O czym chcesz poczytać na blogach?

Pogromcy duchów

We are twin brothers yet we fight one another... - Onet.pl Blog

Ten oddał mu zwycięstwo walkowerem. Nie po to, kurczak, tyle czekał na tę walkę!
- Czy gdyby Beillschmidt nie odnalazł się do południa, mógłbym poprosić o przełożenie pojedynku? – spytał Hao stojącego przy ladzie Karima.
- Niestety nie ma takiej możliwości. Tylko Król Duchów może wyznaczać terminy walk. Gdybyś odmówił udziału w walce, musielibyśmy zdyskwalifikować was obu. – poinformował członek Wielkiej Rady.
- A to nikomu by nie pomogło. Ale dziękuję za propozycję. – blondyn uśmiechnął się blado. Miło, że Hao nie skwitował.Bezlitosny i Karim nie miał innego wyboru jak wydać stosowny komunikat – Wygrywa Asakura Hao, przez walkower!
Po widowni rozniósł się pomruk niezadowolenia, nie tego oczekiwano. Walkowery były na Turnieju wyjątkową rzadkością (rzecz jasna pomijając takie sytuacje jak grasujący pogromcy duchów…), w końcu szamani nie po to zjechali się tu z całego świata, żeby poddawać się bez walki. Cóż jednak zrobić? Widzowie zebrali się i z uczuciem wielkiego niedosytu poczęli opuszczać arenę. Oczywiście nie mogli wiedzieć, że Gilbert Beillschmidt bynajmniej nie.

Hao Asakura ^_^

Goth'ów
40.Księga Szamanów
41.Rewanż Goth'ów
42.Podwójne Medium
43.Lyserg Zagubiony
44.Lodowa Drużyna
45.Dobie Village Albo Nic
46.Sprawy Rodzinne
47.Piaskowa Burza
48.Przepowiednia
49.Gladiatorzy
50.Serca Ciemności
51.Pogromcy Duchów
52.Jak To Z Ryżem Było...
53.Podwójna Przegrana
54.Zagubiony Lyserg
55.Przynęta
56.Gniew Babilonu
57.Tajemna Ścieżka
58.Zakazany Las
59.Inny Wymiar
60.Jedność
61.Pożegnanie
62.Gniew I Furyyoku
63.Król Nie.

Zycie w nowej wiosce Konoha - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
midorino(treść i ilustracje);
 

Największe szczęście w świecie, na końskim siedzieć grzbiecie =*

Jado boksu ale tak rżała i kopała ze musiałyśmy przyprowadzic i wsadzicobok niej Domenę, żeby nie rozniosła boksu...Potem robiłam to co zwykle, a potem śmiać mi siechciało kiedy to Marcin miał taki baniak na plecach z rączka i sikawka i odkażał ściany :]...wyglądał normalnie jak pogromcy duchów ale to trzeba było zobaczyc :P...Głupio było śmiać mi sie samej wiec sie troche pohamowałam :]...Wogóel mówił mi że ja nie przytomna chodze, a sam co robił :]...Bo mam wrażenie ze on nie zauważa co robimy dobrze tylko co źle...Cały dzień nie zwracał uwagi na nic,.

sama w NY

Kathy usłyszała skrobanie o ściane i jak to ona od razu wpadła w panike, ja tez to słyszałam ale dla mnie to coś było nie tak z air condition a nie żadna mysz! No ale Tom -pogromca myszy od razu padł na kolana i zaczął zabawę w "kotka i myszkę!" Oczywiście nic nie znaleźli ale rano jak weszłam do pokoju dziewczynek to pokój wyglądał jak po huraganie Katrina!.

Się darły a on wział odkurzać i wsysał ją do środka!!!:)hehe, na to to bym nie wpadła:). A potem ja wytrzepał przed domem! Jak sobie wyobraziłam Toma wyglądającego jak Bill Murray w "pogromcy duchów" z odkurzaczem na plecach to parsknęłam śmeichem mu prosto w twarz! ooo matko......dom wariatów.:)

dziękuje