O czym chcesz poczytać na blogach?

Poranny

Poranne - Onet.pl Blog


24 marca 2009
Brak tytułu
Wiesz
Tak mi dobrze
Gdy jestem z Tobą
A gdy odchodzisz
Gdy nadchodzi czas pożegnania
Po policzkach płyną mi łzy
Wiesz
Tak mi źle
Gdy odchodzisz
Poranne (18:31)
8 Wiele nas

23 marca 2009
Brak tytułu
Taka wola
Taka dola
Nie zatrzymuj się
Nie oglądaj się
(za siebie)
A gdy już dojdziesz
Wejdziesz w ten świat
Nie poznasz smaku krat
Nie poznasz złych słów
Złych słów
Pamiętaj o tym co mówię
Ja marzeń nie gubię
Uważaj o czym marzysz
...bo marzenia się spełniają
Poranne (20:16)

piwny-dżihad

W takich momentach nie wiem co napisać...czy może to że już jestem po porannej toalecie...czy może wybiec pare dni w przyszłość i napisać że za pare dni o tej samej porze też będe chwile po porannej toalecie..a może wybrac się w sentymentalną podróż do przeszłości i napisać że 2 lata temu o tej porze byłem jakiś czas po porannej toalecie...temat wydaje się prozaiczny lecz ja zaliczam go do ważkich. Ważkich na tyle że warto o nim nie żeby napomknąć ale wręcz wryć się z nim na pierwsze strony podsumowujące rok miniony za 5 dni a nawet rozpocząc rok następny który będzie za 5 dni. Ta notka kończy jakiś etap w moim życiu...etap porannych toalet o porze wprawiającej w zawrót głowy. Bolą mnie plecy, monitor się spieprzył a jakiś chitynowy pancerz wpieprza marchewke tuż obok mojej nogi...a może znów przekraczam granice Meksyku z Hondurasem ...znaczy jestem po drugiej stronie lustra. Podsumowując a zarazem powtarzając to co napisałem tylko w krótszej i zwiężlejszej porze ( miało być formie ale nie wiem czemu napisałęm porze)...szczęsliwego nowego roku...i udanych porannych toalet..życze ja wrac z ekipą w postaci mojej osoby a także innych osób :)
2008-12-26 11:21:35 skomentuj (2)


byle do 2011 roku bieżącego wieku
No i mamy.

POKÓJ I DOBRO - Onet.pl Blog

Kończone wspólną modlitwą. Działanie liturgiczno-modlitewne ma również wydźwięk apostolski, a więc rekolektanci są włączeni w liturgię Mszy św. we wspólnocie parafialnej oraz sami tworzą wiele spotkań modlitewnych dla parafii . Wszelkie działania liturgiczno-modlitewne i apostolskie realizowane są w ścisłej zależności od miejscowego duszpasterstwa, co jest specyfiką ALWERNI."


UKŁAD DNIA REKOLEKCYJNEGO


Dzień rekolekcyjny rozpoczyna się wspólną modlitwą poranną. Następnie wspólne śniadanie jak i inne posiłki. Następnie zaleca się przeprowadzenie w odpowiednim miejscu tematycznie opracowanej konferencji franciszkańskiej. Następnie tzw. szkoła śpiewu, poznawanie nowych pieśni i piosenek religijnych, w dalszej kolejności czas. ok. l -2 godz. winien być przeznaczony na apostolstwo pracy. Południe wyznacza czas modlitwy Anioł Pański i obiad zakończony modlitwą. Następnie ok. 4 godz. wolnego czasu, po którym realizuje się w grupach, w dowolnym i godziwym miejscu spotkania dyskusyjne, opierające się tematycznie o Pismo św. i duchowość franciszkańską. Po tym spotkaniu odbywa się we.

Na szlaku i na trasie, czyli…

Po prostu, siedząc na kajaku. Kiedy zaczynamy się pakować, zmuszam się, by jakoś pomóc. Dobrze, że powoli zaczynam czuć się coraz lepiej. Najgorsze już chyba za mną. Wygląda na to, że kryzys okazał się na szczęście niewielki – odrobina porannej medytacji wystarczyła, aby wrócić do kajakowej gry.


Poranny widok na rozlewisko przed pierwszym Młynem. Stamtąd wczoraj przypłynęliśmy

Kajakowe Eldorado

Żegnamy się z Kwiatkiem i Gosią. Dzisiaj nie mogą płynąć, bo muszą wrócić do Trójmiasta. Szkoda, ale i tak cieszymy się, że wobec wielu przeciwności udało im się znaleźć.

Trzy podwójne załogi. Jedna oryginalna: Kasia i Tomek; oraz dwie skompletowane z dziewczyn: Monika z Eweliną i Asia z Danusią. Czterech przedstawicieli męskiej części musi płynąć pojedynczo: ja, Fiedor, Andrzej i Piotrek.

Z niecierpliwością kończymy pakowanie i czym prędzej przystępujemy do wodowania kajaków. Poranna pogoda wygląda na trwały wyżowy front, więc zapowiada się fantastyczny dzień na podróż kajakiem. Ciągnie nas na wodę straszliwie. Upał sprawia, że rzeka kusi tak, jak jeszcze ani razu podczas tego spływu nie kusiła. W powietrzu roztacza się jej niepowtarzalny zapach, a woda nęci, by zanurzyć się w jej.

Nieżyt Gardła

Otrzymywać dzieci, może to bowiem sprowokować wystąpienie zespołu Reye'a, bardzo rzadkiego, ale niezwykle poważnego po­wikłania.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Kategoria:
 • Nieżyt gardła leczenie
Autor(ka):
adminero
Czas publikacji:
środa, 13 lipca 2011 16:14

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Leczenie nieżytu gardła”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Leczenie nieżytu gardła”
 • Leczenie porannych bólów gardła

 • _____sza // coś na pewno Jest______________________ +[me, myself & I]

  Tak jak ja.

  Ok. Spróbowałem więc siadać z "porannym drągiem". No cóż, wsadzić go pod deskę też nie jest łatwo. I zanim mi się to udało zdążyłem oblać wszystkie ręczniki wiszące na przeciwnej ścianie. Nawet jeśli siedzisz i zmusisz twoje drewienko do wejścia pod deskę klozetową, to kiedy zaczniesz sikać, mocz i tak wystrzeli przez szczelinę pomiędzy deską a górną krawędzią sedesu. Zalejesz sobie wtedy nogi i mocz pocieknie w dół, prosto na ten śmieszny chodniczek, który kobiety nie wiadomo po co kładą na podłodze!

  Udało mi się jednak opracować specjalny manewr, dzięki któremu radzę sobie z owym porannym problemem. Jedynym rozwiązaniem jest przyjąć pozycję "lecącego Supermana" kładąc się w powietrzu nad deską klozetową. Wymaga to niemałej praktyki, doskonałego balansu ciałem, a także synchronizacji w czasie, lecz jest to jedyny pewny sposób, aby podczas porannego odpryskiwania się zgromadzić cały mocz w muszli.

  Więc szanowne Panie powinny zrozumieć, że nie można nas całkowicie winić za taką, a nie inną sytuację. My też podzielamy Wasze zainteresowanie higieną i czystością w łazience. Ale są momenty, kiedy rzeczy po prostu wymykają się nam spod kontroli. Nie nasza to wina, lecz Matki Natury.

  .

  hugon211 Tęsknota

  2009-06-13 Za oknem mego głosu rozłożyła się czerwcowa noc, by ciszą ukoić zmęczone dłonie, i osuszyć łzy. Podnieść muszę kwiaty by motyle poranku odnalazły słodycz ust . Nie opuszczajmy naszej codziennej drogi ku swoim pragnieniom, i trwaniem biegnijmy ku sobie. Gdy spotkasz mnie wśród zgiełku tego świata, dotknij delikatnością mej dłoni, która czekaniem usycha, lecz podziękuję ci moimi uśmiechniętymi oczami i wiarą w ludzi……..
  Napełnię dzbany miłości pełnią księżyca, by wylać je pośród łąk , po których poranną rosą odciśniemy swoje pocałunki , … szepcząc ……………

  Komentarzy: 0 2009-06-13 Już wiem jak smakują puste słowa, o szczęściu… Nie musisz ich wlewać w tę ciszę , proszę cię ……… wiem że możemy zbudować nowy dzień, kolejnej chwili tylko dla nas. I nic to że słowa ludzi piętrzyć w nas będą.