O czym chcesz poczytać na blogach?

Podróż do wnętrza ziemi

Moja wena, moje opowiadania - Onet.pl Blog

12.0pt">- Na pewno! Wiesz, co ci powiem, siostrzyczko? Potrafisz podnieść na duchu. Dziękuję!- dała mi buziaka w czoło i poszła do kuchni. A ja stałam jak osłupiała. Czy to moja siostra, czy ktoś ją podmienił? No bo ja już nie wiem. Jeszcze nigdy nie.

Filmy:

- Wszystkie części Harrego Pottera,

- Van Helsing,

- Eragon,

- Opowieści z Narnii,

- Podróż do wnętrza Ziemi 3D,

- Camp Rock,

- Step Up (1 i 2)

 

10. Ulubione książki:

- Harry Potter- wszytskie.

Ul.a - Onet.pl Blog


01 września 2008
Podróż do wnętrza Ziemi - 3D

Wczoraj.

"Zawsze tam gdzie ty..." - Onet.pl Blog

O czym pisac...Powiem jeszcze tyle, że na przerwach obserwuj jak grają w ping-ponga(sama też czasem gram) i zauważyłam, że niektórze naprawde dobrze grają...Zwłaszcza z klas 5...Lubie patrzec jak grają...Nie wiem dlaczego pisze o tym...Albo wiem...Ale nie powiem...Może się domyślacie... ;)

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Zakochana(treść i ilustracje);
 

Opowiadania Literanny

O nim wiesz?
-Tyle co przeczytałam w tych jego pamiętnikach. Mało ze sobą rozmawialiśmy. Sprzątałam u niego. Czasami mnie wołał do siebie, ale raczej mnie wypytywał, to znaczy ja bardziej mówiłam o sobie-Anka zaskoczona spojrzała na Olkę, coś na kształt żalu.Robić gdybym nie była wichrą. Wczułam się w rolę, uniosłam ręce i dramatycznie zamachałam nimi, omdlewając, uniosłam się nad ziemią. Wtedy on zareagował, zaczął krzyczeć i śmiesznie podskakiwać. Dobra nasza, pomyślałam i wpuściłam w ruch spódnicę. Cóż.W kształcie księżyca. No i kręgosłup. Teraz stanowiący rynienkę, po której spływają kropelki potu porywające ze sobą w daleką podróż w głąb ciała skrytego pod skąpym kostiumem, drobinki piasku. Wielki kapelusz dawał cień i ulgę.
Przed nami siadła.Możliwości mieszkanie, uzbrojone jedynie w wielki materac po środku pokoju z szerokim na cała ścianę oknem, bez protestu wpuszczało do wnętrza wielkomiejską noc, odartą z dźwięków.

Położyła się na materacu, przez chwile pozwalała na to by światła i.