O czym chcesz poczytać na blogach?

Polonia bytom

Pogoń Lwów - Onet.pl Blog

Wesprzyj dotarcie zespołu Pogoni Lwów na ,,Turniej Zapomnianych Mistrzów" !

Pogoń Lwów została zaproszona na Turniej Zapomnianych Mistrzów, który ma zostać rozegrany w Bytomiu 21 lutego na nowej hali w Szombierkach. Koszt przejazdu autokarem drużyny z Lwowa to 3 tysiące złotych. Kibice Polonii Bytom oraz Pan Marcin Mazurowski (autor zdjęć Bytomia na kartki pocztowe) postanowili przyjść z pomocą. Z każdej zakupionej kartki z widokami z Bytomia określona kwota trafi na pokrycie kosztów przejazdu Pogoni Lwów. Kartki można kupić w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom i w księgarni na rogu pl.Kościuszki i ul.Dworcowej. Cena pojedyńczej kartki to 2 zł, kompletu odpowiednio 34 i 36 zł.

http://www.polonia.bytom.pl/index2.htm

(na podst. strony SKK Polonii.

Blog gromashhh

Tabela:
lp  drużyna                  pkt
1 Wisła Kraków         22
2 Legia Warszawa    17
3 Polonia Bytom        16
4 Ruch Chorzow        16
5 Lech Poznan           13
6 Lechia Gdansk       13.

K.S. Ruch Chorzów

09:49, pepe937 , K.S Ruch Chorzów
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 14 sierpnia 2007
Polonia Bytom wdzięczna Ruchowi.
Trybuny stadionu Ruchu Chorzów zapełniony kibicami ubranymi w barwy niebiesko-czerwone, a nie niebieskie. Nieprawdopodobne! A jednak prawdziwe. Fani Polonii Bytom nie zawiedli i na pierwszy mecz.
Swoją wdzięczność za ten gest wręczyli prezydentowi Chorzowa, Markowi Koplowi bukiet kwiatów i koszulkę Polonii. Z kolei piłkarze wyszli na murawę w specjalnych koszulkach, na których umieszczono znaczki Polonii i Ruchu.

W meczu z Cracovią Polonia nie była faworytem, nie wiadomo też było jak zawodnicy spiszą się na nowym dla nich obiekcie. Jedynie dla Dariusza Fornalaka obiekt przy ul. Cichej nie ma żadnych tajemnic. - Na Ruchu czuję się jak w domu. Przez czternaście lat grałem tu w.

Blog Daro1995

Asi:*:*:*KC:*:*:*

Komentarzy: 0 Mecz Ks Hetman Włoszczowa-Polonia bytom 2007-10-13 Siemka:) dzisiaj mecz sie zakonczył wynikiem 4:0 dla gości (Polonia Bytom)ale i tak dobry wynik w koncu nasza druzyna jest w 5 lidze a polonia bytom w 1 lidze:))po meczu poszlismy do domu (było za zimno zeby zostać na 60lecie naszego kluby(KSH)Owal czytał jakies gazety wziete z polski(sklep)cała droge tak *wkurzające):PZaraz ide do owala pograc w piłke nozna.Ok papa:* PZDR.

infoblog - Onet.pl Blog

Ekstraklasa 19 kolejka
W 19 kolejce polskiej ekstraklasy zobaczymy następujące mecze:
05.03.10 r. Korna Kielce vs Polonia Bytom ( zakończony 1:0)
05.03.10 r. Wisła Kraków vs Arka Gdynia ( zakończony 0:1)
06.03.10 r. Śląsk Wrocław vs Jagiellonia Białystok
06.03.10 r. Lech Poznań vs Cracovia Kraków
06.03.10 r. Lechia Gdańsk vs Polonia Warszawa
06.03.10 r..