O czym chcesz poczytać na blogach?

Poczta onet

MOJA KSIĄŻKA STAŚ TARKOWSKI NAPRAWDĘ ŻYŁ I JA TO WAM UDOWODNIĘ czyli dowody na istnienie Stasia Tarkowskiego i na to, że Staś naprawdę żył

[13:47:02] Wojciech Tarkowski: zobaczymy jaka [będzie wtedy] pogoda
[13:48:47] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): DOBRZE, POCZEKAM.
[13:49:10] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): DZIĘKUJĘ.
[13:49:22] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i.TO PAN DLA MNIE ZROBIĆ?
[12:26:35] Wojciech Tarkowski: jak się skończą mrozy
[12:29:24] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska (wpustynioiwpuszczomanka i Egipka): ALE NIE WIADOMO KIEDY ONE SIĘ SKOŃCZĄ PANIE WOJTKU, A TO JEST MI POTRZEBNE DO KSIĄŻKI.
[12:30:17] Wojciech Tarkowski: w przyszłym tygodniu ma być cieplej.
[12:33:02] Agnieszka Magdalena Klara Męcińska.

POZDRAWIAM.

PA.

AGA

----- Original Message -----

From: beata.w_3@poczta.onet.pl

To: agnieszkamecinska@poczta.onet.pl

Sent: Tuesday, February 22, 2011 10:21 AM

Subject: Staś

Moje życie - Noty - bloog.pl


(9 uczestnik z ostatniej chwili)

 III etap
Zrobić,znaleź lub przerobić fotkę jakiej kolwiek gwiazdy.Fotka musi być śmieszna.
Można ją:
-przysłać na pocztę karolcia614@poczta.onet.pl 
- na gg 7781781
-wstowić w noci lub w galerii.

1.www.crazy-princess14.bloog.pl
4.www.mangoowy.bloog.pl
5.www.agrafka95.bloog.pl
8.www.paticleosertori.bloog.pl
Dostanie 100 punktów.
To dla mnie


2. 
Pamietacie o mojej akcji?Myślę,że tak.Masz problem to napisz.Na każdy odpowiem.Jesli jednak chcesz aby była to wiadomaść prywatna to napisz na karolcia614@poczta.onet.pl .

3.Hej!Współczucie dla bloga  www.hannahigwiazdyxo.bloog.pl


4.
banner :P
Prezencik dla tego bloga

Pozdrawiam

5.6.


Ś.W.I.N.K.I. M.O.R.S.K.I.E. - Onet.pl Blog

    Statystyka
odwiedziło mnie 16036 gości,
a 8 osób skomentowało notki
ZGŁOSZENIA
Jeżeli chcesz, aby Twoja świnka stała się sławna prześlij na maila aniutka95@poczta.onet.pl zdjęcie swojej świnki, i informacje o niej.
ZAPRASZAM =]

Lepszy =]

@n!utk@ c@vy pr!ncess (17:46)
1 komentarz

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
@n!utk@ c@vy pr!ncess(treść i ilustracje);
 

...:Hodowla Fluffy:... - Onet.pl Blog

Amdi-szuka odmu

Amea-szuka domu

Amfia-szuka domu

Fluff (11:55)
12 łapek

27 stycznia 2010
UWAGA

Tak jak w tytule UWAGA. W komach podawajcie swoje gg ponieważ coś poczta mi sie popsuła i nie moge wysłać psiaków ani nikt nie może mi przesłać więc.

272829
30      

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Fluff(treść i ilustracje);
 

Blog karolccia


"Uff, bardzo trudno jest skrócić 20 lat mojego życia do kilku linijek, ale zrobię co w mojej mocy. Wszystko zaczęło się w mroźne popołudnie w grudniu 1985 roku. Od samego początku wiedziałam co chcę robić w życiu. Zaczęłam od wierszyków i piosenek dla dzieci, potem granie w serialu, dubbingowanie filmów i wreszcie prowadzenie programu. Moje.Mi nie wskakuje na blog:(.Mieliście kiedyś cos takiego jak tak to prosze piszcie w komentarzach ok?Miałam dzisiaj tylko 5 lekcji super co?
Słuchajcie jak wam się podoba mój blog na onecie?Bo mi się szablonik bardzo podoba:)!I prosze was o koomenciki dla przypomnienia podaje adres:
www.Karolccia93.blog.interia.pl Wracajac do mojego onkursu na.Sans MS" size="4">Cześc!Może zacznę od tego ,że założyłam dzisiaj nowego bloga!Tym razem na onecie ,mam wielką nadzieję ,że się on wam spodoba:).Podaje adres: www.Karolccia93.blog.onet.pl .Muszę przyznac ,że to co mi się najbardzie podoba w pisaniu bloga na onecie sa emontlikonki:).Kiedy tam pisze bloga to minka :) zamienia się na żółtą uśmiechniętą twarz.Nie.Ja na dzisiaj już muszę kończyc bo og 2godz. już jestem na necie ale jeszcze sie nim nie nacieszyłam!Jak widzicie można już oddawa swoje głosy na konkurs:))!Na adres karolccia@poczta.onet.pl !!!Radze głosowa dla głosujących nagrody w postaci komentarzy!!!!Tylko jak się podpiszecie pod e-mailem:)).Pozdrawiam papateczki!Do juterka:*!

Blog Just96

Oddaj głos na mojego bloga!

>> Dodatki Instrukcje Zamówienia Wszystko dla Ciebie<< - Onet.pl Blog

Jakby z pięknej bajki..Chcę poprostu dobrze bawić.Bo to są Wakacje!!!Uwielbiam je i nie chcę żeby się skończyły.Pewnie tak jak każdy.Moim zdaniem wakacje 2008 są udane!!!a wasze jakie są???Możecie pisać w komciu lub na moją pocztę:miranda_1995@poczta.onet.pl-Zaparszam:*I to tyle:)

^.^

Blogowanie nie jest takie łatwe.

Przez moją osobę.Jestem optymistą i zawsze mam nadzieję, że mi się nie uda.Prawie nigny nie narzekam na swój los.Panuję nad sobą i staram się akceptować innych.Bardzo się ciesze, że jestem taka.To mi pomaga w wielu rzeczach, np. w blogowaniu na Onet.pl.Uwielbiam ten portal, ale moim zdaniem on jest najtrudniejszy...Tu zawsze najpóźniej zdobywam akceptacje przez was...Ale ja się nie poddam.Będę blogować i czym prędzej czym później będę miała dużo komci:*Licze na was.I życzę wam tego ptymizmu, który przepływa po mnie co dzień.I to na tyle.Czekam na opinie w komciu lub na poczcie oraz GG:163294.Dziękuje za przeczytanie:*

***

Dodatki.