O czym chcesz poczytać na blogach?

Pokemony

Pokemon - Kanto Adventure- pokedex - Onet.pl Blog

 
 

-Psyduck, Pokemon wodny. Pomimo niepozornego i bezbronnego wyglądu, potrafi posługiwać się silnymi psychicznymi atakami. Jednak jest to możliwe tylko wtedy, gdy jego chroniczny ból głowy staje się naprawdę silny.


 

-Golduck, Pokemon wodny, wyższa forma Psyducka. Często spotykany przy brzegach wolno płynących rzek lub jezior. Kiedy Golduck używa swoich psychicznych mocy, tajemniczy klejnot na jego czole zaczyna błyszczeć.

 

 

-Venusaur, Pokemon trawiasty, wyższa forma Ivysaura. Po deszczowym dniu, kwiat na jego grzbiecie zaczyna bardzo intensywnie pachnieć. Zapach ten często przyciąga inne Pokemony. Venusaur gromadzi promienie słoneczne, zmieniając je w energię.

...::Brigon Opowiadanie::... - Onet.pl Blog

I zamroził pokemona. Zaraz potem
zrobił to samo z Naquą. Blondyn zawrócił swoje
pokemony i uciekł. Blackwit wskoczył Marinie
na ręce. Zaraz potem odpioł od paska iceball.
Teraz zostaje tylko rozszyfrowanie dlaczego nie
znalazł się w pokeball'u.
-Ciekawe dlaczego on nie znalazł się na początku
w żadym pokeball'u.
-To proste. Odskoczył gdy pokeball miał go
dotknąć. Oba iceball'e odbiły się od skałki która
leżała obok i to wszystko bardzo dziwnie wyglądało.
-Skąd ty to wszystko wiesz,pożarłaś wszystki mózgi
świata.-zaśmiała się niebiesko włosa.
-Nie,po prostu staram się myśleć logicznie i
spróbować zrozumieć pokemony.-odparła
nasza głowna bohaterka. Marina nadała
Blackwhithe'owi imię Blackwee. Teraz ruszyły
w dalszą drogę w nadziei że niedługo znajdą
się w Leafoopolis.
CDN
Mam nadzieję że się podobało. Ja z tego
nie jestem aż tak bardzo zadowolona. Ale
trudno pisać gdy trzeba się jednocześnie
bawić z młodszą siostrą która ma trzy latka:)
Paulina (15:49)
13 *Jest już dużo ale ciągle mało*

Być to znaczy kochać, marzyć, śnić, dotykać. Być... - Onet.pl Blog

Atak: zeżarcie kanapki, totalna faza.

 
Wiolus Spokojnus. Tajemniczy pokemon. Prawdopodobnie duch. Wbrew obiegowej opini uwielbia imprezy i nie stroni od faz. Znana z zamiłowania do matematyki. Only soczek. Kolorowe futro, często zmienia kolor. Występuje: niemalże wszędzie, tylko ciężko ją zauważyć. Atak: subiektywne spojrzenie, stoicyzm, delikatna złość.

 
Alkus Wariatkus. Pokemon występujący wszędzie gdzie dzieje się cos zwariowanego. Jeden z pokemonów alkoholików. Istota stadna o małej asertywności. Atak: język w rurce, powtarzanie ciągłe tych samych rzeczy, roztrzepanie.

Pamiętam jak byłem w:
 
złapałem 4 pokemony.

oto pierwszy:
 
Andrzejus Misiakus. Pokemon chemiczno - matematyczny. Występuje w lasach, oraz ich pobliżach. Posiada niezłe basy. Nieobeznany ze światem. Pokemon alkoholik, ale ostatnio z tym walczy ;p Atak: matematyczno - chemiczna wiazanka, mina nicniewiedzącej istotki.

następnie znalazłem się w taki miejscu:
 
za pierwszym razem poszedłem ciemną ścieżką i tam spotkałem:

 
 Oto jest Justynus Nimfomanus. Pokemon erotoman. Jak to komar lubi się przysysać. Kolejny z pokemonów alkoholików. Lubi wszystkich facetów. Występowanie: CB, imprezy, ciemne zaułki ulic ;p Atak: syreni spiew, zassanie,.

ale buty to sobie za drzwiami zostaw

Myśląc o tym punku,myślę ogólnie o punkach,jako ludziach,myslę o tym, że gdy mówię w necie że jestem punkiem,nagle psują im się kompy, i juz nigdy się do mni enie odzywają.dziwne, dlaczgo.myśląc o tym, myślę o owsiaku,nic na to nie poradzę,na niego zawsze ludzie tak reagowali, przeciez był punkiem,i to było widać słychać i czuć,no dobra przesadziłam:)ale widać było napewno.oj smutno mi.uciekam.
[dez].art
skomentuj (0)


nuda dnia codziennego. czyli kolejna część historii o smutnym punku
I znów przesłuchanie! jezu,co jest?! czy ja się o coś ich pytam? EH! mam tego dosyć. okropni ludzie.ale tylko niektórzy:)
dzis pokemon siedzi sobie w zakopcu, a ja się nudzę. w sumie nigdy nie spotykaliśmy się w środku tygodnia, bo nie było na to czasu, więc nie powinnam tęsknic bardziej niż zwykle,ale ta świadomość że nie spotkam go w necie, że on jest w zakopcu,a ja tutaj..... jejku, co ja zrobię jak on mi do kanady wyjedzie?! Ludzie szykujcie się!!!! RUDY ANARCHISTYCZNO EKOLOGICZNY PUNK KAZIMIERZ PRZODOWNIK, jedzie do kołobrzegu:))))))))) wlnę się na całe wakacje, tylko babcia to mnie już do domu nie wpuści:) no gdzie ja będę jeść?! hehe. no nic, będę żabcie męczyc:)
dobra koniec głupich przyziemnych tematów. czas na coś bardziej, hmm, duchowego:)
dziś ruszyłam.

Pokemony to najlepsi przyjaciele-Zawieszony - Onet.pl Blog

Wiktor ściskając dłoń w pięść i uśmiechając się pod nosem.

___________________________________________________________

Tym czasem u dziewczyn...

-Ciekawe kiedy przyleci Wiktor...-Zamyśliła się Aurelia

-Tak, ciekawe, i ciekawe jak mu pujdzie w rozmowie z jego mamą-Odpowiedziała Liliana

-Może zrobimy sobie przerwe na posiłek?-Zaproponowała Aurelia

-Tak to dobry pomysł-Zgodziła się Liliana

Aurelia i Liliana przygotowały wszystko do posiłku dla nich i dla swoich pokemonów. Gdy już wszystko było skończone...

-Witajcie, zapraszamy was wszystkich na drobny posiłek!-Powiedziały Aurelia i Liliana wypuszczając swoje pokemony z pokeballi

Wszystkie pokemony stały przed nimi uśmiechniete tylko Quilava i Flareon nie wiedziały co sie dzieje i rozglądały się wokoło ponieważ nigdzie nie widziały Wiktora.

-Hej niema się czego bać, Wiktor dziś przyleci-Powiedziała Liliana uśmiechając się do Quilavy i Flareona.

-Tak nie ma się czym przejmoać, Wiktor niedługo wróci a dał was nam tylko na jeden dzień-Powiedziała Aurelia pocieszając pokemony.

Flareon i Quilava wszystko zrozumiały ale i tak były smutne. Dopiero gdy Dziewczyny dały im trochę smakołyków które przyrządziły, pokemony poszuły się trochę lepiej. Po zjedzeniu posiłku chciały.

Prawa świata Pokemon-łączy nas miłość do Pokemonów - Onet.pl Blog

Mógł wziąć udział w igrzyskach ligi pokemon. Są to walki między trenerami Pokemon  którzy tak samo zdobyli wszystkie odznaki ^^ A jeśli wygrasz z wszystkimi możesz zostać tak jakby mistrzem Pokemon danego regionu! (heh,przynajmniej do rozpoczęcia następnych mistrzostw ;)) Chociaż nie oszukujmy się żeby z pośród tak wielu osób zdobyć pierwsze miejsce to jest na prawdę baaardzo trudne, no ale nikt nie powiedział że nie realne ;) Ale dla mnie to już zakwalifikowanie się do pierwszej dziesiątki jest sukcesem! :D No a po turnieju znowu idziesz do następnego regionu zdobywać kolejne odznaki,a w każdym regionie i na każdym stadionie zawsze są inne pokemony do pokonania, w nowym regionie łapiesz także nowe pokemony (ponieważ w każdym regionie są inne!) I w ogóle jest niesamowicie cuuudownie! ;D Oprócz tego (albo zamiast tego) możesz też zostać Coordynatorem Pokemon i brać udział w Contestach zdobywając wstążeczki. A jest to bardzo podobne do zdobywania odznak jednak trochę inne ;) Ponieważ najpierw na takim "stadionie" Pokemon musi starać się jak najlepiej pokazać przed publicznością swoją niesamowitą piękność zręczność umiejętności, gracje i styl. Potem następują walki nie są one jednak tylko z jednym Liderem ale z wszystkimi osobami które przyszły na taki Contest. Takich sal.