O czym chcesz poczytać na blogach?

Polska partia pracy

bo w każdym drzemie nutka ekshibicjonizmu - Onet.pl Blog

Komentarze przypominały mi nieco gry i zabawy rodem z przedszkola. No bo niby wszyscy brali udział, wszyscy ze sobą konkurowali,wszyscy dobrze się bawili, niektórzy okazali się lepsi, no ale.. nie ma przegranych! Każda partia twierdzi, że jej wyborczy wynik to ogromny sukces.
Przyjrzyjmy się więc przez moment powyborczej panoramie.

Wygrała Platforma Obywatelska. Prawo i sprawiedliwość spieszy jednak z wyjaśnieniem, że tylko te samorządowe i tylko nie znacznie. To prawda. Wyniki samorządowego starcia pokazały tylko ogromny impas w jakim znajduje się polska polityka. Poraz kolejny media nagłośniły i wykreowały sztucznie konflikt między partyjnymi liderami PiS i PO wmawiając społeczeństwu,że te partie czymkolwiek się różnią. W mediach zaistnieły poraz kolejny.Kierując się swoimi przekonaniami. Ci mogą czuć się zdradzeni i pozbawieni politycznej reprezentacji. Bowiem wynik innych lewicowych formacji również nie zachwyca. Wprawdzie Polska Partia Pracy zarejestrowała listy wyborcze we wszystkich za wyjątkiem jednego województwach, to jednak wynik nie przekraczający 2% w skali kraju nie powala. Odtrąbiony na łamach Trybuny Robotniczej sukces 3 kandydatów tej.

Si Deus pro nobis, quis contra nos? - Onet.pl Blog

Polska jest najważniejsza. Ruch Palikota rośnie w sondażach i wszyscy dziwią się, skąd ten przyrost, nie dostrzegając, że Palikot jest obecnie pokazywany w mediach prawie tak samo często, jak kandydaci PO czy PiS. Polska Partia Pracy wybuduje milion mieszkań i w ogóle da każdemu, co tylko mu potrzeba, aczkolwiek najpierw Bogusław Ziętek będzie musiał znaleźć skądś na to pieniądze. Kongres Nowej Prawicy dowie się, czy może brać udział w.

tojestten.blog

Ze miałem tyle do zrobienia a wyszło jak zwykle, więc tak, jutro oddaje pierwszy projekt a pojutrze moze drugi, a może nie, zobaczymy. Generalnie chodzi o to że mi sie nie chce ich kończyc, tak jak nie chce mi się kończyć pracy licencjackiej, która musze skończyć do końca nadchodzącego tygodnia.
Za to zaliczyłem 2 niezłe imprezy, szczególnie ta wczorajsza była dobra, jak ziomek stłukł żyrandol to apogeum, chociaż sporo patologii.Wyjść, tzn jakbym miał jakąś mega motywacje to może, a tak to nie ma sensu.

No i najlepsze że jest kampania wyborcza teraz i lecą ogłoszenia komitetów wyborczych i kilka partii mnie nie zawiodło, taka np Polska Partia Pracy sie ogłaszała co ziomek stał na mównicy i mówił niby do tłumu, chociaz ja miałem wrażenie że on mówi do ścian, a najlepsze że ten ziomek był obstawiony z 5 mikrofonami, że niby takie zainteresowanie.

bachora epitafium - mBlog

(5)
zrobiłem sobie test z którego wyników należy się cieszyć http://wybory2007.wp.pl/kalkulatorq.html?ticaid=14a3e Lewica i Demokraci - 80% zbieżnych odpowiedzi Pozostałe partie: Polska Partia Pracy - 70% Platforma Obywatelska - 65% Polskie Stronnictwo Ludowe - 65% Samoobrona RP - 60% Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 35% Prawo i Sprawiedliwość - 35% nic dodać nic ująć pozdrawiam
quazzA

aniuchna at ownlog '06

Posiada :D

Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:
Platforma Obywatelska - 75% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:
    * Lewica i Demokraci - 65%
    * Polska Partia Pracy - 65%
    * Polskie Stronnictwo Ludowe - 60%
    * Samoobrona RP - 60%
    * Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 50%
    * Prawo i Sprawiedliwość - 30%

# Banda rzecze | To samo co w innych mediach, ale lepiej i mądrzej.

Za ścianą, która oddziela je od realnej polityki, a tymczasem partia o największym poparciu gnuśnieje i uśmiecha się głupkowato, świadoma tego, że jest formacją bezalternatywną. Ma do tego święte prawo – jeżeli politycy PO nie zrobią czegoś naprawdę szalonego, to mają władzę w kieszeni. Podobnie jak wygraną w wyborach samorządowych i parlamentarnych. Nie zawdzięczają tego własnej kompetencjiZ amoralnego familiaryzmu, teoretycznie powinna być względnie tradycyjna i nastawiona na ochronę interesów rolników. Poza tym jest wiejską odnogą PO, tyle, że bardziej konserwatywną. Mam nadzieję, że partia przestanie istnieć, a jej politycy znajdą sobie miejsce w innych formacjach, gdzie będą mogli realizować swoją misję. Dobrze im życzę.
SLD – partia typu “

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Written by g4spr0m

2010/11/10 @ 6:53 pm

Napisane w Szok przyszłości

Tagi: ciężkie życie, debata publiczna, media, parlament, PiS, PO, polityka, Polska, PSL, SLD, zagłada