O czym chcesz poczytać na blogach?

Pobór prądu

latarkisklep

Trudniej ją skupić i więcej światła idzie na boki. Coś za coś. Ale nie musimy używać jej w najwyższym trybie zawsze.
To jest 1000 lumenów deklarowane na samym emiterze a więc reflektor i szkło po drodze trochę zabierze. Widzę jednak pobór prądu i ilość światła w porównaniu do innych – ta latarka wyciska maksimum z diody XM-L. Link do latarki MTE M3-1.

I'm Still Real Frajer... - czyli kariera frajera w kraju pełnym frajerów

autor: pimp71 | skomentuj (3)
Prawo jazdy leży już w portfelu. Jakbyś mnie szukał to ja siedze cały czas na Opolskiej w moim "studio". Mieliśmy tam być tylko do końca lipca ale jakoś jest tam w chuj klimatycznie ciasno i własno.Trzeba będzie pójść do szefowej i posmarować jej wazeliną stopy. No i mój człowiek Kwiatek rozkminił chyba z 10 patentów na nielegalny pobór prądu z pominięciem licznika. Tymczasem w domu, powiesiłem sobie plakat w pokoju i już nie jest jak na szpitalnej sali bez klamek w Lubiążu. Mam też nową czapkę i kurtkę i jestem w chuj młodzieżowy. No i kupiłem sobie "MAgazyn Hip-Hop" i teraz bardzo tego żałuje...
GTA
2009-05-08 | 08:17:02
autor: pimp71 | skomentuj (3)

Jedyny pozytywny akcent.

może być gorzej - manifest pesymistyczny - Onet.pl Blog

O MNIE
nienachalnie kompatybilna, umiarkowanie inteligentna i kreatywna, a jednak wybredna - czeka na propozycje (agencje, akwizycja, pobór organów - wykluczone)
Napisz do mnie
Od zabrania samochodu niewiele młodszego od psa, z tym, że pies nie był nigdy tak stukany, a samochód - równie śmierdzący, co towarzyski. Inne rachunki przesiąknięte atmosferą wzajemnego zrozumienia rozmnażają się w kąciku przez pączkowanie. Prądu jeszcze nie odcięli, internetu - jak widać - i telefonu również, choć trzy razy próbowałam wypisać się z tepsy. Z sekt Mansona i Koresha razem więtych łatwiej było wystąpić. Chwilowo jakby nie ścigają nas nasi wierzyciele, a za.

syzyf | e-blogi.pl

Austria, Rosja, Hiszpania i Holandia na czele z Wielką Brytanią. Koalicja ta była jednak zbyt wielka aby zagrozić republice, ale na przykład poprzez blokadę kontynentalną rozregulowała i tak niestabilną gospodarkę państwa. W lutym sporządzono nowy pobór do wojska, przeciw czemu sprzeciwili się chłopi z Wandei - miasteczka mało zainteresowanego rewolucją. Wybuchło powstanie podczas którego życie straciło około dwustu osób w tym najwięcej niewinnych i biednych. Tak właśnie dał się poznać.Się zwykle patriotyzmem, wiernością swoich ideałów często uwikłanych w problemy życia codziennego. Każda epoka posiada swego bohatera oraz jego wizję na świat. W epoce starożytności sposób na życie przedstawiany był w zależności od szkoły i prądu umysłowego spośród których możemy wyróżnić między innymi następujące :
• Grecką szkołę filozoficzną głoszącą w etyce ideał cnoty jako życia zgodnego z naturą i ideał mędrca kierującego się tylko rozumem, nie.