O czym chcesz poczytać na blogach?

Półfabrykaty

Biżuteria Srebrna

Wielkości i kształcie.
Do wykonania będą potrzebne mocniejsza nić lub żyłka w zależności od tego, co chcemy zrobić, igła, nożyczki, koraliki w odpowiadających nam kolorach i kształtach najlepiej, aby były dwa rodzaje więcej może wprowadzić chaos w kompozycji. Na igłę nawlekamy nić lub żyłkę potem dajemy koraliki dowolnie według koloru i kształtu. I tak w kółko, aż osiągniemy pożądaną długość. Na sam koniec dodajemy zapięcie. W przypadku większych koralików można użyć półfabrykaty do zakrycia otworów.

półfabrykaty do produkcji biżuterii

Elementy z których ma składać się ozdoba dostępne są  m.in., w sklepach internetowych. Przed zakupem warto sprawdzić oferty jak największej liczby sklepów, bo może uda nam się znaleźć coś oryginalnego i taniego. Dla tych osób, które nie mają zamysłu artystycznego ani chęci do stworzenia czegoś samemu, nie.

Słoneczne Godziny miniatury w skali 1:12 - Onet.pl Blog

Księga Płomienia tom I ;)

Księga Płomienia tom II ;)

Księga Węża ;)

Księga (magii) bez tytułu;)

Oraz książka, która zdecydowanie nie nadaje się dla Severusa (prędzej by pewnie umarł niż trzymał takie kffffiatki na półce :P).  Niestety tytuł jest dość słabo widoczny, więc może od razu dodam, że tam jest "Paris" napisane:)

Stara Panna (13:50)
2 komentarze

20 marca 2010
Flakoniki, półfabrykaty, kominek etc GPSS

moja biżuteria

moja biżuteria
Biżuteria ręcznie robiona z największą dokładnością i starannością. Wykorzystane minerały, półfabrykaty i koraliki są zawsze najwyższej jakości. Istnieje możliwość przerobienia każdych kolczyków na klipsy, regulacji bransoletki lub naszyjnika. Większość moich prac to pojedyńcze egzemplarze, w miarę możliwości mogę powielić wzór lub zrobić podobne. Jeśli coś Ci się podoba napisz do mnie.
RSS
piątek, 29 września 2006
19:39, weronicka
Link Dodaj komentarz.

einfformacje24empty snippet

Tygiel Rozmaitości, Wodzisław Śląski, ul. Powstańców Śl.1

- gg:1469121
www.Tygiel Rozmaitości.pl
O nas:
czyli o tym kto tworzy naszą galerię :)
Targi Staroci w Wodzisławiu Śląskim 2012r.:
zapraszamy w każdą 1 niedzielę miesiąca. Najbliższe: 4.III, 1.IV, 6.V, 3.VI, 1.VII, 5.VIII, 2.IX, 7.X, 4.XI, 2.XII.2012r.
Ale!Babki! Nowe propozycje na rok 2012!!
Zapraszamy do udziału w warsztatach, których jesteśmy współorganizatorami. Kliknij aby przeczytać szczegóły!!
U nas kupisz półprodukty do rękodzieła:
Koraliki
Półfabrykaty
Decoupage