ChrisB (20:38)

  Teraz ja

  Pisze, że pogłębiający się konflikt na linii prezydent – szef MSZ, jest korzystny dla premiera, który pokazuje się w tym sporze jako poważny i odpowiedzialny polityk.

  6 odpowiedzi na „Tusk chciał skompromitować Prezydenta i Sikorskiego

  1. Posejdon pisze:

  Mityczne stworzenia i inne

  Keto - Dejno (Daino), Enyo (Eino) i Pefredo (Pferdo) będące strażniczkami Gorgon. Ukazywano je jako stare kobiety posiadające tylko jedno wspólne oko i jeden wspólny ząb z których korzystały na zmianę. Perseusz wykradł im je i obiecał zwrócić dopiero wówczas, gdy wyjawią mu miejsce, gdzie przebywają Gorgony i jakie są ich słabe strony.

  Komentarzy: 0 Gorgona 2010-11-12 Gorgona-przetstawiona jako postać uzkszydlonaz ostrymi kłami i włosami w postaci węży na początku była tylko jedna a puzniej pojawiły się trzy o imieniu Steno, Euriale i Meduza ich rodzice nazywali się Forkos i Keto najgrozniejsza z nich trzech była Meduza dla tego że swoim spojrzeniem zamieniała w kamień. Ponoć bymła tak piękna, że zakochał się w niej posejdon bóg murz i uwiudł ją w swiątyni Ateny.

  emotionally unstable

  To wymyslil pan rajaner. bo jak wiadomo, zawsze trzeba znalezc winnego.

  decydujac sie na nia, sami nie widzielismy czego mamy sie spodziewac. a okazalo sie, ze (prawie) tak jak w krotkometrazowych filmach offowych mlodych rezyserow bylo wszystko.

  zabytki.

  chmura, ktorej nikt nie lubi.

  gry zespolowe.

  slumsy o osobliwym i nad wyraz wszechogarniajacym zapachu ludzkiego moczu/chwile grozy.

  figury geometryczne.

  mnostwo kofeiny.

  i jeszcze wiecej MILOSCI.

  niejeden student lodzkiej filmowki by TAKIEMU filmowi nie podolal.

  ahaaa, oprocz tego kabanosy z polski rozgniewaly posejdona i byla tez kladka dla jezy nad autostrada na sciezynce prowadzacej z lotniska na plaze. bo ogarnijcie jak to blisko. ale o tym wszystkim juz wkrotce na borntosleep.com

  p.s. tak wiec, dziekujemy panu rajanerowi za inspiracje swietnych pomyslow i dostarczenie nas na majorke, bylo PRZEKLAWO w kazdym mozliwym tego slowa znaczeniu.