O czym chcesz poczytać na blogach?

Pobieranie z youtube

.+*`*+.Pomoc blogowa+*`*+. ® ™ Instrukcje, Porady, Dodatki - Onet.pl Blog

Jak zrobić rubryczkę zainteresowań??
 • Jak wstawić kamerke z Wrocławia lub Warszawy na bloga?
 • Nagrywanie filmików z całości lub wybranej części pulpitu Windows
 •  Nagrywanie filmików z całości lub wybranej części pulpitu Windows
 •  Jak wyłać reklamy gg?
 •  ..:: Co zrobić, by na starym adresie bloga był "KLIK" do nowego ::..
 •  Jak wstawić nagłówek na bloga??
  Lany Poniedziałek padał śnieg to po za tym jest Spoxik xDD  Nie będe się rozpisywał bo nie mam zabardzo czasu. Dziś instrukcja polegająca na pobraniu filmiku lub teledysku z you tobe. A więc:

  1. Pobieramy program YouTube Downloader 2.52 ze strony:
  www.programosy.pl/program,youtube-downloader.html
  2. Instalujemy go.
  Instalacja według mnie nie jest wcale.

 • Blog deadever

  Osobno, bo wtedy to po planach i po marzeniach. Jedno marzenie już jest spełnione..TY. a drugie..? Być z Tobą do końca życia, z moim szczęściem i przeznaczeniem.

  Mam nadzięję, że spróbujesz mnie w tej kwestii zrozumieć.. dlaczego piszę to tu..? Bo wiem, że przeczytasz.. nie potrafię powiedzieć tego w oczy...hipnotyzują mnie.. a pozatym nie chciałabym żebyś widziała znowu jak płacze..
  Niby taka twarda jestem, ale kurwa mam pewne.

  Wystarczysz mi Ty, a reszta sama się ułoży. Dziękuje Ci za te dwie wspólne nocy, chociaż  tej drugiej i tak nie pamiętasz.:P KOCHAM CIĘ.!

  TYLKO TY KOCHANIE.!>>>>  http://www.youtube.com/watch?v=PLEb7C8QvmY&feature=related 

  A co do dzisiaj to... chujowo. Nie mam w sumie z Tobą kontaktu, nie daje rady tak bez Ciebie.. rozmawiałam z kolegą... od dwóch lat się tnie. Patrząc na moją.


  "-Całując się, mamy wspólny oddech.
  -Dlaczego.?
        -Bo całując Cię, pobieram tlen z Twoich płuc."

  Pamiętasz ten dzisiejszy pocałunek..? Po chwili, spytałaś się czy też poczułam się jakby to był pierwszy raz. Tak, poczułam się tak samo. Tylko.

  witajcie w Polsce C

  Co z tym Orlikiem?

   

  Mimo, że Lubartów ma swojego Orlika od listopada do tej pory skorzystali z niego nieliczni. Po początkowych próbach pobierania opłat za użytkowanie boiska wprowadzono nowe przepisy. Zgodnie z nimi dorosłych mieszkańców naszego miasta obowiązywał zakaz wstępu na boiska przy SP3. Od tygodnia na Orliku mogą zagrać prawie wszyscy.

  47 bezpłatnych boisk

  Takiego podziału na równych i równiejszych nie ma w województwie łódzkim, gdzie oddanych jest już 47 Orlików- Zasady są proste: do 15:00 z boisk korzystają szkoły, po tej godzinie każdy może zagrać na Orliku- tłumaczy Magdalena Biłek z Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Biłek podkreśla, że dorośli z boisk korzystają bezpłatnie- Nikt nie ma prawa brać za to pieniędzy. To jest w interesie gminy, by.

  Kochane „sprzedawczyki- urzędniki” zamiast pracować to wypisują na forum hasła propagandowe.

  Jak poszliśmy z R. na konfrontację do biura promocji nasz czcigodnie panujący mistrz lubartowskiej promocji przeglądał youtube. Ciekawe czego tam szukał?

  13:49, ankakolodynska
  Link Dodaj komentarz »

  Your heaven's a lie... - Onet.pl Blog

  Ja, ja, ja
  • deviantart
  • pixiv
  • youtube
  • fejsbóg
  • livejournal
  • tumblr

  Ale nie chciało mi się jej nakładać >D ale postaram się dzisiaj krótko xD

  Na początek może Czechy, czyli tajemnicza ‘niedzielna wycieczka’. Zajebiście było 8D Szkoda aż że zaczęło padać (ale to były dodatkowe atrakcje! 8D Kałuże nie do przebycia i darmowe kąpiele błotne... C8 a byliśmy w Skalnym Mieście). Ale byliśmy w sklepie i to się liczy! >XD Oblecieć.

  Dzisiaj zwaliłam moją zmierzwioną kołdrę na Roycia ofc XD (wiem, nienormalna jestem, ale to nic nowego xD). Matka zgodnie się ze mną zgodziła ze to ogier w łóżku >D tylko skąd ona wie? ‘83
  Byłam ostatnio na pobieraniu krwi. Fajnie było. Ale czy wgapianie się z miną wampira [@w@

  Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

  Zapewnionej w apartamentach ponadstandardowych – w biednej Polsce , ubóstwa , , bezrobocia i niedożywionych ludzi , a nawet głodu , doprowadzania już ludzi do beznadziejności , depresji i  samobójstwa  !Pojawiają się   zjawiska eksmisji na bruk ,,oraz zjawiska pozostawienia ludzi bez środków finansowych  do życia  – te zjawiska  są nieludzkimi represjami wobec  człowieka  ,zwłaszcza wobec rodzin , a  przecież   człowiek i zwłaszcza.I linkami, ale zamierza usunąć wszelkie przejawy bezprawnego działania w sieci. Problem w tym, że to bardzo pojemne hasło, do którego można wrzucić np. kąśliwe komentarze na forach internetowych, wyszydzające innych filmiki na YouTube, wpisy znanych blogerów, czy nawet teksty niezależnej lokalnej prasy internetowej o nieprawidłowościach w samorządzie. Łatwo sobie wyobrazić, że nowe narzędzie może być wykorzystywane do stosowania cenzury prewencyjnej i.

  Przechowywane przez rok
  – Na wypadek ewentualnych reklamacji będziemy zmuszeni przez 12 miesięcy przechowywać szczegółowe informacje o tym, z jakimi stronami łączył się użytkownik oraz jakie pliki i skąd pobierał – mówi DGP zastrzegający anonimowość przedstawiciel jednego z większych polskich dostawców internetu.

  Zagrożenie jest realne, co potwierdza Eugeniusz Gaca z zarządu Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i.