O czym chcesz poczytać na blogach?

Podatek katastralny

arakai

Po 4,10 za kostkę, chleb po 3,20 za bochenek, a paczka papierosów po 12 zł. Jeśli chodzi o nasz dom, to latem przyjechał pan Helmut z Berlina. Najpierw postawił piwo, a potem pokazał akt własności z 1937r, i powiedział, ze teraz to jego ziemia i wszystko, co na niej.
Może to i lepiej, i tak nie byłem w stanie płacić podatku katastralnego(mamusia rozumie, 2% od wartości nieruchomości rocznie). Za to w przytułku mamy kolorową telewizję i fajne filmy. Pracy na razie nie ma, ale mówią, ze będzie. Jak dożyję to za 6 lat będę mógł pracować w Niemczech, albo w Austrii. W mieście budują nowy urząd. Unia dała trochę grosza. Firma Heńka.

zjadacz chleba - Onet.pl Blog

02 lipca 2010
Cisza wyborcza się zbliża
Coraz bliżej ciszy wyborczej.Zobaczymy ile w Polsce jest bronkowców.Jeżeli oni wygrają Polskę czeka długa choroba objawy to podatek katastralny obniżka emerytur podwyżka wieku emerytalnego horrendalne zadłużanie kraju.
Obserwator53 (19:40)
Skomentuj

magana blog

Zł za
bochenek, a paczka papierosów po 12 zł.

Jeśli chodzi o nasz dom, to latem przyjechał pan Helmut z Berlina. Najpierw
postawil piwo, a potem pokazal akt wlasnosci z 1937 r. i powiedzial, ze
teraz to jego ziemia i wszystko, co na niej. Może to i lepiej, i tak nie
byłem w stanie płacić podatku katastralnego Mamusia wie, 2% od wartości
nieruchomości rocznie). Za to w przytułku mamy kolorową telewizję i fajne
filmy.

Pracy na razie nie ma, ale mówią, ze będzie. Jak dożyję, to za 6 lat będę
mógł pracować w Niemczech albo Austrii.

W mieście budują nowy urząd. Unia.

zwierzenie.blog.pl

Maslo po 4,10 zl za kostke, chleb po 3,20zl za bochenek, a paczka papierosów po 12 zl Jesli chodzi o nasz dom, to latem przyjechal pan Helmut z Berlina.Najpierw postawil piwo, a potem pokazal akt wlasnooci z 1937 r. i powiedzial, ze teraz to jego ziemia i wszystko, co na niej. Moze to i lepiej, i tak nie bylem w stanie placic podatku katastralnego(Mamusia wie, 2% od wartosci nieruchomosci rocznie). Za to wprzytulku mamy kolorowa telewizje i fajne filmy.Pracy na razie nie ma, ale mowia, ze bedzie. Jak dozyje, to za 6 lat bede mogl pracowac w Niemczech albo Austrii. W miescie buduja nowy urzad.Unia dala troche grosza. Firma Henka Kowalskiego startowala w przetargu,.By się pojawić praca w Polsce!!!. Inna sprawa że ja nie chcę wyjeżdżać pracować za granice chcę żeby była praca w Polsce chodź znam angielki i bym sobie poradził. A wiece, co mnie boli, że w Polsce panuje propaganda przykład byłem w sobotę 17 maja na demonstracji anty unijnej było nas około 3000 tys a w mediach podawali że było nas 300 może 400 KŁAMSTWO !!! Czy nadal nie widzicie bez sensu unii ? Następna demonstracja 31 maja trzeba walczyć z kłamstwem !!! O broszurze od kwasniewskiego już nie wspomnę została napisana jak do osoby na niskim poziomie intelektualnym czuje się obrażony a w niej same kłamstwa !
Janusz.

mocniejszy

  Popyt, brakuje pieniędzy na zatrudnienie lub przeszkolenie chętnych do pracy; na zakup surowców, narzędzi, maszyn;
 • gdy chętnym do podjęcia działalności gospodarczej, na którą jest popyt przewyższający podaż, brakuje środków na jej rozpoczęcie;
 • gdy wielu szukających zatrudnienia nie znajduje go.

Jeśli występują tylko niektóre oznaki braku pieniędzy w gospodarce,.

Mechanizmami takimi lub ich częściami są:

 • gromadzenie pieniędzy przez najbogatszych,
 • wywóz pieniędzy za granicę,
 • pułapki zadłużeniowe,
 • podatek katastralny,
 • lichwa,
 • tworzenie pustych pieniędzy przez banki,
 • hazard,
 • duże rozwarstwienie majątkowe,
 • duże różnice w dochodach,
 • duże różnice w płacach,