O czym chcesz poczytać na blogach?

Polityka rachunkowości

Scarlet kiss...

Jednak podzielą nas kolorem oczu – tekst prodziekan ;) ). Sama nie będę, u mojego promotora jest kilka osób z mojej grupy – fala, Yuki ma z innych grup ludzi, nikogo od nas, za to kilka ze swojej starej, ogólnie grupy maja po 13 os. Mój promotor to K. Sawicki, jej K. Winiarska… i cos mi to kurna mówi! Ba, jestem prawie pewna, że to autorzy moich książek od rachunkowości… czemu jakoś niezbyt mnie to cieszy? =.=’ Tak czy siak jutro cały dzień trza się będzie pokręcić po forum czy innych źródłach i poszukać info o nich i dodatkowo o wykładowcach, bo w weekend przypadkowo dowiedziałam się, że od piątku wybieramy przedmioty dodatkowe @@ Aby było radośniej liczba miejsc ograniczona, a ja należę do drugiej,.

Długim weekendzie… poniedziałek koło z MSE, wtorek koło z Mikro(5chapterów z których gówno wiem, a musze mieć minimum 4 ze wskazaniami wyższymi ==’ ), środa koło z Marketingu – jedyna dobra rzecz, mamy pytania na test z odpowiedziami… przydałoby się wykuć tą ściągę. Dalszego planu gry nie pamiętam… Chyba w kolejny poniedziałek jest Polityka, a środę Rachunkowość, choć nie jestem pewna czy ona nie jest w tym tygodniu co Statystyka… Mam to na stancji na kalendarz naniesienie, teraz nie pamiętam.

 

Palce mnie bolą, ciężką torbę miałam, makulatury część wywiozłam, muszę kremikiem je potraktować…

.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

 • Najnowsze wpisy

  • Lesław Węgrzynowski, legendarny obrońca Lwowa, zastępca profesora na Wydziale Lekarskim we Wrocławiu, politycznie wrogi, wyrzucony z katedry
  • Los wielu porządnych ludzi, którzy nie chcieli ugiąć karku przed siłą aparatu władzy
  • Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski o lustracji
  • Agent w PRL pracując na rzecz SB – na.

  Tagi

  agenci AK akta dokumenty ekonomista filozof historia historyk internowany inwigilacja IPN KC PZPR Kraków KUL lustracja minister MSW nauka naukowcy PAN PAU politolog polityka kadrowa prawnik Prawo PRL profesor PZPR rektor represje SB socjolog stan wojenny studenci TW UAM uczelnie UJ UMK Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Śląski UW weryfikacja WiN współpraca

Dyscypliny KBN:organizacja i zarządzanie

Specjalności: ekonomika rolnictwa, rachunkowość

Miejsca pracy: Aktualne:profesor  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie; Wydział Nauk Ekonomicznych; Zakład Rachunkowości

Nieaktualne:profesor  Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

Pełnione funkcje:Aktualne:Kierownik  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie; Wydział Nauk Ekonomicznych; Zakład.

Nowe Tworzywo

Się organizować. O tym jak powstały struktury wrocławsko-opolskiej Partii Kobiet i dlaczego w ostatnich wyborach nie można było zagłosować w stolicy Dolnego Śląska na to ugrupowanie, opowiedziała mi Renata Szott.

Renata Szott ma 49 lat. Tytuł magistra prawa uzyskała na Uniwersytecie Wrocławskim w 1986 roku. W 1995 skończyła studia podyplomowe z zakresu rachunkowości. Jest członkinią Stowarzyszenia Jaskółka i Fundacji Harmonia Mundi. Ma dwoje dzieci i dwoje wnuków. Wstąpiła do Partii Kobiet, bo uznała, że działalność kobiet w organizacjach społecznych nie przekłada się na decyzje rządowe i trzeba to zmienić. Stwierdziła, że czas, żeby kobiety znalazły się w pierwszym szeregu. We wrześniu 2007 roku została.

Nią, jako organizacje społeczne, latami. Uchwalono też dłuższe urlopy macierzyńskie i okazało się, że za to, że kobiety rodzą dzieci dostają pieniądze na wyprawkę. Jestem pewna, że samo hasło Partia Kobiet spowodowało, że panowie zauważyli, że będziemy walczyć nie tylko o prawa kobiet, ale zależy nam także na rodzinie. Jestem dumna, że tak podziałałyśmy na polityków.
Naprawdę uważasz, że becikowe to dobre rozwiązanie dla młodych mam? Czy nie jest to tylko zamykanie wam ust marnym 1000 złotych na początek?
Ustawa wprowadzona przez PiS daje kobiecie po urodzeniu dziecka jeszcze pięć możliwości: pracę w domu lub w niepełnym wymiarze godzin, urlop wychowawczy, który może wziąć matka i ojciec.

MiroPress |

  Profesjonalna analiza
 • Umiejętność czytania dokumentów finansowych
 • Lublin 2011
  • Analiza wskaźnikowa
  • Charakterystyka branżowa sprawozdania
  • Czytanie sprawozdań
  • Finanse w kryzysie i w okresie wzrostu
  • LFR kreatywna księgowość
  • LFR Metody oceny efektywności inwestycji
  • LFR Podstawowe zasady rachunkowości
  • LFR Rola finansów w zarządzaniu

  Dodaj do ulubionych:

  Lubię
  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
  Tagi: agencje ratingowe, CRA, dagong, kryzys, kryzys europejski, kryzys globalny, rating kraju

  Dodaj komentarz