O czym chcesz poczytać na blogach?

Polska telefonia cyfrowa

palmpage

Przeskoczenie do uwag

PTK Centertel, operator sieci Orange oraz Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci T-Mobilepodpisały dziś umowę o współwykorzystywaniu swoich radiowych sieci dostępowych. Umowa określa zasady zarządzania,.

sorrow-loss *Kocham wiec istnieje, oto mój koniec i początek.. - blog4u.pl


Definitywny koniec Era GSM - PTC przejęte przez niemców.

Definitywny koniec Era GSM - PTC przejęte przez niemców.
Po latach sporów Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, trafiła w niemieckie ręce. Nowy właściciel zapowiedział, że zlikwiduje znaną nad Wisłą markę. Poinformował także o planach.

Nihil novi sub sole... - Onet.pl Blog

Muszę coś z tym zrobić, bo inaczej będzie kiepsko, ale jak tu coś zdziałać jak ja tylko siedze przy słuchawce telefonu i powtarzam mu 'dzwon, dzwon' a on nic. Z godzine dzisiaj czekałam na to aż Kochanie Moje do mnie dzisiaj.Tak poza tym to nieciekawie. Dzis uświadomiłam sobie, że niedługo moje (nie)szczęście rodzinne wyjeżdża do drugiej Polski (czytaj Irlandii) i nie będzie go przy mnie. I nie będzie go w Walentynki i przez całe 3 miesiące. Będę.Także mogę się wyspać, a potem pozałatwiać sobie na mieście pilne sprawy. No i muszę rozejrzeć się za aparacikiem cyfrowym, bo jak go nie kupie to znając siebie przetrace odłożone pieniążki na jakieś dziwne rzeczy raz dwa i będzie.
 

drugie-wcielenie.blog

Z restauracji tetniacej zyciem pod jego podloga. Zaczyna zbierac podpisy na liscie spolecznej, ktora ma na celu wysiudac restauratora czy wlasciciela dyskoteki. Taka polska zasciankowosc.
A co z cisza nocna? No coz, wolnoc tomku w swoim domku. Takie sa uroki mieszkania w centrum miasta. Nie mowie, ze jest to moim.Praca jak kazda inna ale... doprowadzaja mnie do bialej goraczki. Mam prawo nie chciec. Mam prawo decydowac sama co i kiedy chce miec. Upierdliwosc dostawcy telewizji cyfrowej - zmora! Upierdliwosc agentow ubezpieczeniowych - zmora do kwadratu! Upierdliwosc operatorow telefonii komorkowej zmora do szescianu! No i upierdliwosc pt. na kogo pani/ pan zaglosuje doprowadza mnie do szewskiej pasji.
Dzwoniacy w zakladach pracy.