O czym chcesz poczytać na blogach?

Pomoc domowa

Miłość, przyjaźń i smutki w świecie kryminalistyki - Onet.pl Blog

Nie dostał telekamery... To jakieś nieporozumienie!
Nina
7 KOMENTARZE

07 lutego 2011
Pomoc domowa cz.1
Tego wariata!
- Ja naprawdę… przepraszam, oczywiście pokryję wszystkie szkody i uszczerbek na zdrowiu… jak mogę odpokutować? – zapytał zmartwiony Brodecki.
- Niech pan przestanie, nic mi nie jest! – kobieta z pomocą męża wstała z betonu. – Właściwie to moja wina, wyskoczyłam panu tak nagle…
- Co Ty gadasz?! – odezwał się jej mąż. – On Cię prawie zabił! Musi za to zapłacić!

Zmieszany i nie mało zmartwiony.

Kielecki Bank Czasu

Środków w portfelu, w budżetach gmin i miast skazani jesteśmy na szpetne otoczenie i usługi miernej jakości lub ich brak. Nieśmiałość oraz nieobecność w naszym otoczeniu bliskich ludzi, do których bez skrępowania możemy się udać po pomoc, czyni nasze życie trudniejszym i opróżnia nasze portfele.

Wiele Banków Czasu powstało jako sąsiedzkie sieci pomocy i wzajemnego świadczenia sobie różnorodnych usług. Dla członków Banku Czasu przestaje być.

Do siebie. Przecież tyle kiedyś umiała robić, realizowała się w działaniu, a teraz czuje się tak jakby ktoś kazał jej wyrzec się części siebie. Obiadki dla męża i dzieci, przetwory…. – prawdziwa z niej “kura domowa”. Co mógłby jej zaoferować Bank Czasu? Na to pytanie rozmarzyła się. Pogadałaby sobie z ludźmi, porobiłaby rzeczy, które kiedyś sprawiały jej przyjemność – choćby pomaganie w lekcjach dzieciom czy pisanie na.

Between them. - Onet.pl Blog

Do Blaisa- wydusiłem w bliżej nieokreślonym kierunku. Poczułem się idiotycznie rozmawiając z podziurkowanym kawałkiem metalu, ale przeżyłem jakoś ten dyskomfort. Nie minął on, gdy zobaczyłem właścicielkę tego głosu. Była to pewnie pomoc domowa Zabinich. Aby ją opisać muszę być chamski. Stara baba o gderliwym głosie. Nie otworzyła mi furtki, tylko rozpoczęła konwersację.

-Czego pan chce od pana Zabiniego?- zachrypiała. Dopiero teraz ujrzałem jej.

o Marcelku - Onet.pl Blog

W imieniu Marcelka prosimy o wsparcie finansowe. Łączny koszt terapii to ok. 1500-2000zł/miesięcznie. Do tego raz w roku turnus psychoterapeutyczny, pomoce do terapii.

Prosimy o przekazanie 1 % podatku na konto w Fundacji:

FUNDACJA DZIECIOM "Zdążyć z Pomocą",

numer KRS: 0000037904,
Cel szczegółowy 1%: 6094 Piotrowski Marceli


Darowizn na rzecz.
Brak czasu, to największy problem. często zwyczajnie nie daję rady z wszystkim, ciągle o czymś zapominam, ciągle mam coś do zrobienia, nie wspominając, że terapia domowa przez rodziców właściwie nie istnieje i to mnie najbardziej boli. To, że te wszystkie terapie nie zrobią tego co powinni rodzice, to że Marcel powinien być ciągle czymś zajęty a nie układać swoje samochodziki, lub powinien je.

Domowa Boginii - Onet.pl Blog

  • kobieta kobiecie wilkiem
  • baby boom boom
  • jak być młodą, piękną i bogatą
  • o samochodach (a dlaczego nie)
  • o polityce (tej "palikotowej" i całkiem serio)
  • gotowanie i sprzątanie czyli pomoc domowa
  • biznesmama
  • there is no business like showbusiness
  • the best - ludzie, psy, koty, buty torebki, wydarzenia itp.itd. czyli rankingi ;-)
  • your home is your castle czyli dom i ogród całkiem po.