O czym chcesz poczytać na blogach?

Polskie radio

TW9

Jeżeli jest - to krystalicznie czysty. Wynika to z technologii. DAB to system cyfrowy, który pozwala na uzyskanie znacznie lepszej jakości niż stary system analogowy.

Po trzecie nie opłaca się już kupować odbiorników radiowych, które odbierają tylko FM. Za kilka lat wszystkie rozgłośnie radiowe będą dostępne tylko w DAB-ie. FM (system analogowy) zniknie w Wielkiej Brytanii tak jak zniknęła telewizja analogowa. Dziś już sto procent kanałów telewizyjnych.

W ciągu ostatnich trzech lat zakupili nowy odbiornik radiowy mają w nim możliwość odbierania sygnału w systemie DAB. Sprawdźcie swoje odbiorniki! Pan Panie Waldku niech też sprawdzi! Jest ogromna szansa, że już Pan ma właściwe radyjko do słuchania Polskiego Radia Londyn.

Po piąte system DAB pozwala na słuchanie większej ilości stacji niż stary system. W DAB-ie jest dwa razy więcej stacji niż w FM. A co najlepsze – wszystkie największe stacje które nadaja.

S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża

Kiedy po tej wypowiedzi rozdzwoniły się telefony w nuncjaturze wpierw długo ich nie odbierano, a potem dyżurujący urzędnik twierdził, że arcybiskup w ogóle wywiadu nie udzielał.

Podobnie jak poprzednio wymienieni, Prymas darzy antypatią Radio Maryja. 5.04.2006 roku w programie I Polskiego Radia informował: Watykan wyraził życzenie, aby biskupi polscy, zwłaszcza biskup toruński i prowincjał oo. redemptorystów załatwili sprawę uciążliwości RM. /NP.547/ ( Dokładnie w tym samym dniu /!!/ Marek Edelman.

Korzenie zła - Włodzimierz Dajcz

Na wiele się nie zda. Informację o szczególnym znaczeniu społecznym trzeba powielić tysiące razy i w formie rewelacji rzucić ku jak najszerszym kręgom społeczeństwa. Przez całe dziesięciolecia takim głosem powszechnie słuchanym dysponowało Polskie Radio. Był nawet taki okres, kiedy radio miało rząd dusz a powiedzenie „prawda radiowa” znaczyło to samo, co święta prawda. Te czasy już dawno minęły. Niemniej tak zwana opiniotwórczość radia była wciąż duża, a możliwości.

Alleluja i do przodu .....

PAP w środę rzecznik przewodniczącej posiedzeń KRRiT Tomasz Różański od końca marca takich skarg napłynęło 37. Jedną z nich skierowało stowarzyszenie "Otwarta Rzeczpospolita", zarzucając stacji, że złamała art. 18. ustawy o radiofonii i telewizji, zakazujący propagowania treści dyskryminujących ze względu na rasę, płeć lub narodowość.

KRRiT nie zajmie się jednak na razie skargami na Radio Maryja, bo po wyroku Trybunału Konstytucyjnego jej przewodnicząca.1 i 2 punkt porządku dziennego:

1. Pierwsze czytanie poselskiego projektu uchwały w sprawie powołania komisji śledczej do zbadania prawidłowości i efektywności działania Prezesa Narodowego Banku Polskiego i Komisji Nadzoru Bankowego jako organów nadzoru bankowego oraz Generalnego Inspektoratu Nadzoru Bankowego w latach 1989-2006, a także Zarządu NBP i prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, oraz odpowiedzialności poszczególnych osób.

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog

Powrócił zespół Roxette z nową płytą. Jak na swój wiek i przejścia trzymają niezły poziom a ich pierwszy singiel She's Got Nothing On (But The Radio) bardzo często gościł w moich głośnikach. To naprawdę bardzo dobrze zrobiony singiel i wielu muzyków chciało by umieć zrobić taką piosenkę. Przy okazji.

Otóż coś co zostało ze mną do dziś to piosenka zespołu Video – Papieros. Kolejny raz Wojtek Łuszczykiewicz udowodnił, że ma pomysł na muzykę i wie jak się robi dobre utwory.

W pierwszym programie polskiego radia za to usłyszałem ciekawy utwór grupy

dziennikarski blog - freelancerzy freelancerom zgotowali ten los

Radia Bis mianem Radiostacji Bis. Stacja planuje na koniec 2005 roku uzyskać 2-3 procent słuchalności na rynku ogólnopolskim (obecnie 0,2%). Zespół tworzący dotychczas Radio Bis udał się na emeryturę lub będzie włączony do systemu producenckiego Polskiego Radia.

Ostatnio na Bisce w paśmie popołudniowo-wieczornym jeden z nas usłyszał niemal całą dyskografię Björk puszczaną numer po numerze non stop. Dla nas - bomba! Nie wiedzieliśmy tylko, że tego słuchają też dziesięciolatki. Co do wzbraniania się, to rzecz jasna można się wzbraniać, ale czemu strona internetowa Bis jest tak podobna do strony Radiostacji z czasów Pawła Sito czy wczesnego Piotra Metza?
dziennikarski 2004-09-02 14:27:45
skomentuj (5)


Chwała nam i naszym kolegom z TV Pilot
Nasi koledzy pracujący dla TV Pilot wczoraj zdecydowali się.