O czym chcesz poczytać na blogach?

Popowo

Pavlo147's Blog

Ucho perełki.

Za wyjątkiem otwierającej album piosenki „Americano“, nowoczesnej wersji klasyka o tym samym tytule, jak i angielskiej części „Lucky feeling“ (Laura del Conte), artysta sam skomponował, zaaranżował i napisał teksty do wszystkich swoich nowych tytułów.

Odzwierciedla to jego ogromny muzyczny talent, jego autentyzm i wszechstronność.

W toku muzycznego rozwoju i nowej orientacji artysty pomysł współpracy przy wspólnych projektach z innymi znanymi artystami nasunął się sam.

W tym pomysł dwóch duetów z Laurą del Conte (latynoski pop i muzyka Dance ) i Ianną

( ballada popowa ). Dwa niezwykłe głosy, które odnosiły już sukcesy w kraju i za granicą w muzyce soul i włoskiej muzyce pop, lub jako wykształcone interpretatorki w muzyce popowej i klasycznej.

„Una notte Italiana“ jako czwarty projekt przygotowany jako widowisko estradowe pod tym samym tytułem, wykonywane z Laurą del Conte, Arnaldo Gentile  i Francesco Napoli,  jest w swej aranżacji niepowtarzalnym muzycznym wydarzeniem.  Utwór o wolności, miłość i szacunku w nigdzie niespotykanej formie. Powracający na całym świecie temat, jednocześnie wyjątkowy w tej  ambitnej i zarazem popularnej formie klasycznej popowej.

Us5 - Onet.pl Blog

Na internetowym portalu Kotek.pl przeczytać możemy jeden z najnowszych artykułów, pod tytułem "Annett Louisan lepsza od Tokio Hotel?", w którym nie mogło zabraknąć parę słów o chłopcach z US5!

"Tokio Hotel i US5 nie dorastają jej do pięt"!

Prawie każdy kraj może pochwalić się gwiazdą znaną na całym świecie. Z wypowiedzi obywateli Niemiec wynika, że to właśnie Annett Louisan, a nie Tokio Hotel czy US5, godnie reprezentuje naszych zachodnich sąsiadów zagranicą.

Jedna z nastolatek spotkana na ulicy opowiada:
Annett jest cudowna. Nie to co inne nasze zespoły. Jej świetne popowe piosenki naprawdę pokazują, że Niemcy znają się na muzyce. Niema co porównywać do sztucznych boys-bandów.

Jej koleżanka dodaje:
Zgadzam się absolutnie. Annett Louisan jest znana na całym świecie i wszyscy bardzo nam zazdroszczą. Jej piosenki są delikatne i subtelne.


Artystka wydała do tej pory trzy albumy, które zostały bardzo ciepło przyjęte. Po pierwszej typowo popowej płycie, Annett Louisan przeskoczyła na inny poziom. Jej muzyka jest teraz bardziej dojrzała i przemyślana. Często porusza ona kontrowersyjne tematy, jednak nie zrażato fanów, którzy tłumnie pojawiają się na.

jeepers-creepers blog

:).

Na koniec relacja z wczorajszego Finału Lata z Radiem, na który nie żałuje, że poszedłem ale z przyczyn innych żałuje, że opuściłem koeljną "hermanową noc". Załapałem się na występy karaoke na, których rządził niejaki Paweł - niestety nie wygrał :(. Później wystąpił zespół Apogeum, którego jedyną atrakcją dla większości zgrupowanych była wokalistka Monika. Niestety nie wiem co ów zespół chciał zaprezentować ponieważ nosząc jakże mroczną nazwę i stroję wokalista i wokalistka wystąpili w "popowych strojach", a na dodatek "ulubieńczyni publiczności" rozgrzewała publiczność popowymi ruchami. Kiedy miał nastapić bis, perkusista zaczął wybijać rytm "Roots Rock Reagge", a głos zespołu wykrzyknął "Rastafarai" coś mnie drgnęło niestety okazało się, że szybko zmienili oni rytm piosenki, który momentami przewijał się z "bitami" Boba, a tekst był no ... jakby to ująć nie przyswajalny dla ucha i do tege nie związanym z reagge.
Prawdziwą atrakcją okazałsię jednak zespół Skaldowie. Moim zdaniem tego nie da się opisać to trzeba było zobaczyć. Jedno jest pewne zrobili kariere wiele lat temu i nadal ją robią.
jeepers-creepers 2005-09-04 18:48:12
skomentuj (3)

♥ Avril Lavigne ♥ - Onet.pl Blog

22 czerwca w niemieckiej gazecie codziennej ''B.Z.'' zamieszczono wywiad z Avril i kilka informacji o jej ostatnim koncercie w Niemczech.
W wywiadzie oprócz pytań o to, czy Avril na prawdę uważa ''The Best Damn Thing'' za ''best damn thing'' w swojej karierze i pytań o pierwszy singiel pojawiło się kilka ciekawszych pytań.

Te ciekawsze w wersji polskiej możecie przeczytać poniżej:

+Czy sprawia ci problem, to, że jesteś sławniejsza niż Deryck?
*Deryck tworzy punk-rock, ja jestem popową artystką. To zupełnie inne rzeczy.

+Wyglądasz na bardzo wygimnastykowaną, jak to robisz?
*To natura. Nie chodzę na fitness, ale mam świetną budowę ciała.

+Jesteś domową dziewczyną, czy dziką imprezowiczką?
*Zdecydowanie domową dziewczyną. Uwielbiam być w domu w LA i gotować. Byłam w domu przez półtora roku, więc teraz relaksuję się w trasie.

+Kim byłabyś, gdybyś nie była piosenkarką?
*Dzisiaj mogę powiedzieć,.