O czym chcesz poczytać na blogach?

Polecenie przelewu

Dema Krakow Z odmętów niepamięci

Idziemy do sąsiadów już mi się chce rzygać co za popierniczony czas najchętniej walnąłbym się pod kołderkę i przespał całą noc do rana jeden plus nie będę musiał tańczyć ledwo łażę więc raczej dadzą mi spokój Miałem sobie dziś na allegro kupić kilka książęk ale kurwa nie mogę zrealizować przelewu konto beneficjentaodrzucami polecenie przelewu i dupa. Udało się powalczyłem z Allegro i jak dobrze pójdzie to do tygodnia dotrze do mnie kilka książeczek Generalnie zamówiłem fotografię Davida duChenim tak sie facet nazywa z opisów sądząc fajne książki “Poza kadrem,żyć z fotografii ” i “W Kadrze” szczególnie.

Judyta

Że znajdę jakiś ciekawy cytat. który zaznaczyłam podczas czytania. bo wtedy wydawał się wart zaznaczenia. "na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam..." a zaraz po niej "Weronika postanawia umrzeć" przekartkowałam ją. ale nie rzuciły mi się w oczy ślady ołówka. ale wypadły dwie kartki. jedna z ich to polecenie przelewu. a druga potwierdzenie wysłania listu poleconego. obydwie z Poznania! szukałam tych kartek milion razy. żeby odzyskać pieniądze. za nic nie mogłam znaleźć. nic nie pomagały prośby niesione do Świętego Antoniego. jakby diabeł ogonem nakrył. i dzisiaj się znalazły! kiedy już dawno o nich.

Najlepsze lokaty w Rzeszowie – oferty banków

    Książeczek oszczędnościowych a’vista (Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. wraz ze zrzeszonymi Bankami Spółdzielczymi, Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A. wraz ze zrzeszonymi Bankami Spółdzielczymi)

 

  • bezgotówkowej:

 

  1. w kasach Banku
  2. realizując polecenia przelewu, polecenia zapłaty.

Wypłaty nie mogą powodować zmniejszenia salda poniżej 5,- zł.

Studium pecha - Onet.pl Blog

Emocjonalnych masakr.

 

Ot, choćby ten tydzień. W niedzielę, pracuję w pocie czoła (tzn. właśnie znalazłam bilety na fajny koncert, zapłaciłam za nie przez Internet i postanowilam wydrukować polecenie przelewu). Wstaję z krzesła i już próbuję iść, kiedy nagle czuję, jak moją prawą stopę przeszywa okropne mrowienie. Jest bezwladna. Tak bardzo zależało mi, by teraz, natychmiast, w tej sekundzie dojść do drukarki - że wpadłam na genialny w swej prostocie pomysł. - Doskoczę tam na lewej nodze! No i.

Miłość to niesłychane uczucie - Onet.pl Blog

Się skończy pomyślnie – sam oddam się w ręce władz. Zbrzydło mi już to wszystko. Życie dla zemsty nie ma sensu. Mam gorącą prośbę – przyślij mi proszę najlepszych ludzi. Najlepiej dwa zespoły. Niewykluczone, że trzeba będzie posprzątać…
– To już nie twoje zmartwienie. Dokonaj przelewu kwoty, o której mówiliśmy i czekaj.
– Zaraz puszczę przelew. Będę czekał przy Straży Pożarnej.
Rozmowa była zakończona. Olgierd udał się do najbliższego banku na ulicy Kraszewskiego i dokonał internetowego przelewu 600000 złotych na konto agencji, której nie tak dawno  jeszcze.Poszło. Nadałem to w dzisiejszym wydaniu porannym. Powtórzymy komunikat w południe i wieczorem. Teraz pozostaje tylko czekać. Miejmy nadzieję, że uda się odzyskać pana wnuczkę.
   Redaktor Kroniki Krakowskiej nie był w stanie zrobić nic innego. Miał dług wobec Mieczysława W. Na jego wyraźne polecenie nadał komunikat, który podyktował mu szef krakowskiej mafii.

Cdn...
Już wkrótce:
– Czy Olgierdowi uda się odzyskać Wiktorię?
– Jaki wpływ na prowadzone śledztwo miało przedwczesne.

Taniec marzeń - Onet.pl Blog

Rachunku ale jako, że ja jako kaszubka na słowo nie wierze, wygrzebałam świstki i zaczęłam sprawdzać. Rachunek z października jak byk widniał jako zapłacony kolejny miałam na  18 grudnia. Hmmm trochę mnie to wbiło w kanapę ale wstaje i do panów. Patrzą i twierdzą, że nic im  z tego oni dostali polecenie więc ściągają a ja mam sobie to sama wyjaśnić i poszli z licznikiem pod pachą. Poszperałam, poszukałam numeru dzwonie. Odezwał się pan i mówie mu co i jak a on mi na to, że mam zaległy rachunek z października. Ja mu na to, że nie możliwe bo mam adnotacje na rachunku, że przelew wykonałam. On jednak twierdzi, że takiego przelewu nie ma na rachunku z gazowni. Rozłączyłam się, siadłam do laptopa i weszłam na konto bankowe. Przelew i owszem zrobiłam, zwrotu na konto nie ma więc przelew poszedł. Dzwonie znowu do gazowni tym razem rozmawiam z panią. Zaczynam od początku opowiadać co i jak. Pani sprawdza i co?? Eureka przelew o.