O czym chcesz poczytać na blogach?

Podziemny krąg

Analizator kuchenny

Grudzień 2009
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
piątek, 18 grudnia 2009
fight club increase, czyli podziemy krąg podwyżek

Jak zawsze w.

Halinkę i jej jeden ruch ręki, ona ma specjalny kostium z zamkiem błyskawicznym, za pomocą któego może w ciągu kilku sekund przeistoczyć się ze skromnej sekretarki w biegającą po ringu laskę z tablicą.)

Jak się Wam podoba nasz firmowy podziemny krąg podwyżek? Wydaje się być zasadnym zastsowanie tej formy również przy selekcji pretendentów do awansu.

Czego i sobie i Wam życzę (oczywiście awansu i podwyżek)

jeffrey-corner.blog


- To nic nie zmieni Jeff, ona do Ciebie nie wróci
Był to zły ruch z jego strony. Odwróciłem głowę udając, że rezygnuje. Uderzyłem w splot słoneczny. Wiedziałem, że spodziewał się ciosu w twarz. Nie zdążył napiąć mięśni. Skłonił się pod wpływem uderzenia odkaszlując powietrze w płucach. Chłopaki wyprostowali go. Kolejny tępy cios, prosto.

- Chyba nie skłamie jak powiem że przy tobie wyglądam, jak facet z okładki- zaśmiał się opierając o framugę drzwi. Wyglądałem jak po walce z filmu „Podziemny Krąg”. „Uderzył mnie tylko raz” pomyślałem z niedowierzaniem sprawdzając czy mam pełne uzębienie.

- Do.

Fight club !

W szkole oprocz naszej super zabawy w Moni,Ewe, Pati i Juli;D hehehe
a i przed chwilą przeczytalam w necie ze mozna glosowac na repertuar do kolejnego ENEMEFU w wawie i ja oczywiscie glosowalam na taki siuper zestawik
1 Requiem dla snu
2 Pi
3 Cube
4 Podziemny krąg
a to oczywiscie dlatego bo są w nim moje dwa ukochane filmiki. a tak przy okazji to TUTAJ mozecie sobie obejrzec zwiastun do Requiem dla snu, jesli macie Quick Time.a jesli nie macie to jakby wam sie chcialo to TUTAJ mozecie go sobie sciagnąc szibko i bezbolesnie. a daje.

tarlowska blog

Wywiad z porwanymi przez kosmitów.

tarlowska 2005-06-10 19:17:30
skomentuj (2)


Piszcie donosy na polityków

Jak należało się spodziewać, długofalowe działania medialne rożnych komisji śledczych wyrobiły w społeczeństwie (zwłaszcza młodszej jego cześci) odruch śledczy. Zaś szeroko zakrojone (również. Tak sobie wyobrażam Kielce...www.i-kielce.pl

"Rzeczpospolita" w numerze z 10 czerwca 2005 r., w artykule zatytułowanym "Podziemny krąg" odkrywa szokującą prawdę o państwie polskim.

Dziennikarze gazety pp. B. Kittel i J. Jabrzyk, posługując się zasadą "idźcie za pieniędzmi", która stała.