O czym chcesz poczytać na blogach?

Polo market

panterek

She's a Lady!! O o o... she's a lady!

Najlepsza zabawka świata odnaleziona! Okres Świąt się zbliża, więc wszyscy zapieprzają po prezenty. A tutaj proszę - jeśli macie siostrzeńca, chrześniaczkę czy innego rodzaju dziecko, które chcecie obdarować, tudzież może mnie(a bardzo bym chciał!), idealny prezent znaleziony!

Znajduje sie on w Polo Markecie na ulicy Gagarina w Toruniu!

Wchodząc naszym oczom ukazuje się widok następujący:

Ale najlepsza rzecz na Świecie znajduje się na końcu po lewej stronie!

 

Tagi: najlepiej tańczący człowiek na świecie panterek piwo Polo Market PZ taniec zabawa
15:19, panterek_team
Link Komentarze (1) »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4
następne

szukajac szczescia w zwyklych momentach

Się odwalalo :P A tak to nic ciekawego ;] Popołudniu pogoda do bani, wiec nie ruszałam się z domu.

Noc z czwartku na piątek. Jakos nie mogę zasnąć. Oglądam cos w TV. Nic ciekawego. Wlaczam walkmana. Ta.. Varius Manx. Usypiam. Budze się po 3. Usypiam. Wstaje kilka minut po 6. Trzeba się jeszcze spakowac, spoko. O 7:50 jestem już przed przejazdem i ruszam z Lonia pod sklep Polo Market na trójkątnym. Widzimy się z Grzywa i Olka. Decydujemy co i jak. Już „po” bujamy w strone starej hali. Na stadionie już niemalże wszystkie zespoly, kupa ludu… Biore od facetki koszulke z numerem 7 na plecach i powoli idziemy z dziewczynami do szatni. Okazuje się, ze nie jesteśmy same – koleżanki z innych szkol już tam sa. Troche się zeszlo zanim wzielam.

Soł Ordżinal Blog. I wszystko jasne!/ Bo szczerość jest całkiem SEXY! - Onet.pl Blog

Pisać wiersze o zepsutym kaloryferze lub próbować mówić szybko "I cóż że cesarz ze Szwecji". Jeżeli ktoś powie to szybko, bez żadnego "I cóż że cesarz że Szweczji", to wyślę mu czekoladę deserową. Dostałam ją rok temu od babci razem z ciuchami na święta, chyba jest jeszcze jadalna.
No właśnie, święta. Kto świąt nie lubi? Święta są de best! U nas szczególnie. Polo Market był ozdobiony wielkimi, dyndającymi choinkami ze słomy już pod koniec listopada.
Marzę o świętach ze śniegiem. To będą moje... hm... 14 lub 15 święta(stara jestem, nie?), a chyba tylko 4 czy 5 były ze śniegiem. A jeżeli już był, to szary. Czasami nawet żółty, jak jakiś pies zamiast w krzaki lał na śnieg.
Szkoda, że jestem już taka stara. Pamiętam nadal to.

from the sun

Strona główna Co za dzień !!!
Heh, ale ja jestem inteligentna =P Razem z Olką (dwie mądre osóbki) wyszłyśmy z domów ubrane jak na lato przystało (szkoda tylko że w tym roku lato do nas nie zawitało=/) i oczywiście złapał nas deszcz bo jakże =P Weszłyśmy do Polo Marketu żeby coś kupić do jedzenia ale pech chciał że zachciało mi się wariować i Olka podchwyciła ten pomysł =P Wózek zostawiłyśmy na środku sklepu kupiłyśmy sobie lizaczki i zachowując się jak małe dzieci wyszłyśmy z budynku.
Ale najlepsze to działo się potem =) Deszcz normalnie tak lunął a Olce zepsuł się parasol więc poszłyśmy na jakiś przystanek i tam.

hooligan--girl

ZDąŻyŁyŚmy WejŚć i MoJa MaMuSia=/ KaZaŁa NaM iŚć Po ChLeB=D No i KuPiŁaM teN ChLeB=D No pRzeSzŁaM z 3/4 dRoGi Do DoMu i Na pRzejŚciu KoŁo PoCzTy WoReCzek oD ChLeBa Sie PoDarŁ i ChLeB WyPadŁ=DBuHeHe=D

Na ŚroDku JezDNi=D w oGóle DobRze Że TaM NiKoGo Nie ByŁo=D Nie No Ja Nie MogŁaM WytRzyMaĆ=D przySzŁaM Do DoMu i PoWieDziaŁaM Ze ChLeBa ZabRakŁo=D No i PoSzŁaM Do PoLo MaRketu=P No i TyM RaZeM wZieŁaM ZaPaSowy WoReCzeK=P No i ByŁaM JuZ PoD kLatką i Sie tRoChe RozeRwaŁ=D No aLe DoNiosŁam=P uFff=D Nie MuSiaŁaM iŚć 3 RaZ=D No i PóźNiej Na MomeNt Do WieWiooRa i Do DoMku=) i teRaZ SieDze i PiSze Tą wSpaNiaŁą NotKe=P Jak ZwykLe BaRdZo dŁugą=P aLe oStRzeGaŁaM=) No...=) CzyLi Ja JuZ KoŃCze=P
To PaAaa=(=*

.

Kolekcja opakowań po czekoladach

 

Pierwsza o smaku likieru z Auchan (Chocomoco), druga Vabene firmy Millano, kolejna mleczna z orzechami laskowymi od Edbola (obie z Polo Market), oraz jedna z limitownej edycji Milki o smaku waniliowego budyniu (Alma). Widziałem też gruszkową.

 
Brak komentarzy

Napisane w kategorii Polska