O czym chcesz poczytać na blogach?

Pogoda onet

||Instrukcje, dodatki, licytacje, wymianki, konkursy|| - Onet.pl Blog

3 Komentarze

15 sierpnia 2007
Dzisiaj pisze notke tak pporostu poniewaz wklejam bannery blogów do których zgłosiłam sie d konka:)

A powracając do mojego konka, to głosujcie do soboty, głosowac można równiez pot ta notka, ale bylabym bardzo wdzieczna, gdybyście głosowali pod nytką wczesniejszą:)

 
 

No to dzisiaj na tyle, jutro postaram sie napisac notke, dłuższą  o nowych wiadomosciach pogodowych:) A i jak wam sie podoba mała mapka pogodowa z pogoda na dziś? która zamiesciłam w uniwersalnej?

Pozdrawiam:*
 Sierpień
 Lipiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2007
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Pogodynka(treść i ilustracje);
 

black then white are all I see

Już i tak leżącego nie jest właściwe. Czym sobie zasłużyłam. Czy zrobiłam coś ponadto, przeoczyłam cos? Łzy same płyną mimo, że ich nie chcę. Nie chcę płakać i się czuć tak podle jak ktoś gorszej kategori. Ale tego sie nie da zrobić ot tak. One płyną same i nie chcą się zatrzymać. Za jedno jedyne złe słowo... Czemu coraz trudniej zbierać mi się z upadków i czemu coraz bliższe mi osoby je powodóją? Kolejna noc bezsenna...
2004-08-13 01:05:23 skomentuj (0)


Ale gafa!!!! równocześnie miałam nie ujawniać warunków owej umowy osobom trzecim!!!! no to już złamałam warunki umowy, której nie podpisze za nic w świeie.

Mój organizm działa mi na nerwy...
2004-08-19 11:01:45 skomentuj (4)


POGODA
Pogoda się popsuła wtedy, gdy nie miała się psuć. A może i tak lepiej? Coś podpowiada, że tak. Z drugiej strony coś szepcze do ucha, że nie. Że mogło być miło. Pogda sprawdzona na: pogoda.onet.pl, pogoda.interia.pl, pogoda.wp.pl. I co? Wszystkie te serwisy zapowiadają rewelacyjnie podobną prognozę - deszcz i zimno. Chyba jestem zła i zawiedziona.


A organizm chyba strajkuje. Wrrr!
2004-08-20 20:48:13 skomentuj (2)

Spacja - bloog.pl

sobota, 31 marca 2012 4:33

 

Nie wiem,czy da się bardziej nie spać. A przecież kupiłam sobie krem pod oczy, miał załatwić wszystkie problemy. Leje tak, że nie chcę o tym wiedzieć. Według pogody onet rano wcale nie przestanie. 

 

Bez histerii, nie jestem sama, rano będzie telefon, przyjadę po ciebie, nie możesz już moknąć tak długo. A będzie ze trzy lata, odkąd naprawdę zaczęłam. Ale, jak to klasyk śpiewa, You can get addicted to a certain kind of sadness.

Another Yellow Lemon Tree - raindrop blog ver.1.2

skomentuj (1)


Dziś nad światem zmienił ktoś, nieba błękit w chmur atrament.
Obudziłam się i spojrzałam za okno. Kawałek nieba rozciągający się nad blokiem na przeciw sugerował bardzo zimny i deszczowy dzień. Jednakgdy popatrzyłam z innej perspektywy, okazało się, iż to tylko jedna zabłąkana chmura wśród lazurowego błękitu. Weszłam więc na www.pogoda.onet.pl. Powinno padać troszkę dzisiaj u mnie, więc nie jest źle. Najwięcej pod wieczór. Szkoda tylko, że nie bedzie burzy. A następne opady dopiero w piątek...
raindrop 2004-08-14 11:44:29
skomentuj (1)
Epizody życia codziennego. cz.1, "Ubikacja"
1: No wychodź z tej łazienki!!!!
2: Nie moge!!!
1: Jasne że możesz!!!
2: A.