O czym chcesz poczytać na blogach?

Polityka bezpieczeństwa

administracjaa8.blog

Promocja zdrowia (Dr D stencel). Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych  (Dr P Potejko)

 

Nr 11456 –  niezliczona Polityka bezpieczeństwa Państwa (Dr W Stach)

 

Nr 12400 - Brak wpisów z Prawa międzynarodowego (Dr E Szuber-Bednarz ),  polityki bezpieczeństwa państwa (Dr W Stach). Legislacja administracyjna (Dr M Sachajko).

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

  Tagi

  agenci AK akta dokumenty ekonomista filozof historia historyk internowany inwigilacja IPN KC PZPR Kraków KUL lustracja minister MSW nauka naukowcy PAN PAU politolog polityka kadrowa prawnik Prawo PRL profesor PZPR rektor represje SB socjolog stan wojenny studenci TW UAM uczelnie UJ UMK Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Śląski UW weryfikacja WiN współpraca

Zdzisław Lachowski – dr politologii, zastępca szefa BBN, zarejestrowany jako TW „Zelwer”

Nauka Polska – Baza Ludzi nauki

Polityce, specjalność: nauki o polityce,

Zdzisław Lachowski w Wikipedii  

Zdzisław Lachowski (ur. 1952) – doktor nauk humanistycznych, autor licznych publikacji na temat europejskiej polityki bezpieczeństwa, kontroli zbrojeń oraz innych zagadnień polityczno-wojskowych. 19 października 2010 Prezydent RP Bronisław Komorowski powołał go na stanowisko Zastępcy Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego[1].

Pracował w.

Judaica.fotografie 5770 Bajit Chadasz 2009 z myślą by pamięć 'nie zginęła'

PROGRAM LITERACKI Tam był kiedyś mój dom… Księgi pamięci gmin żydowskich 14_10_2009

 • Przestrzeń bławatna – wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Bundzewicz
 • Ratowani – Ratujący: rozważania o pamięci – wykład Red. Mariana Turskiego (Polityka)
 • Dwa powstania (1943 i 1944) – dwie pamięci – wykład Dr Andrzeja Kunerta 21_10_2009
 • Dylematy polskiej polityki bezpieczeństwa – wykład Prof. Adama Daniela Rotfelda 20_11_2009
 • Gdzie jest mój dom? – rozmowa z Ks. Dr. Jakubem Romualdem.

 • Margaret's Blog | Wypchaj mnie trocinami, będę twoim misiem

  Choć BDIH to kosmetyki naturalne, to certyfikat wymaga od producentów używania składników organicznych w miarę możliwości (jeśli są dostępne w wystarczającej ilości i jakości). BDIH jest odpowiedzialne za stworzenie pierwszej na świecie certyfikacji ekologicznej pielęgnacji ciała.

  Co z konserwantami?
  Konserwanty odgrywają bardzo ważną rolę dla bezpieczeństwa i skuteczności kosmetyków naturalnych i organicznych. Bez solidnej metody ochrony niektórych składników kosmetycznych, może wystąpić szybki rozwój szkodliwych bakterii w kosmetyku. Kosmetyki nie muszą jednak posiadać konserwantów syntetycznych, aby były skuteczne. Istnieje wiele bezpiecznych metod konserwacji stosowanych w kosmetykach naturalnych. Szczelne.


  Składnik ekologiczny musi spełniać surowe wymogi w zakresie produkcji, ale ekologiczna pielęgnacja skóry nadal może zawierać składniki, które nie są tak zdrowe. Warto poznać, które składniki kosmetyczne są szkodliwe i których najlepiej unikać. Patentem na zdrową pielęgnację naturalną jest stosowanie marek z wykazem pełnej listy składników i przedstawieniem jasnej polityki bezpieczeństwa, z uwzględnieniem które składniki nie są dopuszczone do produkcji kosmetyków.

  Zobacz także: Konserwanty w kosmetykach.

  Zapiski przy kawie. - Onet.pl Blog

  I wiecie co... To był duży błąd. Za miast teraz pisać o czymś co kocham to pisze o tym czego nie lubię i powoli nienawidzę. ...Tak wiem, za dużo "i"... No owszem, lubię Unię Europejską, cały zamysł, idee i takie tam. Problem, że nie lubię polityki z tym związanej. Niestety jestem osobą bardzo wrażliwą, z niespokojną ręką, która co dziennie coś pisze, czyta itp. Jestem twórcą własnych tekstów, jakie one by nie były. Są beznadziejne, górnolotne, no ale lubię pisać. Lepiej bym coś.Wolę gdzieś iść, coś zrobić. Z tego całego myślenia wyłącznie o sobie zaczęłam pisać pracę licencjacką. No tak... Calusią od nowa. Nowy pan promotor wprowadził prawdziwy zamęt do tego co napisałam i tego co zamierzałam napisać. A mój temat to"Polityka bezpieczeństwa w Unii Europejskiej". Kto by pomyślał, że ja będę pisała na taki temat. Jak parę lat temu wybierałam liceum i ktoś by do mnie przyszedł, powiedział "Będziesz studiowała w przyszłości europeistykę", bym tę osobę wyśmiała,.

  Opowieść... - Onet.pl Blog

  Nie, pani nie chce na nikogo złożyć skargi, ani nikogo pozwać. Nie zamierzamy też składać żadnego wniosku o wszczęcie śledztwa, gdyż nie mamy takiej mocy w tej sprawie, ani w zasadzie nikogo wobec kogo można by to śledztwo wszcząć. Moja przyjaciółka chciałaby jedynie zainteresować policję tym co ostatnio przeżyła, gdyż wydaje nam się to ważne dla interesów polityki bezpieczeństwa tego państwa.

    Zosia zmarszczyła brwi. Wydawało jej się, że Tom trochę leje wodę, ubierając zwykłe fakty w mądrze brzmiące, prawnicze zwroty. Ale nawet jeśli tak było, na tym zwykłym urzędasie policyjnym zrobiło to wrażenie.

  Buty i pojechałem do KDT żeby je wymienić, facet nie chciał się zgodzić, że niby "je zniszczyłem", a poza tym nie miał akurat mniejszego numeru i też wziął do mnie telefon. Myślałem, że mnie zbył, ale nie, zadzwonił! Co prawda po jakimś miesiącu, kiedy te buty już naprawdę zniszczyłem, bo chodziłem w nich mimo, że były za duże i... - urwał na widok Zosi patrzącej z politowaniem.

   - Tom, porównujesz właśnie tę kopertę do pary butów. Od twoich adidasów nie zależało życie chłopaka. - "Moje zresztą chyba też..." pomyślała przełykając ślinę.

   - To nie były adidasy, tylko przepiękne, ciemnozielone trapery. - odparł udając obrażonego. Nie roześmiała się..