O czym chcesz poczytać na blogach?

Politechnika wrocławska

ND FUTSAL

Rafał Przybysławski (Krzysztof Litka, Paweł Głowicki). 

23:13, tomek.wro , Mecze
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 września 2011
Redbox jesień 2011 - Mecz nr 4: PWC

12.09.2011r. LOTNICZA 1, godz. 21:30

INTERAM - PWC

Wyniki rywala: Tieto 0:5 (walkower), Politechnika  2:9. W obu spotkaniach zespół PWC miał spore kłopoty kadrowe. Na wiosnę.

Dużym osłabieniem drugiej linii. Jakby kogoś miało jeszcze brakować to kontaktować się ze mną, lub Rafałem.

Cały nasz terminarz:

07.09 - Giełda Trans (boisko nr 2, godz. 20:30)

12.09 - PWC (boisko nr 1, godz. 21:30)

19.09 - QAD (boisko nr 2, godz. 21:30)

24.09 - Politechnia Wrocławska (boisko nr 2, godz. 11:00) Puchar Ligi 

28.09 - Biesiadowo Przyjaźni 66 (boisko nr 1, godz. 20:30)

10.10 - Objectivity (boisko nr 1, godz. 20:30)

17.10 - Klub Kokosa (boisko nr 1, godz. 20:30)

24.10 - NDB (boisko nr 1, godz. 20:30)

phaet's personal blog: Ostatni krzyk wolności

Ludzie pomyślą coś głupiego.
Nie można mieć wszystkiego. Są pewne prawa i zasady. Tylko Chuck Norris wszedł dwa razy do tej samej rzeki i tylko do Kaczyńskiego ta sama rzeka weszła dwa razy (co prawda oszukiwał bo za drugim razem był to Jarosław a ta rzeka to Wisła ale wiecie o co chodzi).

Dlatego wyobraźcie sobie jaki szlag mnie trafił kiedy dowiedziałem się, że Politechnika Wrocławska we Wrocławiu (nie mylić z Politechniką Wrocławską w Gliwicach) postanowiła, że wybuduje sobie u siebie uczelniane przedszkole! Po kiego, pytacie się? Czy chcą może wyhodować własną armię przyszłych pseudo-naukowców, którzy mają fajnie brzmiące dyplomy a w rzeczywistości opierdzielają się na uczelni i rozdają darmowe dyplomy innym studentom z NASZYCH PODATKÓW?.

___________.:christfuck:.___________________antyhumanistyczne spojrzenie na świat__________________________

KURWA JEGO MAĆ
KURWA MAĆ!!!!!!!

....still christfucking

skomentuj[(6)]

znęcające się alter-ego
noc z 7mego na ósmego lutego, nie śpię, po raz kolejny jusz nie spię, oczy szczypią, lepią się, zamykają, ręce więdną a dech staje się płytki, opadam z sił. Zamknołem oczy, lecz po chwili usłyszałem budzik (egz. na uczelni z tradycjami, Politechnika Wrocławska), ten sen to farsa! to był pięciosekundowy letarg. Wstałem, wziołem prysznic, pamietam woda była dziwnie lepka, z dziwnym odcieniem czerwoności. Po wyjściu z wanny myłęm zęby, włożyłem szczotkę na batarię z wirującym włosiem do ust, i niczym na huśtawce penetrowałem różne nierówności jamy ustnej, wsłuchująć się w monotonne bzyyyyyyy, czasmi niczym trąbka,.

On The Red Land

Tagi

adam miauczyński akronimy Aotearoa australijskie absurdy australijskie domeny blog BOH Brisbane Brisbane Open House Brisbane Zombie Walk budownictwo dzień świra cytaty emigracja homestay Irlandia KPS kultura anglosaska lot do Australii Ma-uri Maorysi Mt Coot-tha Navitas New Farm piramida Maslowa Polacy Politechnika Wrocławska Polska praca przeprowadzka Queensland Multicultural Festival Roma Parklands różnice kulturowe seks i religia Singapur start bloga szkoła językowa szok kulturowy transcendencja Tęczowy Wąż wielokulturowość wierzenia Aborygenów wordpress wzrost gospodarczy zwyczaje złoto

Meta