O czym chcesz poczytać na blogach?

Poker face lady gaga

Lady GaGa

Opisała jako sposób na poznanie emocji osoby znanej. Album promowany był między innymi przez dwa międzynarodowe hity Just Dance i Poker Face.

31 stycznia 2010 roku Lady Gaga zdobyła dwie nagrody Grammy za utwór Poker Face i album The Fame, a 16 lutego zdobyła trzy nagrody Brit Awards we wszystkich kategoriach, w których była.

Blog monikhsm911

Blog założyłam dlatego, że chce pisać o gwiazdach, muzyce, filmach itp. Moja następna notka będzie  o Lady Gaga. Jeśli ją lubicie piszcie co sądzicie o niej, jej piosenkach, teledyskach, strojach, wypowiedziach itd. Mam nadzieję,że będziecie odwiedzać mój blog.Czekam*Jej singiel jest inny i warty uwagi jak np.słodkość w Eh eh (nothing else I can say), mordercza rytmiczność w Paparazzi, duet z Colbym O' Donisem w Just dance, rymy w Poker face, oryginalność w Love game czy to sławne Bang Bang w Beautiful, dirty, rich. Oryginalny strojów Lady także zasługuje na podziw, jej stylizacje są szalone, niesamowite, po prostu nie z tej Ziemi. Bardzo spodobał mi się jej fiołkowy kombinezon, który miała na MTV Video.

stardoll-i-inne-ciekawostki

Link Komentarze (1) »
Lalki Lady GaGi

Gwiazda takich przepojów jak 'Just dance','poker face','bad romance' i wielu innych doczekała się swoich lalek zobaczcie foty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I co o nich sadzicie?

która się wam najbardziej podoba ?

Tagi: Lady Gaga lalki
19:46, mikulakis

(ss) - Osoba, która wykupiła funkcje "Superstar". Dzięki niej dany użytkownik może kupować ekskluzywne ubrania,dostać dodatkowe pokoje, ubierać najnowsze lalki i wiele innych.

StarBazaar (sb)- sklep w którym.

Lalki Lady GaGi

Gwiazda takich przepojów jak 'Just dance','poker face','bad romance' i wielu innych doczekała się swoich lalek zobaczcie foty

 

 

 

Opowiadanie o Demi i Joe

- Katy Perry
2. Tell me something I don't know - Sel Gomez
3. We Rock - ścieżka dźwiękowa do filmu Cam Rock
4. Right now (nanana) - Akon
5. Poker Face - Lady Gaga
6. See you again - Miley Cyrus
7. Burnin ' up - Jonas Brothers
8. Get Back - Demi Lovato
9. Video Girl - Jonas Brothers
10. Shadow - Demi Lovato

Głupia!

Wszędzie widzą coś artystycznego, tworzą swój własny, niepowtarzalny świat. Dla nich artyzmem jest życie. Bo grają. Aktorzyny. Od siedmiu boleści. Poker face jak śpiewa Gaga. To ona mi ukradła przedrostek 'Lady' bo to ja pierwsza byłam Lady. Choć nie mam manii wielkości ani żadnych tam megalomanii. (Kleptomani też nie mam!) Ale Lady Gagę podziwiam. Ona też jest byczyską, ale chyba nie bardzo się z tym kryje..

Wszystko o Demi Lovato - Onet.pl Blog

Jest to konkurs gdzie podaje się ulubioną piosenkę i wykonawcę a teraz trzeba głosować na daną piosenkę. Proszę o zagłosowanie na tego bloga. Na piosenkę Poker Face Wykonawca: Lady Gaga.
Osoby które zagłosują na tą piosenkę i podpiszą się adresem bloga dostaną kilka komci i prezent więc warto! Każdy głos się liczy!
Z góry thęx!
Jeśli.