O czym chcesz poczytać na blogach?

Ponyo

" Dopóki oddycham, mam nadzieję... " - Onet.pl Blog

Nie chce dorosnąć. I że to od nich zależy, czy tak się stanie.

Hikaru Ichiro z godną podziwu cierpliwością opiekował się Hiromi, będąc jej podporą (często dosłownie) w trudnych chwilach oraz osobą, która nosiła za nią torby z zakupami. Ponadto był synem redaktor naczelnej Vogue Kumo-Gakure. Tak samo jak Yuichi, nie dawał sobie w kaszę dmuchać. Ze stoickim spokojem znosił wariactwa Hiromi, jako jedyny potrafiąc ją uspokoić. Nie wiadomo, czy Hikaru kochał Hiromi. Nie wiadomo, czy Hiromi kochała Hikaru.

Aoi Soseki była przybraną matką Ponyo. Mieszkały na porośniętym lawendą, wysokim wzgórzu ze wspaniałym widokiem na zatokę. Spędzały czas, czytając książki o Marylin Monroe, oglądając stare filmy i robiąc inne, równie ciekawe rzeczy.

Hayato Makoto był najlepszym przyjacielem Aoi. Pracował w Vogue'u, śledząc najnowsze trendy. Zafascynowany Marylin Monroe, stał się prawdziwą skarbnicą wiedzy na jej temat. Ponadto, postawił sobie za punkt honoru wyrobienie w Ponyo stylu na wzór Coco Chanel.

Ponyo, Yuichi, Hiromi i Hikaru byli najlepszymi przyjaciółmi, których.

Makikotchi blog - bloog.pl

Heja. Dzięki Joasi za pomysł na notkę. Nocia jest o podobieństwie pokemonów do tamagotchi. Nic nie napiszę na ten temat, bo na pokemon to się tyle znam, co słoń się zna na lataniu, (xddd...) tylko wkleję filmik:


No i co? Dziwny zbieg okoliczności? Nie! Tamagotchi jest młodsze od pokemon o 4 lata. Tamagotchi odgapiło... Ale ma chyba lepsze postacie od pokemonów...
Chociaż ta muzyka jest trochę piskliwa i wrzaskliwa... Ale to nic!
Na koniec troszkę obrazków z kilku japońskich filmów... Ja mam mnóstwo mangowych filmów i lubię je, szczególnie Ponyo, Kiki i Szept serca!!!
Kiki:
 
Ponyo:
 

Ponyo to o takiej rybce, co wpadła w słoik i ją uratował taki Sosuke, a ona się w nim zakochała. Jak została porwana, to zamieniła się w dziewczynkę. Biegła po takiej rybie (jej siostrze) i wywołała sztorm. Ona była magiczna i prawie doprowadziła do katastrofy...
Szept serca:
 
Najfajniejsze to chyba Ponyo...
Tu jest zwiastun:
Bye!

 

 Podziel się:
Trackback:.

;) Blog O Miley Cyrus ! Lepszy od najlepszych ! Tylko dla super fanów Miley ! Foty, Ploty i wszystko inne :) - Onet.pl Blog

Noah, czy to nie za wczesnie?

 siostra Miley w pełnym makijażu.

Czy nie sądzicie, że to za wcześnie ????

Ostatnio na premierze filmu "Ponyo" pokazała się 9-letnia siostra Miley Cyrus, Noah. Lecz nie sądze by wyglądała stosownie jak na swój wiek.

A z resztą, oceńcie to sami.

Sukienka ładna, ale makijaż? Czy to nie za wcześnie dla tak młodego człowieka?

 

    Hej wszystkim fanom Miley
Tu Ania +++++++++++++++
Mam 13 lat i prowadzę tego bloga ponieważ jestem superfanką Miley Cyrus +++++
Na tym blogu znajdziesz : +++ super plotki o miley, najnowsze zdjęcia no i wszytskie informacje o hannah montana.
+Jeśli chcesz jakies obrazki luib informacje o Miley to...
Napisz do mnie

''Patrzymy na to, co się dzieje, a potem po prostu się odwracamy'' Nickelback - Onet.pl Blog

Rozbolała mnie głowa, więc się zwolniłam zaraz po 2 lekcji. I po co było mi kuć do tej 3 w nocy z tego cholernego polaka, kiedy polonistka potem wpisując moją nieobecność daje sygnał typu: 'znowu ta nie przyszła'. Eh... nienawidzę, nienawidzę! Bania z matmy, bania z niemca. Cudownie wręcz... gdy rozpłakałam się mamie w szatani i wyżaliłam z 1/6 tego co mnie dręczy, powiedziała mi żebym się nie przejmowała tak tymi ocenami. Bo to nie jest w życiu najważniejsze. Trochę mi się lżej zrobiło, ale to jednak nadal nie rozwiązuje sprawy.

Tak pod wyżaleniami... dziękuję Eri, Ponyo, Miku, maddy, Martynie i Karolinie. Tak często korzystam z waszej pomocy i pocieszeń, przez co podziwiam Was, że jeszcze ze mną wytrzymujecie. Dziękuję Wam z całego serca!      

Wróciłam do pisania opowiadań. Co z tego wyjdzie i ile wytrzymam? Trudno mi powiedzieć. Jednak myślę, że z to opowiadanie trochę pociągnę. Senna rzeczywistość. Podoba mi się ten tytuł.

Jak tak przypominam sobie poprzednie lata, to zauważam, jak wiele się zmieniło. I to wcale nie na lepsze, niestety.  

Tak na koniec... skoro.