O czym chcesz poczytać na blogach?

Popularne imiona

tokida.blog

Lokując je w perspektywiczniejszych miejscach niż III PO - RP.

To zwykłe malkontenctwo czy raczej wnioski z nieubłaganych faktów? Tak czy inaczej najbliższe 12 mcy rysują się interesująco, oby nie w tak negatywnym znaczeniu tego słowa jak przypuszczam.


Tagi: emigracja, polacy w hiszpanii

skomentuj (8)

Knajpiane ciekawostki - clip-automat. 2011-01-05 17:02:36

Co się człwoiek naogląda, nasłucha. Stojąc za barem popularnego pubu rzadko jest czas na nudę, co nie znaczy, że zawsze jest miło. Najtrudniej znieść masowe gusta muzyczne, przejawiające się w wyborach pubowych bywalców dokonywanych przy clip-maszynie. Wrzucasz monetę i wynajdujesz sobie w przebogatej bazie piosenek swoje ulubione, a teledysk z tego kawałka (o ile istnieje) wyświetlany jest na dwóch 30 calowych LCDkach. Problem w tym, że ludzie nie chcą słuchać starych dobrych kawałków, katują załogę pubu i innych klientów znienawidzonymi już przeze mnie współczesnymi do bólu, topowymi techno-disco-rap-po kawałkami,.

Sleeping with Ghosts

, Takie tam... znalezione.
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 30 sierpnia 2011
Znaczenia

Zaczerpnięte ze strony: http://www.znaczenieimion.org
I co ciekawe... w 90% zgodne. Z resztą.. gdyby nie było zgodne nie wrzucałabym tego tutaj ;)

"
Imię Ewa


Ewa to imię pochodzenia hebrajskiego i oznacza "życie".

Imię Ewa jest dość popularnym imieniem, które przez wieki zawsze się pojawiało. Ewa to imię, które wzięło się oczywiście z Biblii od imienia pierwszej kobiety, jaką stworzył Bóg. Liczbą imienia Ewa jest trójka, która oznacza ludzi pełnych życia, a także zapału do działania, ludzi, którzy stale.

dc40.bloga dopiero co rozmawialam z og ze moj kolega z pracy nazwal synow kacper i filip i ze to takie fajne i ogrinalne - bo ani nei udziwnione ani nie popularne:

Oto lista najbardziej popularnych imion nadawanych w Warszawie w roku 2009:

Dziewczynki: Maja, Julia, Zuzanna, Natalia, Zofia, Aleksandra, Oliwia,.

alter

Własnym życiem. Ta sama rzecz, mimo, że wciąż wygląda tak samo, zmienia się pod wpływem imienia. Nabiera nowych cech, cech osobowych. A co z moim imieniem? Z nim jest tak samo. Imię jest moją duszą. Ale jeśli imię zniekształca moją osobę? Może ktoś się pomylił? Wkoło jest tyle popularnych imion przyczepionych do nieprzeciętnych osób, do nieodpowiednich osób. Czy huragan można nazwać imieniem kropli rosy? A jeśli nie imię, to co nas określa? Proste słowa.

23:39,

Moi ulubieni wykonawcy - Onet.pl Blog

Imieniny Ani
Niedawno były imieniny Anny dzień po nich 27 lipca Natali. Anna to proste lecz piękne imię. Jedno z najbardziej popularnych imion w Polsce ale również na Świecie. Można by było powiedzieć imię przereklamowane, jednak nie! Anna Maria częste połączenia. Piękne imię Anna zawsze kojarzy mi się z moją kochaną Anią Jantar, ulubioną bohaterką Anią Schirley, Anną German- ostatnio poznaną(choć wcześniej.

Mercy is a sign of weakness - Gambit Blog

Widoczna niemoznosc dokonania nieodzownej do naszego ocalenia zmiany.
Dzis uchwycilismy przeblysk rzeczywistosci i zobaczylismy prawde zza zaslony. Zatoczylismy pelen krag i na powrot odkrylismy Diabla. Odzyskalismy nasze starozytne dziedzictwo. Odnalezlismy to, czemu nadawalismy tak wiele imion
- zrodlo naszego smiertelnego strachu
Odnalezlismy wroga... to my.
Jestesmy poszukiwaczami, wiecznie szukajacymi niepokojacej prawdy o naszych ludzkich ograniczeniach, szukajacymi w sobie tego, co jest niejasne, niepewne lub nieczyste - tego, co nie jest nazwane. Patrzac na.Ze cialo ulega takim samym zmianom jak psychika. Wydaje sie oczywiste, ze wiele z tego, co nastepuje, jest i moze byc tylko przypuszczeniem, jako ze nie ma potwierdzenia w sekcji zwlok.
Gros fizycznych zmian jest przedmiotem powszechnej wiedzy do tego stopnia, ze dopuscilismy ich istnienia w popularnej fikcji. Kly sa rzeczywiscie dlugie i ostre, odpowiednie do sciagania krwi. Jednak osiagaja swoja pelna dlugosc tylko na czas zabijania, zwykle pozostajac wsuniete w swoje zebodoly dzieki skurczom elastycznej tkanki u ich podstawy. W innym wypadku trudno byloby nam mowic i zachowac.

Mój zakątek pamiętnikowy - Onet.pl Blog

I to jak! Dostałam tabletkę przeciwbólową i... nic. Ale myślę, że do jutra mi przejdzie. Postanowiłam, nie będę nic jeść i nie odezwę się ani słowem! Haha, oczywiście to żart. Mam dla wszystkich taką ciekawostkę: z Gusią z bloga guskaa i inną dziewczyną (hm, nie pamiętam nicka) założyłyśmy nową gazetkę blogową, Enterfull'a. Na początku miał się nazywać Enter, ale nazwa była najwidoczniej zajęta. Teraz inna sprawa z komentarzem na blogu Olasi1995 - Ola czy inna dziewczyna napisała komentarz, dlaczego Olasia dodała mój blog do kategorii popularnych i inne popularne blogi mogą być zlekceważone czy coś w tym rodzaju. Ale ja nie jestem sławna! Nie wiem, czy będę, czy też nie, bo mnie to nie interesuje, ale piszę tego bloga dla przyjemności. Olasia napisała, że jestem miłą, nikogo nie obrażającą autorką, która pisze systematycznie i bardzo czytelnie. No, jest to prawda i bardzo się cieszę, że mnie doceniacie.

Nadal nie mogę wchodzić na blogi. Ponoć są pełne wirusów, dlatego odwiedzam Enterfull i swojego bloga wtedy, gdy mam czas. Klubu Kiq niestety nie odwiedzam i nie napiszę, że odejdę, bo panna Zuzanna, za.