O czym chcesz poczytać na blogach?

Pompa wtryskowa

jestesmy-inni blog

Który za chwilę przeczytacie na zawsze odmieni WASZE życie! Gdzie jest pies pogrzebany?

Otóż gumy XXL prawie nie różnią się od standardowych kondomów. Różnica w średnicy wynosi zaledwie 1mm, a w długości ok. 2mm! Znaczy to, że prawie każdy właściciel pompy wtryskowej może z powodzeniem ubierać się we wdzianko XXL. Nie tylko doda to prestiżu samemu urządzeniu (i jego właścicielowi), ale wzbudzi pozytywne odczucia u kobiety!

Polecane gumy (marki) to: Durex, RFSU, Unimil, OKEIDO. Choć według speców nie ma 100%-owego.

globtrotter - dziennik pokładowy - bloog.pl

Dziś stoczyłem bój z samochodem
i wykonałem kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty.
Zmieniałem pasek rozrządu. Właściwie robota prosta, lekka i przyjemna. Należy tylko pilnować o aby nie pomylić zębów na kołach. W sumie drobiazg tylko, że w przypadku pomyłki silnik idzie do piachu.

No i się zaczęło. Godzina z groszkiem i po robocie. Czas odpalać... napięcie rośnie... A tu brrrruuuum. I motorek ruszył. Na dotyk  bez chrząkania i żadnych.
Warczenie, smolenie, obroty spadły... i pa.
No to dupa...myślę sobie.

Ale, jako, ze nadzieja umiera na końcu, po odprawieniu szybkich modłów do mniej i bardziej znanych świętych przystąpiłem do ...
 • przestawiania zębów
 • ustawiania pompy wtryskowej
 • zamiany pasków
 • wielokrotnego przeliczania zębów na obu paskach
A tu cały czas kupa... Pojawiła się nawet idea sprzedaży części na allegro jako, że uznałem iż stałem się właśnie właścicielem kilku narządów z demontażu resztek.

Technika zdrowie i trochę prawdy - Onet.pl Blog

W elementach: łożyskach tocznych, łożyskach ślizgowych, różnego rodzaju przekładniach i przegubach, prowadnicach ślizgowych i zębatych. Są stosunkowo stabilne i łatwo pompowane, stąd ich ogólne wykorzystanie w smarownicach ręcznych i pneumatycznych. Mają dobrą odporność na wodę i wysokie temperatury do plus 120 stopni, praca w zakresie niskich i.Tworzyw sztucznych, metalu, ceramiki, gumy i wielu innych. Dopuszczony do kontaktu z żywnością. Odporny na działanie wody, stosowany również, jako środek rozdzielający, np. do form wtryskowych.
Smar wapniowy z dodatkiem pyłu grafitowego, tzw. smar grafitowy. Głównie rekomendowany do smarowania elementów narażonych na warunki atmosferyczne i duże obciążenia..31.03.2012)

 • Spray geodezyjny i F1 (Amarantus24; 24.03.2012)
 • Miesiąc brzozy (Amarantus24; 23.03.2012)
 • pompa do stawów (Amarantus24; 22.03.2012)
 • Otwory wentylacyjne w dzwiach (Amarantus24; 16.03.2012)
 • Wiertelka do gresu

 • Blog ADIDAF

  Iron) oraz maksymalna integracja zespołów funkcjonalnych. Np. w bloku cylindrów i głowicy kolektory zostały zintegrowane, aby zminimalizować liczbę części i zmniejszyć ilość elementów wystających poza kadłub silnika. Nawet wysokociśnieniowy układ wtryskowy SMART jest zintegrowany z blokiem cylindrów. Inne nowości techniczne to pasek wieloklinowy służący do napędzania alternatora i układu klimatyzacji, kompozytowa pokrywa zaworowa ze zintegrowanym odpowietrznikiem miski olejowej, osłona napędu rozrządu z tyłu silnika, stalowe tłoki, pompa paliwowa połączona z pompą wtryskową oraz aluminiowa obudowa koła zamachowego. Nowy hamulec dekompresyjny Jacobs podwaja skuteczność hamowania, szczególnie w zakresie prędkości obrotowych między 1000 i 1500 obr./min, czyli w paśmie prędkości operacyjnej.