O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Pomeranian

Hodowla Mój Złoty Przyjaciel - bloog.pl

01 lipca 2011 13:50

Hej! Dziś Metryka urodzin Foxa i Cziki (Foxa i Czike Dostałam od Dogo) i mam prośbę - ZAPISZCIE SIĘ NA MÓJ OBÓZ!!!!!!   PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   poprostu trzeba wysłać e-mail,  masz wakacje dla zwierzaka ,  ZAPRASZAM :) A teraz ta metryczka:

Cziket, Pies - Do adopcji

Foxi,suczka - Do adopcji

A teraz szukam partnera dla mojej suczki Tereski (Od Dogo)

Imię: Tereska

Rasa: Mieszanka Pomeraniana i Card Corgi

Najlepiej by partner był do Tereski podobny (czyli np.rasy card corgi lub pomeranian, moze być też innej rasy, byle podobny).By zgłosić psa należy zawiadomić o tym w komentarzu i wysłać mi jego zdjęcie i plik zwierzaka i plik rasy na e-mail. Jesli nie zaakceptuje zgłoszenia odpisuje na e-maila i powiadamiam ze

go niezaakceptowałam.

 

 

paPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,329898713,trackback

komentarze (3) | dodaj komentarz

przedłużenie

Fotki piesków - Onet.pl Blog

28 komentarzy

03 września 2006
007. Różne psiaki
Witajcie! Na wstępie chcę podziękować Fabi  www.fabi-psy.blog.onet.pl
za wykonanie dla mnie bannera na mój blog. Dzięki! Dzięki! Dzięki!
A w dzisiejszej notce fotki różnych piesków, szczególnie dużych, myślę, że się będą podobały.

 

Fotka 1: Rottweilerek i owczarek niemiecki

 

Fotka 2 : Rottweilerki

 

Fotka 3 : Dobermany ( chyba cała rodzinka: mama, tata i dziecko)

 

Fotka 4 : Dobermany

 

Fotka 5 : Dogi niemieckie arlekiny ( choc ten jeden to albinos chyba )

 

Fotka 6 : Dog niemiecki i pomeranian ( chyba )

 

  

pamiec-podreczna blog

Dla moich roczników? Nie powiem, to jest b.stary film.

Mnie osobiście bardziej podobali się czescy SAMOTNI, chociaż i KUMPLE czymś mnie zaskoczyli. Otóż wbrew wcześniejszym przekonaniom okazało się że jestem czuły na przaśny wdzięk pucułowatych blond misiów.
Człowiek to sam siebie nie zna!

Notka nieco bezładna za co przepraszam. Nijak się zebrać nie mogę przez ten seks a i niepewność co do nadchodzącego roboczego tygodnia swoje robi.

Korzystając z okazji serdecznie dziękuje Por. Zaz za poradę, dzięki której moje zapiski mają szansę stać przekazem dla przyszłych pokoleń (nie ma jak właściwa archiwizacja!).

I jeszcze słówko do Superme. Golden Pomeranian to moim zdaniem gatunek jabłek. Twój pies nie jest jabłkiem. Jabłka zachowują się inaczej. Jabłka nie obsikują korytarza jak się cieszą.

Ja tam nie wiem ale według mnie masz jamnika.

pamiec-podreczna 2004-02-01 21:37:07
skomentuj (4)


Tryby Warunkowe

P wyobrażenie o szczęściu wyłożone w drodze z kina składa się z dwu członów:
wspólnego zamieszkania uzupełnionego o posiadanie berneńskiego psa pasterskiego.

Wysłuchałem, przytaknąłem niezobowiązująco. Nie można się śmiać z cudzych wyobrażeń szczęścia nawet jak się nie pamięta jakie były własne.

Może kiedyś, w jakimś sajens fikszyn. Jak już.

Mój intymny, mały świat

(z małym ogródkiem)
-- wierzę, że marzenia się spełniają przy większej, lub mniejszej odrobinie wysiłku
-- nienawidzę brudu, ale potrafię zrobić wielki bałagan wkoło siebie (oczywiście posprzątam)
-- jestem roztargnioną osobą, "bujającą w obłokach", więc do sklepów chodzę z listą zakupów, zapisuję w laptopie i na kartkach ważne sprawy, potykam się na prostej drodze i wpadam na ludzi :))

Dziękuję


  Albercik jest już dorosły. 17 września miał pierwsze urodziny. Wyrósł na wspaniałego pieska. Jest posłuszny, chyba że ma bardzo ważne psie sprawy i wtedy zapomina o całym świecie. Szpice tak mają (swoje zdanie), a pomeranian to miniaturowy szpic. Albercik jest pogodnym pieskiem i wciąż nam okazuje swoją miłość zresztą odwzajemnioną. Jest bardzo czysty i mądry. Gdy mówię do niego patrzy mi w oczy i przekrzywia główkę, a że mówię do niego dużo, to rozumie mnie w zaskakująco wielu sytuacjach.
Po pobycie u nas młodego staforda, doszłam do wniosku, że Albercik to piesek z wyjątkowo dobrymi manierami. Albercik nie ślini się, nie beka, nie chrapie i nie puszcza bąków jak tamten piesek. Przyjął gościa bardzo serdecznie i podzielił się z nim wszystkim. Bardzo lubi gości. Graham jest zadziwiony, że Albercik poszczekuje pod drzwiami, gdy ten nie zdąży nacisnąć na dzwonek. Albercik już wie,.

☺♥ ZwIeRzęCy ŚwIat♥☺ - Onet.pl Blog

Badania Benjamina i Lynette Hartów nad osobowością psów zawierały również prośbę, skierowaną do dziewięćdziesięciu sześciu specjalistów, o uszeregowanie pięćdziesięciu sześciu ras od najłatwiej uczących się po sprawiających największe problemy w szkoleniu na posłuszeństwo. Lista ras należących do 20 procent najłatwiejszych i najtrudniejszych do szkolenia wygląda następująco:

- wysoka: australian shepherd, doberman, owczarek niemiecki , duży pudel, pudel miniaturowy, angielski springer spaniel, golden retriever, collie, chesapeake bay retriever, labrador retriever;

- niska: pekińczyk, pomeranian, mops, chihuahua, west highland white terier, beagle, baset, chart afgański, foksterier, chów chów.

Jakieś dziesięć lat później powstały podobne, ale zakrojone na szerszą skalę. Stworzono listę 110 ras psów uszeregowanych pod względem ich zdolności do pracy i posłuszeństwa, czyli przymiotów, które większość ludzi określiłaby jako zdolność uczenia się. Poniżej przedstawiono listę ras należących do dwudziestu procent najłatwiejszych w szkoleniu, która została stworzona przez moich ekspertów, a należała do nich ponad połowa sędziów prób pracy w USA i Kanadzie, w sumie 199 osób.

Wysoka podatność na szkolenie

..:: Psy ::.. - Onet.pl Blog

Maltese           Manchester Terrier Miniature Pinscher Miniature Schnauzer Mix Newfoundland           Norfork Terrier Norwich Terrier Old English Sheepdog Papillon Pekingese           Pomeranian Poodle

Pomeranian dog

psy,pieski i psiaki - KOCHANE ZWIERZAKI - Onet.pl Blog


~Najmniejszymi żyjącymi psami są yorkshire terrier Whitney z Wielkiej Brytanii, który ma 7,6 cm wysokości w kłębie ( mierząc od ziemi do grzbietu) i chihuahua Danka Kordak ze Słowacji - 18,8 cm długości .

~ Największym psem świata jest natomiast dog arlekin Gibson, który mierzy 107 cm.

~ Za najcięższe psy świata uważa się mastiffa angielskiego Herkulesa o wadze ponad 127 kilogramów i brytyjskiego psa o imieniu Kell, który waży dwa kilogramy więcej.

~ Najdłuższy jamnik w Polsce ,.Miniaturowy
Pinczer średni
Płochacz holenderski (Kooikerhondje)
Płochacz niemiecki
Podengo portugalski
Pointer
Polski owczarek nizinny
Posokowiec bawarski
Posokowiec hanowerski
Pudel
Pudel Pointer
Pumi
Szpic miniaturowy (Pomeranian)
Szpic miniaturowy (Pomeranian)
Rhodesian ridgeback
Rottweiler
Chart perski (Saluki)
Chin japoński (Spaniel japoński)
Saarlooswolfhond
Samojed
Schapedoes
Schipperke
Sealyham Terrier
Seter angielski
Seter irlandzki.