O czym chcesz poczytać na blogach?

Pocztówka do świętego mikołaja

INFORMACJE, GALERIE, NOWOŚCI .. WSZYSTKO O ZESPOLE FEEL ! - Onet.pl Blog

U kobiety ..

.. ciepło.

Co cenię u przyjaciół ..

.. szczerość.

Moja główna wada ..

.. bałaganiarstwo.

Moje marzenie o szczęściu ..

.. domek i rodzina.

Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem ..

..utrata rodziny.

Kim lub czym chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem ..

.. wysoką górą.

Kiedy.

Prostu brak mi czasu ;( !

 

Postaram się jednak jakoś nadrobić stracony czas na blogu.

Jedziemy !

 

oo1. Świąteczna Płyta !

 

Już 17-tego Listopada na rynku ukaże się płyta pt. " Pocztówka do Świętego Mikołaja"

Hymn "Gdy wigilia jest" nagrany został przez zespół Feel i dziennikarzy RMF FM. Utówr to efekt współpracy Piotra Kupichy i Patrycji Kosiarkiewicz [ Autorki tekstu do "Pokonaj siebie" ]

Celem akcji jest m.in pomoc domom.

Ciekawa Warszawa - Onet.pl Blog

Jaucha. Sam Pałac był przedstawicielem klasycyzującego baroku. Właściwa jego część składała się z wieloskrzydłowego pałacu i ogromnej przestrzeni ciągnącej się od budynku do Krakowskiego Przedmieścia.

Pałac był częścią Osi.

Miało miejsce Powstanie Listopadowe. Mimo oczywistego heroizmu i silnej woli walki, zryw zakończył się tragicznie. Powstanie zostało stłumione, a sam jego fakt miał efekt w nadanym przez Mikołaja I Romanowa (król Królestwa 1825-1831, kiedy to został zdetronizowany, ale konstytucja nie przewidywała tego manewru, więc tytułem posługiwał się do śmierci w 1855 r.) tzw..Się istnieniu tego miejsca. Co więcej, traktowały je jako punkt rozpoczynania wizyt obcych głów państw w Polsce, co roku składano tam kwiaty w dzień zakończenia wojny (8 maja), świętowano 22 lipca (rocznica wydania tzw. Manifestu PKWN). Zmieniono jednak nazwę na Plac Zwycięstwa. Planowano nawet powrócić do planów zagospodarowania przestrzeni Placu poprzez.

Eksplozja. Było to działanie rosyjskich żołnierzy, którzy cofając się przed wojskami niemieckimi, zniszczyli dwa środkowe przęsła. Filary jednak nie uległy zniszczeniu.


  

Pocztówka przedstawiająca wybuch Mostu w 1915 r. 

Ten kraj mnie wkurza ...


Nie miałem takiej kondycji NIGDY W ŻYCIU. Ani w liceum, ani na studiach!

Póki co organizm znosi to tak, jak przed dwoma laty pierwsze zmagania z 10 kilometrów. Wracam do domu, prysznic, padam spać na godzinę i restart. Kiedyś pisałem, jak bardzo dumny byłem po przebiegniętych pierwszych  dziesięciu  kilometrach. W najśmielszych marzeniach nie.

Pięć prawd o Mięsożercy
Piękne dziewczę z cukierni i Wałęsa
Piętnaście dużych baniek
Piłuj, dziadek, piłuj!
Piosenka o mnie - Yura!
PiS. Deja vu?
Pocztówka z Malmö
Pod żadnym pozorem ci nie wolno
Ostatnie wpisy
  • Tymczasem....
  • A na święta...
  • Wierzę w świętego Mikołaja :)
  • Zamknięte do odwołania
  • Piosenka dla ciebie
  • List z wakacji
  • Wrocław: tyle lat czekałem i ...
  • Sarabanda przy.

10 lat Zadry

Verdana, ">W powietrzu fruwały argumenty i przykłady z Poznania, Krakowa i Katowic (patrz zdjęcie z czterema dyskutantkami), a po zmianie lokalu w pobliskich Les Couleurs uzgadniałyśmy do późnych godzin nocnych, czy zajęcia o antysemityzmie mieszczą się w formule feminist studies. Kto sądzi, że po czwartkowej projekcji filmu Sary Diehl „Abortion Democracy: RPA.

Prenumeratorka i jednocześnie jedna z autorek tekstów do Zadry, Ewa Chylak-Wińska (patrz dział bloga „autorki Zadry w sieci”). I właśnie od Ewy przyszła do Zadry gratulacyjna pocztówka z tropikalnym obrazkiem.

Leżała sobie wśród druków, pism i.

Może czas już wygrzebać się spod zwałów podchoinkowych prezentów i wrócić do rzeczywistości? Która nas nie rozpieszcza. Ale Zadrę i owszem. Dopieszczono nas jeszcze przed świętami, kiedy to na początku grudnia na stronie Witryny Czasopism ukazał się tekst Marty Lupy o najnowszym numerze Zadry, zatytułowany W mundurku bardzo polskim: na biało i czerwono. A oczka ma niebieskie. Po drugie, na załączonym obrazku, autorstwa czeskiego przeciwnika kultu Santa Clausa (www.anty-santa.cz), smarkatego Mikołaja w charakterze Panajezuska trzyma przy piersi młoda Matka Boska, czyli Madonna, czyli Maryja Królowa Polski. Brakuje tylko budynku Sejmu i Jasnej Góry w tle. Więc nad tą.