O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Popcorn

FOTKI LaFee

Malowania. Jeszcze pół godziny, by przebrać ciuchy. "Ready - możemy zaczynać", śmieje się LaFee i skacze przed kamerą. Trochę denerwowało to fotografa Popcornu i modlił się do nieba by kogoś mu zesłano...
POPCORN: Przed trzema miesiącami nikt cię nie znał - teraz szturmujesz listy przebojów. Czujesz się jak gwiazda?
LaFee: Nie mogę jeszcze tego wszystkiego ogranąć! Zawsze o tym marzyłam by śpiewać i przy tym zarabiać pieniądze. Wow! I teraz od tygodni jestem na listach przebojów i mam już drugiego singla wydanego "Prinzesschen". Dla mnie to wszystko jak sen. Uszczypnij mnie! (śmieje się).
POPCORN: Czy nie chcesz nigdy robić niczego innego?
LaFee: Nie, nigdy! Już jako dziecko zawsze śpiewałam i czasami to wkurzało moich rodziców. Mój pierwszy występ miałam już w wieku 8 lat w szkole i muszę przyznać, że był niezły. Od tego dnia wiedziałam, że chce zostać piosenkarką.
POPCORN: Jak stałaś się dorosła?
LaFee: Miałam piękne, dobre, chronione dzieciństwo i moi rodzice spełniali każde moje zachcianki. Oni zawsze bardzo mnie pilnowali. Prowadzili mnie i mojego brata Andreasa, ma teraz 20 lat. Nigdy nam niczego nie brakowało.
POPCORN: Ale twoje piosenki nie zawsze.

richie-love-you.blog.onet.pl

                            plakacik US5      ale na okładce TH                                     A to ostatni "popcorn"...Czekamy na dalszy łańcuszek         !!!
To na tyle ... PA PA         
Marci S. (12:18)
2 Sporo,ale można więcej

07 lipca 2008
Skany wszystkich"popcorn"
Teraz dam wam WSZYSTKIE skany"popcorn" od 2006 roku do dzis ;d;d;d  No to do roboty:
narazie dam link na archiwum do popcorn ale ja dam JUTRO foty tych wszystkich"popcorn"!!!!!!!!

i scream into the night for you...

Był z żadną dziewczyną tak blisko. Więc dlaczego nie mógł zaznać smaku jej ust? Ale skoro teraz chce… To znaczy, że coś do niej czuje?
- Kaulitz, idioto, przestań o niej myśleć! – warknął do siebie. Za Chiny nie chciała wyjść mu z głowy. Usłyszał wibrację swojej komórki. Sięgnął po nią i uniósł brwi. Sms od Yumi? Odczytał wiadomość:
Dobranoc Bill.
- Dobranoc Yumi. – szepnął i wtulił się w swoją poduszkę.

***

Kolejny hotel, kolejny apartament, którym dziewczęta ponownie musiały się dzielić.
Złotowłosa dziewczyna i czarnowłosy chłopak siedzieli z popcornem przed telewizorem i oglądali film - Artur i Minimki. Blondynka była u Toma.
- Chcesz się zabawić? - usłyszeli z telewizora.
- No jasne. – zaśmiała się Yumi i rzuciła w chłopaka popcornem. – Ale się podwalasz to tej laski!
- To nie ja, tylko mój bohater. – wystawił jej język.
Po jakimś czasie na ekranie widzieli jak Artur i Selenia złączyli się w pocałunku i tym samym byli po ślubie.
- Ho! Ale dziwka! – złotowłosa wzięła garść popcornu i po raz kolejny rzuciła nim w czarnucha. – I już po ślubie?! Ale szajs! Jak Ty mogłeś do tego głos podkładać?!.

Z kina wzięte - Onet.pl Blog

Zadowolić małych fanów nie tylko filmem, ale różnymi gadżetami.  Oprócz gier i zabaw pojawią się specjalne zestawy dla maluchów i myślę, że nie tylko dla maluchów  Każdy przecież w środku jest dzieckiem    Chyba już wszyscy są przyzwyczajeni do tego, że  gdy na ekrany wchodzi nowa bajka  na barach pojawia się kubek z zabawką z tego filmu. Niby nic specjalnego: nowa bajka, nowy kubek. I tu was zaskoczę.. Jednych bardziej, innych mniej. Otóż specjaliści ( bo któż inny mógłby to być) wymyślili, że oprócz kubka z zabawką będzie jeszcze specjalny pojemnik na popcorn. Czyż to nie wspaniale drogie dzieci? Będziecie mogli zabrać Niko do domu nie tylko w kubku po napoju, ale też po popcornie. A teraz mniej miły kontekst tej sprawy… Czyli popatrzmy na to oczami barmanów.Patrząc na to że ten pojemnik na popcorn nie będzie taki zwyczajny. Dlaczego? Tajemnica tkwi w tym, ten o to pojemnik posiada specjalne miejsce na super kubek z zabawka    wspaniale? Osobiście uważam, że to tragedia… i jak dostaniecie go do ręki, też tak będziecie uważać. Niestety jak się domyślacie, nie będzie możliwe  złożenie tych pojemników wcześniej i zabranie konkretnej ilości,.

Bez Popcornu | Tylko wyjątkowe filmy.

Już w nocy z niedzieli na poniedziałek odbędzie się 84. ceremonia wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej szerzej znanych jako Oscary. Cały świat w napięciu wyczekuje, kto zgarnie największą ilość statuetek, kto wygłosi najdłuższe przemówienie, a także kto zostanie największym przegranym gali. Ulegając emocjom zabawmy się w typowanie zwycięzców w czterech najbardziej elektryzujących kategoriach i polsko-irańskim pojedynku! 

Typ Bez Popcornu: Artysta. Tak, jak pisałem w recenzji filmu, przeważy sentyment konserwatywnego jury i nostalgia, które obudzi piękna historia tocząca się w samym sercu Hollywood. Bardzo ucieszyłaby mnie jednak niespodzianka w postaci statuetki dla Moneyball lub Służących

Typ Bez Popcornu: Woody Allen. Byłoby absolutną sensacją, gdyby francuski reżyser otrzymał.

Popcorn hour

Shit happens.

Na środku sklepu, płacząc z rozbawienia i generalnie mam w dupie, co o mnie pomyślą.

Albo jak spontanicznie zabiera mnie na konkurs wędkarski, bo akurat wpadł mu do głowy taki pomysł.

Albo jak rzuca we mnie w kinie popcornem (zanim wysypie cały chwilę później, bo jeśli chodzi o niezdarność to znakomicie się dogadujemy), a którego to pozostałości wyjmuję sobie zza koszulki kilka godzin później.

Albo jak patrzy na mnie z rozbawieniem.Jak w Love Actually. Słodko do wyrzygania i dobrze mi z tym.

Jak się spieprzy spektakularnie to dam znać :)

Teraz muszę już lecieć, bo Monty Python czeka. Uwielbiam ten moment

„At the darkest hour of Dark Ages… Hey! Who turned off the lights?”

Dobra, nieważne.
Mam budyń zamiast mózgu i nic sensownego do powiedzenia, jak widać.

A co u Was? Też Love Actually?

Music and Lyrics.

notatnik.blog.pl

P.S Pozdrowienia dla Madzi, Natki, Sandry i Patrycji , która wszystko kradnie i drugiej Patrycji co zawineła mi piórnik i się do tego nie przyznaje :)(i tak wiemże to ty)



subject: FERIE
date: 2005-01-20
hour: 19:52:53
by:
comments: skomentuj (3)
No i wreszcie to na co wszyscy czekaliśmy czyli FeRiE :) :)A że trzeba je rozpocząć z klasą więc wybrałam się z pewną osobą do kina na "Aleksandra" i ... strasznie się zawiodłam. W życiu się tak nie nudziłam ( no dobra "Lady killers : zabólczy kwintet" było gorsze)Na początku miałam zajęcie bo jadłam popcorn ale musił się wreszcie skończyć.Zresztą nie wiem jak ja przezyłąm ten film.W każdym razie po kinie wybrałam się na zakupy :D Zakupiłam szalik (ale jaki !! taki śliczny że shock :P) oraz różowiutki lakier do paznokci. Ogólnie.