O czym chcesz poczytać na blogach?

Pora na przygodę

Meksyk w ogniu, czyli cała ja.

Comming!

Bonjour.

AAAH. oficjalnie oznajmiam, że sezon na noszenie okularów właśnie został otworzony! :D

Bonjour again.

posprzątane wszystko.

porządeczek.

chyba upiekę muffiny.

pora na przygodę!

skacząca koza robi z nas.

SłODKI CHRISIE - informacje o Chrisie - bloog.pl

- Czy chciałabyś abyśmy byli parą?- wyszpetał Richie. Moja twarz zbliżała się do jego.- Chciałabym- wyszeptałam i pocałowałam go delikatnie.- Słodko-powiedział z uśmiechem i pogłaskał mnie po policzku. Pocałował mnie w nosek a następnie podstawił mi kanapke pod usta i powiedział:Z busa i porwał mnie w ramiona. - Całe 9 dni z moją piękną królewną- powiedział całując mnie. - Jesteście gotowi na przygodę swojego zycia???- zawył Izzy wyskakując z samochodu.W końcu udało nam się zapakować do samochodu i wyruszyć 'w.- Nie róbmy tego, bo w każdej chwili może wejść Richie i nas przyłąpać.
- Masz rację chodźmy gdzie indziej.
- Nie, Chris! Zrozum ja chodzę z Richiem, a ty z Janą, i to nie może tak wyglądać.
- Wiem, ale co ja poradzę, moje uczucie jest silniejsze.

Moje Felietony - Onet.pl Blog

Jezioro było świadkiem mojego dorastania, powiernikiem pierwszych sekretów i oddanym, rozumiejącym mnie przyjacielem. Tam biegłam, by się wypłakać, tam wypaliłam pierwszego papierosa i tam pierwszy raz namiętnie się całowałam.

Zacznę od JESIENI. Jesienią jezioro.

Się po przybrzeżnej ścieżce a na cypelku, u ujścia kanału w promieniach wiosennego słońca wygrzewali się, gadali i podobno łowili ryby różni ludzie. Wiosna nad jeziorem niosła nadzieję na wakacje, na przygodę, na pieniądze od turystów, którzy lada chwila znowu ściągną na Mazury. W powietrzu czuć już było grupami niemieckimi, żeglarzami i mamusiami, które wylegiwały się na trawiastej plaży spod.

Nieoczekiwanie, jakby nikt nie wiedział, że tak będzie stawała się jesień... I koło się zamykało.

Jezioro rok po roku, pora po porze wnikało we mnie i moja krew chyba zmieszana już była ze słodką, pachnącą wodą jeziora. Aż do momentu, gdy wraz z dorosłością zostałam pozbawiona złudzeń. Wraz ze złudzeniami zostałam.

* Prawie normalny blog - Just A Bit Dreamy Version *Na następnej - i pierwszej w tym roku - sesyjce WIELKI FINAŁ!!! Ciekawa jestem co się stanie, zważywszy że na końcu poprzedniej omdlałam, w dodatku podczas tańca z osobnikiem który nas w tę przygodę wplątał... A potem już tylko czekać na Vanny, która bezapelacyjnie powiększy grono członków naszej sekty (ja nic nie mówiłam, RPG to czysta niewinność! ;P)!!!

Życzę wszystkim.Tak samo jak za pierwszym razem. Nie mówię że film był do kitu, na pewno nie :D miał swoje mocne punkty (LOCKHART-SAMAAAAAAA!!!!!!! Prrrrrrrroszę o autograaaaaaaaaaaaaaaf!!!!!!! *____*) Ale jakoś tego napięcia czułam mniej niż gdy sobie to wszystko wyobrażam. Pewnie dlatego że nie mogłam się skupić przez te efekty dźwiękowe - qrcze, ile toto decybeli miało? O_o Aż dziw że nie ogłuchłam na amen,.Mi
Ości
I uzo


Piękne, czyż nie? ;D
*ŚKŁIIIIB!!!* [Niuniuś wykonuje odbicie od głowy i trafia na plakat z Niagarą]
Cooo??? NIE PODOBA CI SIĘ?????
Nyo to chyba pora na eksperymenty na śkłibie doświadczalnym... [śmiech a la Naga]
*ŚKŁIIIIIIIIIB??? O_o*
Niuniek! Chonotu! Musi być coś co lubisz jeść! I nie spocznę póki nie odkryję co!!! Gdzie się.

Coś, co było, nigdy się nie skończy.

Się, gdzie jesteśmy?
Milczenie uznała za brak sprzeciwu.

######

Ostrożnie schodzili w dół, uważając, by nie przewrócić się na wilgotnej trawie. Zbliżało się południe, a świecące słońce przyjemnie pieściło ich po twarzach. W miarę zbliżania się do nieznajomych ludzi.Na wszystkie dręczące ją tematy. Oni byli dla niej jak starsze rodzeństwo - Ijalin bowiem odbiegała odrobinę wiekiem od tej szóstki.
Lecz to nie była pora na rozmyślania.
- Co robimy? - spytał Hurqe, a jego oczy lśniły w świetle pochodni, zapalonych wcześniej przez Lady Teremond.
- Uważam,.Młodych.
- Chcę to udowodnić, gdyż Dejglin - niech go piekło pochłonie! - musiał maczać w tym palce. Niestety, ja już jestem na to za stary. Przygody i wędrówki wykończyłyby mnie na amen. Skoro więc wy musicie uciekać, możecie podczas ucieczki zrobić coś pożytecznego dla nas wszystkich.

Lat temu to się zaczęło

środa, 20.lipca.2011, 19:53
Mylog bardzo się zmienił. Wręcz nie do poznania. 

Przygodę z tym serwisem zaczęłam od fascynacji Harrym Potterem. W wieku 12, bądź 13 lat zaczęło się w mojej głowie tworzyć opowiadanie. Było kiepskie,.