O czym chcesz poczytać na blogach?

Pokrycie dachu

domnapogodnie.blog

Z marca b.r. były tak traumatycznym przeżyciem, że trudno było pisać cokolwiek.
W chwili obecnej wspominając "czas remontu dachu" chcę odnotować fakty wiążące się z tamtymi wydarzeniami. Otóż przez cały czas trwania remontu pokrycia dachu ( więźba zabezpieczana przez nas od lat, znajduje sie w dobrym stanie technicznym) w miesiącach: marcu i kwietniu 2011 roku, na terenie posesji przy ul.Konopnickiej 27 L.D. pojawiał się codziennie, (czasem kilka razy dziennie)  Po co? - aby.
Na te strony, choć od marca do końca maja wiele się wydarzyło. Wpisy muszę uaktywnić, bo są dobrym sposobem zapisywania zdarzeń, co w naszej sytuacji jest bardzo ważne. 
W marcu i kwietniu 2011 r. wymienione zostało, na nasze zlecenie i koszt, pokrycie dachu i opierzenia blacharskie domu. Prace zostały wykonane zgodnie z projektem (wykonanym na nasze zlecenie), a  wskazanym do realizacji przez Miejskiego Konserwatora Zabytków w Szczecinie.
 Nie przeszkodziło to L.D. złożenia protestu (do.

ebudownictwo

Również stosowane są takie materiały jak panele z blachy. Są to rozwiązania jak podkreślają fachowcy, które pozwalają połączyć tradycję  z nowoczesnością.

Tego typu rozwiązania sprawdzają się  zarówno jako pokrycia dachu domów jednorodzinnych jak i też zdecydowanie większych obiektów. Przykładowo bardzo często już od lat zdarza się, że pokrycia dachów kościołów wykonywane są tą techniką. Jest to rozwiązanie które nie tylko zapewnia zabezpieczenie samego.

W tej technologi są naprawdę efektowne ! Producenci działający na rynku wykonują panele praktycznie w dowolnych kształtach oraz wielkościach co sprawia, że faktycznie mają praktycznie  uniwersalne zastosowanie. Nie jest ważne ile jest zagięć, czy spad dachu jest ostry czy też minimalny panele dają się bez problemu zamontować. Niewątpliwie jak podkreślają też fachowcy  zaletą tego rozwiązania jest prostota samego montażu, elementy łatwo się mocuje a ich stosunkowo mały ciężar też ułatwia pracę..

Budowanie sauny - Onet.pl Blog

40 mm
Materiał: świerk syberyjski

Drzwi wyposażone w szybę i zamek cylindryczny.
Wyposażenie sauny:

Dwie masywne ławki, dwa okna w tylnej ścianie, drzwi, dwa miejsca siedzące w dobudówce (równocześnie jest to taras), pokrycie dachu do wyboru w kolorze czarnym, zielonym i czerwonym, sauna przygotowana do złożenia z instrukcją montażu

Piec na drewno Harvia  Typ M 3 z kominem.

 

Ściany są wykonane z syberyjskiego świerku grubość 40 mm. Piec saunowy jest.

Jedyneczka moje kochanie - Onet.pl Blog

Z ich pracy ,przebywanie z nimi to wielka przyjemność są mili uprzejmi grzecznia przy tym niesamowicie pracowici. Poza tym potrafią czlowiekowi poradzić ,podpowiedzieć jak co zrobić jak będzie  dobrze . Naprawdę jestem zadowolona że ich wzięłam do pokrycia dachu. Coraz ładniej wygląda domek jutro znajomy tego dekarza ma mi przywieżć 2 okna które obiecali mi fachowcy obsadzić  tak że pomału widać efekty ich i naszej pracy. Dziadek by nie kupować piachu wykopał go w ogrodzie  w nim tez zrobiliśmy.

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Nas miła, niemiła niespodzianka. Nagle, niespodziewanie zniknęła gdzieś zima, a pojawiła się ... puszcza sprzed milionów lat. Potężne, wysokie drzewa, gęste krzaki, wysoka trawa. I drzew jakby więcej. Liście palmy wielgachne, że mogłyby posłużyć jako pokrycie dachu, na domie średniej wielkości. Tylko brak dinozaurów. Ale kto wie, może gdzieś w niedostępnych miejscach wyspy, pożerają rośliny i siebie nawzajem. Szkoda, że tak szybko zniknęła zima, nawet nie wiem jak wygląda w innych częściach wyspy. Poznałam ją.

Konstrukcje Stalowe

Stanowi system: blacha-wełna mineralna-blacha. Powszechnie stosowanymi materiałami budowlanymi są wełna szklana laminowana, blacha trapezowa, płyty warstwowe, tradycyjne ściany wykonane z cegły, pustaków czy bloczków betonowych.

Na dach można zastosować także system blacha-wełna mineralna-blacha. Jako pokrycie dachowe, powszechnie zastowanie znajduje jednak warstwa izolacyjna z wełny szklanej (o właściwościach ognioodpornych), laminowana wzmocnioną włóknem szklanym folią winylową, kolejnym etapem jest stworzenie paraizolacji poprzez pokrycie warstwą aluminium.

mike thoughts

Zatapiam się w chmurach huśtających się na niebie. Jest cicho, tylko zegar komputera mruczy cicho, drukarka z szelestem wyrzuca kolejną stronę. Podglądam sobotę innych, jak mija im czas. Jak… Wracam do biurka, patrzę na rząd cyferek, znów za okno, na dachy budynków pod stopami, na most świętokrzyski. Na małe samochodziki, takie, jakimi było mi dane bawić się w dzieciństwie, które przecinają rzekę. Pędzą na spotkania, do domu, do kogoś. Troszkę bardziej po prawej budynek konkurencji puszcza mi słoneczne.Zakamarki mojej pustej głowy. Czasem troszkę doskwiera mi samotność. Tak wieczorami, gdy robi się chłodniej i nie ma nikogo, kto chciałby żeby go przytulić. Nikogo żebym sam mógł się przytulić. Czytam, czytam tonę różnych rzeczy, przyrzucam tysiące stron pokrytych czarnymi literkami. Nadrabiam zaległości książkowe, gazetowe. Czytam wydrukowane z sieci wspomnienia, dzienniki. Zgubię czasem pół godziny na atlasie słuchając wiadomości, przecież nie muszę ich widzieć, zajrzę do świata zwierząt przez szkło..