O czym chcesz poczytać na blogach?

Politechnika lubelska

Materiały dydaktyczne

Nadbystrzycka 38, 20-618 Lublin

Pokój: Ox.126

Telefon: (081) 5384621

Email: k.dziedzic@pollub.pl lub kdz408@o2.pl

Wykształcenie

  • Studia doktoranckie w dyscyplinie: Budowa i eksploatacja maszyn,  Wydział Mechaniczny,Politechnika Lubelska, 2006-nadal, tytuł pracy doktorskiej ” Badania struktur wtórnych powstających podczas zużycia ciernego powłok ze stopu eutektycznego Fe-Mn-C-B”.
  • Kierunek: Zarządzanie i Marketing,  Wydział Zarządzania i Podstaw Techniki, Politechnika Lubelska, 2000-2005
  • Kierunek: Edukacja techniczno-informatyczna, specjalność: informatyka w technice i nauczaniu, Wydział Zarządzania i Podstaw Techniki, Politechnika Lubelska, 1999-2004
  • Technikum Mechaniczno-Elektryczne, specjalność: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa, Biłgoraj.

  • Blog morskiesloneczko

    Radomia znajdowało się w godzinach wieczornych 1453 funkcjonariuszy mundurowych.

    Bilans radomskich zajść

    W wydarzeniach ulicznych radomskiego czerwca 1976 roku brało udział bezpośrednio demonstrując na ulicach od kilkunastu do 20 tysięcy ludzi. Byli to pracownicy 33 zakładów pracy z Radomia i województwa, studenci Politechniki Świętokrzyskiej w Radomiu, uczniowie szkół średnich. 25 czerwca miały miejsce przerwy w pracy w 25 zakładach przemysłowych, a na ulice miasta wyszły tysiące demonstrantów - pracowników zatrudnionych m.in. w Zakładach Metalowych “Walter”, Radomskich Zakładach Przemysłu Skórzanego.
    Rok 2006
    Grudzień
    Listopad
    Październik
    Wrzesień
    Sierpień
    Lipiec
    Czerwiec
    Maj
    Kwiecień
    Marzec
    Luty

    jestem gwiazdą ludzi fantazją wyzwalam zazdrość

    HABAKUK !!! jak ja żałowałam że nie poszłam na nich do Graffiti
    19.05.05 czwartek godz 18 Felin PIDŻAMA PORNO I KULT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! noł koment XDDDDD
    20.05.05 piątek godz 18 Felin Lady Pank...;d
    21.05.05 sobota godz 18:30 Zamek BRODKA ważne że zamek !!!!
    22.05.05 niedziela godz 20 (22?) Politechnika Lubelska - T.Love !!!

    W ogóle mało koncertów !! Oj Eris Eris,weś się przyzwyczaj że będę późno do domu wracać...XDDDDDDDDD Zaraz mi ślina poleci,loodzie! Ale gdzie Hey ? Gdzie Coma ? Gdzie Dżem ? Ubolewam ;( Oj dobra ;D Ale się podnieciłam ;D

    butterfly-girl 2005-05-09 00:38:00
    skomentuj (4)


    Świetlica w Szkole Podstawowej nr 22 w Lublinie

    Rozwiązywali rebusy, labirynty, a na zakończenie otrzymali dyplomy i drobne pamiątki. Klaudii Frankiewicz najbardziej podobała się degustacja owoców, a najsmaczniejszy był granat.

    W dniu 20.09.2011 roku dzieci były na zajęciach „Nie zaśmiecam Ziemi – nieznane fakty z życia odpadów” na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą recyklingu, segregacji odpadów. Poszerzyli i utrwalili wiedzę na temat proekologicznych postaw dotyczących odpadów. Warsztaty zakończyły się konkursem. Julii Saładonis z klasy 1c najbardziej podobał się film.

    Dnia 21.09.2011 roku dzieci uczestniczyły w zajęciach

    nieznanaplaneta

    Dzielnice Lublina – Stare Miasto, Śródmieście (funkcje głównie turystyczne, handlowe i usługowe), Wieniawa i Czwartek (funkcje mieszkalne). Dookoła rozciągają się nowsze osiedla, budowane głównie w latach 1945-1989 – na północy jedne z największych osiedli mieszkaniowych – Czechów i Kalinowszczyzna, na zachodzie – Czuby i osiedla Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (położone wzdłuż ul. Zana), na wschodzie – Tatary i Bronowice. Na południu osiedla dzielnicy Wrotków bezpośrednio sąsiadują z Zalewem Zemborzyckim. Najdalej wysunięte na wschód jest lubelskie osiedle Felin, znacznie oddalone od centrum miasta. Oprócz bloków mieszkalnych, mieści się tam część.

    Części miasta wokół Zalewu Zemborzyckiego, Dąbrowy i Starego Gaju (zwanego popularnie Starym Lasem).

    Zwarty obszar stanowi teren Miasteczka Akademickiego UMCS wraz z przyległymi terenami innych lubelskich uczelni (KUL i Uniwersytetu Przyrodniczego). Około kilometr dalej znajduje się miasteczko Politechniki.

    Od 23 lutego 2006 roku Lublin dzieli się na 27 dzielnic administracyjnych, które skupiają również różne zwyczajowe dzielnice i.

    ...przypadków nie ma... - Onet.pl Blog

    To komuś, ale nie nam. A jednak i nam też. Nie wiem, dlaczego ja, może by bardziej wierzyć, by umocnić mnie? Po obiedzie poszłam odkurzać w kawiarence. Pogoda była nijaka, padało, a to przestawało. Generalnie mówiąc pogoda nie sprzyjająca reumatykom. Moje lewo kolano wiecznie mnie bolało (zdaje się ze to, które uszkodziłam sobie na rajdzie Politechniki Krakowskiej w 1997 r) I zaczęło mnie boleć. Pomyślałam, jak ja dojadę, i maści czerwonej z aloesu trzeba poszukać. I tak myśląc o tym nagle poczułam ze mnie nie boli. Ciarki po plecach mi przeszły. Chwilę wcześniej znów zobaczyłam ten sam cień i czarny rąbek materiału, jaki widziałam całe rekolekcje. Teraz dotarło do mnie.
      02.11.2009)
    • Przed wyjazdem na wieś (aQada; 30.10.2009)
    • Czwarty czwartek miesiąca (aQada; 29.10.2009)
    Dobre strony
    •  Katolik
    •  Szkoła Formacji Duchowej Archidiecezja Lubelska
    •  św. Augustyn Wyznania
    •  Ćwiczenia Duchowe św..