O czym chcesz poczytać na blogach?

Poradnia laktacyjna

zosiamarysia - Onet.pl Blog

Mój kolega - ani  młody, ani  histeryk  - ma od niedawna dziecko, które nie ssie. Martwi się tym mniej więcej tak, jak każdy, którego dziecko  je za mało i pewnie tylko nieznacznie bardziej niż każdy, którego dziecko je za dużo.

Otóż odwiedza mój kolega kolejne poradnie laktacyjne, aż wreszcie natrafił na lekarza, który rzekł doń w te słowa:

" Proszę Pana. Każdy ma jakiś problem z dzieckiem. A Państwo mają akurat taki."

 

 

 Takie proste, a takie prawdziwe. Dla.

Nadzieja przychodzi ....i odchodzi - Onet.pl Blog

Sam problem(ja jestem wypisz wymaluj podobna do mamci...więc może odziedziczyłam po niej)Wczesniej to byłam zła na świat....jak kiedyś bo moja sis z niczym nie miała problemu...nie dość że płodna jak królik to miała tyle pokarmu,że lało się z cyców i mogła wykarmić armię głodomorków.
Aaaa i dzwoniłam tez do poradni laktacyjnej i byłam w poniedziałek w szpitalnej....usłyszałam tylko to co już wiedziałam.P.Halinka teoretycznie rozłożyła ręce na to co słyszała...to ona mi poradziła też,że mam przed butlą karmić cycem...co i tak miałam taki zamiar.
____________
W dzień po karmieniu mój skarbek przesypia średnio od 2,5 do.

Blog amelik2007cd

Jakas liste ziol, z ktorych sie napar robi, ale musze poczekac do poniedzialku, az zielarski otworza. Obiecywalam sobie, ze nie bede sie zajezdzac, zeby karmic piersia i jak nie to nie, ale teraz to chyba jakas sprawa honorowa zaczela dla mnie byc. Musze sie troche wyluzowac, bo oszaleje niedlugo. Mala przy cysiu, a ja na necie porady laktacyjne studiuje i patrze co zrobic, zeby ona tak szybko nie usypiala. Jakies rady to poprosze. 
Reszta jest milusia. W piatek przyszla polozna. Okazalo se, ze Kinia ma uczulenie na Jonhsona oliwke i dlatego ten rumien nie chce odejsc. Kapiemy ja w kalii przez kilka dni, zobaczymy efekty. Tak to wlasnie jestz.

Debiutanci

Dziecko będzie jeździć przez jakieś 6 miesięcy (dlatego kup wózek z jak największą gondolą!). Do spacerówki można je przenieść dopiero, gdy będzie potrafiło samodzielnie siedzieć oraz poradzić sobie z nadmiarem bodźców (dziecko trzy- czy czteromiesięczne, które nie rozumie otaczającego świata po przejażdżce spacerówką może być bardzo płaczliwe i marudne).

Jeżeli mieszkasz w.

płód
  • podnoszenie głowy
  • pokój niemowlaka
  • położna
  • położnictwo
  • poradnia laktacyjna
  • poradnik dla przyszłych matek i ojców
  • porodówka
  • poród
  • poród naturalny