O czym chcesz poczytać na blogach?

Podgrzewacze

Blog ddblog08


Silnik został tak skonstruowany, będzie pracował na najwyższych obrotach nie tylko podczas nocy poślubnej.
Młodej parze 100 lat! (Pompa na pewno ich przeżyje, ha ha)

Komentarzy: 0 Kotły nade wszystko 2011-09-15 Ogrzewanie wody to podstawowa sprawa, jak już sie rozbije namiot. Filiżanka gorącej herbaty to cos, o czym marzy kazdy zmarźlak. Wtedy jak znalazł będzie niewielki  podgrzewacz SUPER GLASS. Tanio podgrzejesz w nim wodę i  jeszcze dokonasz realnych oszczędności: Podgrzewacz możesz zabrać nawet na wędrówke zimowa porą - dzięki dobrej izolacji podgrzewacz wytrzymuje niskie temperatury.

Ja w kazdym razie na żadna wycieczke nie zapomninam zabrac ze sobą podgrzewacza. Tobie radzę to samo. Kotły tez są dobre, ale to drogie ogrzewanie namiotu.
Komentarzy: 0 Bateria 2011-09-13 Bateria natryskowa ścienna
Armatura łazienkowa to m.in. baterie. Ale można spojrzeć na to słowo (pierwsze) z większą fantazją. Arm to we wrażym języku.

hydraulikiembyc blog

Przy zbyt długiej woda może rozpryskiwać się na zewnątrz.


hydraulikiembyc 2008-07-16 13:15:08
skomentuj (0)
Hydraulik

Hydraulik zajmuje się wszystkim co związane jest z wodą w domu. To on instaluje instalacje centralnego ogrzewania (c.o.), wodną oraz kanalizacyjną. Hydraulik zajmuje się również instalacją i wymianą: baterii i kranów, misek ustępowych, wanien i innych użądzeń domowych. Taka instalacja wśród hydraulików nazywana jest białym montażem. Jeżeli coś zepsuje się w wyżej wymienionych instalacjach wzywamy hydraulika aby uporać się z problemaem. Na tym blogu będę opisywał jak samemu poradzić sobie z problemami hydraulicznymi.


hydraulikiembyc 2008-07-17 16:00:08
skomentuj (0)
Podgrzewacz elektryczny


Działanie podgrzewacza polega na tym, że za pomocą prądu i grzałek podgrzewa przepływającą przez niego wodę.

Potrzebujemy dojścia zimnej wody. Przykręcamy podgrzewacz do ściany. Najlepiej za pomocą kołków rozporowych w miejscu ukrytym lub mało widocznym aby nie szpecił pomieszczenia. Urządzenie umieszczamy w pobliżu źródła zimnej wody aby wężyk elastyczny dołączony najczęściej do zestawu wystarczył do podłączenia. Wężyk 3/8 cala z zimną wodą przykręcamy do zaworka podejściowego, który zabezpiecza przed zabrudzeniem urządzenia od którego wężyk przykręcamy do podgrzewacza do wejścia oznaczonego najczęściej kolorem.

We`re the halves that don`t match.

Oraz status. Jaki status zapewne chcesz wiedzieć? Ano status nowo tworzącego się stowarzyszenia o tajemniczej nazwie G9. Będziemy promować [ mówię będziemy, bo zgodziłam się na przynależność do tej obecnie 20 osobowej sekty] radosną twórczość artystyczną młodych: kultura, poezja, sztuka muzyka itp., co tylko da się z tym zrobić. Przepisałam, i nawet nie zauważyłam, kiedy, zrobiła się 22 na zegarze, do domu czas. No to granie przepadło. No i kto by pomyślał, że bieg wydarzeń potoczy się właśnie w ten sposób? Mało tego..Zapomniałam dodać,że kiedy jeszcze w błogiej nieświadomości zasiadałam na górze przy rozkosznym stoliku sosnowym nowej generacji, gdzieś w pobliżu nieaktywnego kominka nr. 2 [ w zapiecku są dwa] radośnie obstawionym podgrzewaczami, w całej swojej tendencyjnej pomysłowości postanowiłam,że położę wiosło na stole, właśnie w towarzystwie owego pięknego kominka, no, bo dlaczego miałabym kalać błotem pokrowiec? Położyłam, więc.. Idealnie pomiędzy dwoma podgrzewaczami. Po dziesięciu mniej więcej radosnych minutach poczułam dziwny zapach, spojrzałam się w kierunku radosnych podgrzewaczy, aby zlokalizować źródło owego dziwnego zapachu.. I co się okazało? Pasek od pokrowca radośnie płonął sztucznym płomieniem, rozpuszczając się do konsystencji czarnej lepkiej mazi. Ktoś przesunął nie celowo zapewne pokrowiec w kierunku ognia. I stało się. Nadtopiony w 10 centymetrach prawie. Radość o poranku...? Bynajmniej nie, bo wieczorem. Zdmuchnęłam to szybko, i.

Magda M - dalsze losy wg mnie - Onet.pl Blog

Nią na tarasie widokowym wypuszczonym w morze, przytulić ją, zamówić wino i rozkoszować się bliskością. Wiedział już, że ten pomysł jest skazany na niepowodzenie.

Pożegnał się z rodziną Waligórów i wyszedł na chwilkę przed pensjonat, zerknął tylko na okna apartamentu, w sypialni widział tylko niewielką smugę światła, więc Magda pewnie zasnęła… Wyjął z kieszeni wizytówkę i wybrał numer restauracji odwołując wieczorną rezerwację. Pospacerował jeszcze chwilkę pomiędzy wysokimi sosnami, zaraz jednak wrócił idąc w stronę apartamentu. Cicho przekręcił klucz i pchnął drzwi wchodząc do środka. Kilka zapalonych podgrzewaczy stało na podłodze przy ścianie, w powietrzu unosił się słodki zapach wanilii, w półmroku zauważył oświetloną blaskiem świeczki karteczkę.

„ Piotrusiu, wiem, znów zawaliłam, mieliśmy wspólnie spędzić wieczór…”

Nie bardzo rozumiał, po co ta kartka, świeczki… - Co jest? – spytał sam siebie, wchodząc dalej na blacie aneksu kuchennego stały trzy kolejne podgrzewacze i kolejna karteczka, „ Dziś widziałam jakim byłbyś wspaniałym ojcem dla.

Blog at0mowka

Ramionach Orfeusza...jak to poetycką zabrzmiało;D

Komentarzy: 1 nastrój musi być:p 2006-12-16 no to moja krysia wróciła z zakupów...
kupiła jedyne 100 podgrzewaczy...tata stwierdził,że jeśli prądu nie będzie i przestanie działać ogrzewanie to zawsze się przydadzą<lol> zawsze był bardzo błyskotliwy... ;p
tyle podgrzewaczy to czemu nie...nastrój musiałam w pokoju zrobić...normalnie teraz nie musze używać lamp:D podgrzewacze dają rade;p
hehe jakoś mi wrócił dzisiaj humor...pewnie dlatego,że mój luby się odezwał:D:D
tak powoli przyswajam do siebie myśl,że już za tydzień święta...mógłby być jeszcze śnieg,dużo śniegu...
i prezenty odwieczny mój problem...co kupić?! ehhh...
póżniej Sylwester...STudniówka...i FERIE :D a o Maturze myśle...ale jak narazie tylko pozytywnie...ciekawe kiedy obleci mnie strach...

Komentarzy: 0 jestem:) 2006-12-16