O czym chcesz poczytać na blogach?

Podatek belki

Poradnik Inwestycyjny

Maj 16, 2010 - Posted by robertkajzer | Podstawy inwestowania, Strategie inwestowania | bessa, cechy inwestora, darwin, doradca, doradca finansowy, dywersyfikacja, emerytura, fundisze inwestycyjne, hossa, podatek belki

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

K.R.Szczurek - blog wolnościowy - Onet.pl Blog

Mowa tu między innymi o tymczasowym zniesieniu akcyzy na paliwo, co jest postulatem genialnym! Każdy przecież wie, że jak rząd coś zrobi tymczasowo, to potem zostawia na stałe (ot choćby podatek Belki). A przecież taki ruch mógłby nam przynieść w niedługim czasie znaczne obniżenie cen paliw, żywności oraz przymusowe cięcia w wydatkach państwa.

theredel | e-blogi.pl

Były naprawdę przyzwoite promocje depozytów.
Bywało, iż nawet na prostym rachunku lokacyjnym dało się zarobić 10% pod warunkiem prostej optymalizacji środków w taki sposób, aby nie opłacać podatku Belki, a żeby instytucja finansowa liczył jak najmniejsze odsetki, które łącznie dawały 10%. Miały miejsce nieraz promocje następujących depozytów – dziesięć procent zysku przez rok bez podatku. Wszyscy, którzy się wtedy.

UNIA - POLSKA - POLITYKA - Warszawa.

Z expose. W tym  czasie wdrożyli przede wszystkim prostsze zmiany: podwyższenie składki  rentowej, wprowadzenie składki zdrowotnej dla rolników, uszczelnienie  systemu podatkowego przez likwidację możliwości oszczędzania na lokatach  bez podatku Belki, podwyższenie pensji policjantów, waloryzację kwotową  emerytur i wprowadzenie podatku od kopalin.

CAŁE RZĄDZENIE  TYCH  "YNTELYGENTÓW"  Z  PLATFORMY  TO  NAKŁADANIE  PODATKÓW  I  PODNOSZENIE OPŁAT  ZA  WSZYSTKO. 

TAK "RZĄDZIĆ"  POTRAFIŁBY  KAŻDY  POLAK.

 

       

karykatura  z  Google.pl

 

        

inwestowanie w nieruchomości

Wynika ze stanu gospodarki. W szkole przez kilkanaście lat uczymy się jakichś niepotrzebnych rzeczy, które zaśmiecają nasz umysł a przecietny Polak nie wie, że zyski z lokat bankowych, które tak ładnie nam wciskają znani aktorzy, są zjadane przez podatek Belki i inflację. “Jakbym wygrał w Lotto to wpłaciłbym na lokatę i żył z odsetek…”
Na system szkolnictwa póki co nie można liczyć bo nauczyciele pracują w taki sposób jakiego nas nauczają więc trzeba by zacząć od ich.

DDA blog

Inwestycyjne (dają dużo większe profity niż np. lokata bankowa).
Policzmy. Jeśli chcę mieć 2000zł przychodu miesięcznie i zakładając 10% zysku rocznie przynoszonego przez fundusz (tak naprawdę wyniki FI są lepsze nawet uwzględniając podatek Belki i inflację) to powinienem zgromadzić ok. 250 000 zł. Sporo, ale odkładając ok. 1000zł miesięcznie (dla jednych kwota kosmiczna, dla innych komiczna) przez 10 lat i od początku je inwestując po ok. 10 lat mogę przejść na emeryturę.

Blogodawnia

-          Moje uszanowanie panie prezesie - kłania mi się człowiek-ofiara przemian gospodarczych w naszym kraju. Efekt planu Balcerowicza, podatku Belki i restrukturyzacji rolnictwa. Choć czort go tam wie może sam wybrał sobie taki los i.

Windy.

- Przepraszam – powiedziała i zadrżała natychmiast, gdy zawiesił na niej swoje spojrzenie – pan, do kogo?

- Simens – powiedział z akcentem James Bonda – dział marketingu.

- A może pan podać swoje nazwisko? – odezwała się filuternie trzepocząc rzęsami i wysyłając.