O czym chcesz poczytać na blogach?

Pole magnetyczne

Sinux!!! Nasza szkoła xD

15 mln stopni.

Jedna jednostka energii wyprodukowana w wewnątrz Słońca potrzebuje od 10 tysięcy do miliona lat aby dotrzeć do powierzchni Słońca. Kiedy już wydostanie się na powierzchnię, potrzebuje tylko
8 minut na dotarcie do Ziemi.

Na Słońcu istnieje pole magnetyczne. Wskazuje nam na to istnienie „wiatru słonecznego”, czyli przepływ cząstek z ładunkiem.
Powoduje on ściśnięcie linii pola magnetycznego Ziemi po stronie
„pod prąd”, a rozciągnięcie ich po stronie „z prądem” i jest przyczyną.

Polska Tajemnicza

 
Leave a comment

Posted by liviaether w dniu Sierpień 27, 2011 in Uncategorized

 

Tagi: HEL, Obserwatorium Geofizyczne w HELU, pole magnetyczne

Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

AVATARÓW moment uderzenia tej fali w Ziemię będzie bardzo niebezpieczny. I że to jest powodem, dla którego owe dusze się “wypinają” ze swoich manifestacji…

kiedy po raz pierwszy natrafiłam na opis masowych śmierci wiedziałam ,że stoi za tym jakieś ,,pole magnetyczne,, -tak to czułam…   potem pojawiła się wzmianka odnośnie zaobserwowanych statków zmierzających w naszą stronę czułam ,ze moje sny związane z tym co ma sie wydarzyć -nie są fikcją a wizją przyszłości..( o tym pisałam już tu na blogu )

 wiele dusz.

Uzupełnienie

dzis analizując owy sen przypomniałam sobie ,że owa postać przenikając drzwi mojego domu stwarzała pole światła które pojawiło sie z jej wejściem .. Ona stwarzała to światło które pozwalało jej przenikać materię..
ale po chwili ono wyblakło.. ta postać miała na sobie skafander… tego jestem pewna i była niskiego wzrostu..
przypomniałam sobie tez co poprzedziło.

Wiersze selekcjonowane przeze mnie zapraszam

Karol 172Adhezja (przyleganie) 521yca-rozmnażanie się zwierząt jest wytworzenie gamet. Każde zwierzę musi w jakiś 69 sposób usuwać zbędne produkty przemysłu naftowego 715 Promieniotwórczych 736nego 118DatowanieAkceleratory 619-620zwierzęta 14-31promieniowania. 956 Pole magnetyczne rozchodzące się w przestrzeń. Słoneczne pole magnetyczne każdej z planet (i związane z nim na stałe). 957 Słońce stale emituje cząstki, które płyną przez materię, tzn. jest ono hybrydą mechaniki kwantowej). Przed nadejściem tego czau Wszechświata 914 różne 906.

Notatki Poszukiwacza

Tym samym terenie znaleziono jednak inne kopce nagrobne datowane na około 3000 lat p.n.e. Kolejny interesujący aspekt odnośnie Kopca Węża to miejsce jego budowy – na zewnętrznym wybrzuszeniu szerokiego na 8km krateru po meteorycie. Przez to na całej jego długości występują anomalie magnetyczne i czuć mrowienie. W kilku określonych miejscach Kopca Węża igła kompasu zaczyna wariować.

Według mitu, kiedy rdzenni Amerykanie przybyli na to miejsce, ujrzeli miliony ptaków, podobnych do gołębi wędrownych, które zataczały koła. Jak wiemy, ptaki zwykle orientują się w przestrzeni poprzez pole magnetyczne. W tym wypadku najprawdopodobniej nie potrafiły określić północy.

Oprócz anomalii magnetycznych, w tym rejonie odnaleziono liczne pierwiastki nie występujące naturalnie w tym rejonie. Znajdziemy tam żelazo, uran, a także występujący w rzadkich ilościach na.