O czym chcesz poczytać na blogach?

Połączenia lotnicze

Blog Charliego Bibliotekarza

Chyba po prostu nie wiedzieli jeszcze za bardzo jak ugryźć bo wtedy ptaki tylko latały No i jeszcze dzień w dzień sobie te samolociki latały, ciekawe jak to wyglądało.

Nie wiem na ile z prawda pokrywało się hasło tania. Tu teraz taka mała dygresja na temat czasów współczesnych – Lot miał uruchomić jakieś takie fajne, bardzo tanie połączenia lotnicze między polskimi miastami no ale z tego co widziałem na ich stronie to nie wygląda to tak fajnie – bo nie ma na przykład lotów bezpośrednich z Krakowa do Gdańska tylko wszystko przez Warszawę. No to po kiego grzyba się chwalą, że się będzie latać za 80 złotych po całej Polsce. Na ich miejscu odpuściłbym trochę – z.

Piękna Młoda i Bogata


Historia z mieszkaniem jest historią dość ciekawą i odrobinę tylko skomplikowaną. Należy ono do mojego brata, który właśnie otrzymał propozycję pracy za granicą. Z kolei jego narzeczona wyjeżdża w związku z tym do Warszawy, gdzie też będzie pracowała - w innym oddziale swojej firmy niż do tej pory, a wszystko to po to, by mieć lepsze połączenia lotnicze do mojego brata. I nagle się okazało, że ich całkiem nowe i jeszcze nie do końca urządzone mieszkanie zostaje puste.
Dlatego pomyśleli o nas - o mnie i moim Mężczyźnie.
Sprawa z moim Mężczyzną jest zresztą też odrobinę skomplikowana, a to z tego powodu, że on pracuje 200 km od miejsca, gdzie żyjemy sobie wspólnie (w.

W krainie deszczowców..

Cały rok (oczywiście trzeba być miłośnikiem takich zimnych kąpieli)

 • Jednostajna pogoda, brak gorącego lata, ale też reszta roku w miarę ciepła (nawet na święta można pokąpać się w morzu) – dla niektórych to jest niestety minus
 • Irlandia jest bardzo dobrym miejsce wypadowym na zwiedzanie Europy i Stanów oraz mają tanie połączenia lotnicze (z wyjątkiem tych do Polski)
 • Bardzo czyste powietrze, brak smogu, spalin, nawet w Dublinie
 • Dostęp do wielu sportów (w tym można niedrogo pograć w golfa, pożeglować, czy pouprawiać inne “eksluzywne” sporty)
 • Bardzo długie dni w lecie (prawie do północy), ale tez krótkie w zimie
  - niesamowite.

 • Anima*s Way

  Sprzed kilku tygodni: „Może mnie kiedyś odwiedzisz? Zaczynam za tobą tęsknić…“ zmieniła się na: „Przyjedź do mnie. Stęskniłem się już strasznie“. Czyż to nie akt desperacji? Dziwną odczuwam z tego satysfakcję. I zanim pozwolę sobie na rozczulenie: „On naprawdę tęskni! Może powinnam jednak sprawdzić połączenia lotnicze?“, ponapawam się jeszcze tą męską desperacją…


  23:32, anima
  .

  chase-the-sun blog

  W pełnej oziebłości), nastał nowy rok, dopada nas już powolutku depresja związana z brakiem promieni słonecznych więc czas najwyższy by ruszyć w kolejną podróż w ciepłe kraje! Tym razem, dla kontrastu, czas na Azję Południowo-Wschodnią. Ostatni tydzień spędziliśmy wisząc na telefonie i buszując w necie żeby znaleźć jakieś atrakcyjne połączenia lotnicze, zebrać informacje i przygotować wszystko co związane z podróżą. Jak zwykle wszystko w pośpiechu bo planujemy lecieć już za tydzień! Mieliśmy już wizję lotu Aeroflotem przez Moskwę (ale po tym jak pan konsul w ambasadzie rosyjskiej nawrzeszczał na nas i dał nam do zrozumienia że ma nas głęboko w d.... odpuściliśmy tę opcję),.