O czym chcesz poczytać na blogach?

Plus internet

Tygrysowe przemyślenia. - Onet.pl Blog

Grudnia 2008
Święta.
Miałem być wyjątkowo szczery, więc dotrzymuję słowa. Anonimowość to jednak ogromny plus internetu. Pomijam tylko te osoby, które tu zaglądają i faktycznie mnie znają - ale one już będą wiedziały o co chodzi.
Idą święta! Już pod koniec listopada wystawy sklepowe bombardują nas kolorowymi lampkami, po ulicach przechadzają się.

Praca przez internet

Ze 2 godziny zanim...
czytaj więcej

praca-przez-internet 20/12/2007 16:17:10 [komentarzy 0] Komentuj

Ku chwale ojczyzny

udało mi się dzisiaj sprowadzić informatyka i wygląda na to, że od jutra znów będę miała w pracy internet, a więc.. do roboty.

Ze statystyk programu Złote Myśli, co lepsi pracownicy zarabiający w ich Programie Partnerskim przez internet wyciągają miesięcznie ok 1600 zł, a to znaczy że jest to..dwukrotność (dokładnie!) mojej.Proste - tylko skopiować i wkleić!

praca-przez-internet 17/12/2007 10:48:34 [komentarzy 0] Komentuj

Drugi program partnerski

Program Złote Myśli to program skupiający się na e-bookach i ich sprzedaży. Rejestracja bezpłatna plus umowa. Więc wszystko ok i tak jak chcemy.

Plusy:
- po zarejestrowaniu dostaje się panel, w którym są WSZYSTKIE pomoce do promowania e-booków, linki, bannery graficzne i tekstowe, dokładnie opisane sposoby i metody.

Taziuta

Do końca zostały 3 dni: dziś, jutro i sobota. Na niedzielę przygotuję kotleciki jagnięce z rozmarynem wg przepisu z  dodatku GW Nowa Kuchnia Polska, z ostatniej soboty (03.03.07), plus shiraz Rooiberg. Przepis brzmi pysznie, a ten shiraz jest zawsze doskonały. Już się nie mogę doczekać końca diety! :-)

W sumie, dzięki hektolitrom.

Żona wyczytała, że włoskie kawy wcale nie są najlepsze (my pijemy arabikę Lavazza, w czarnej puszce), a jedynie najlepiej rozreklamowane. Ponoć najlepszą kawą jest arabika z Kenii, i że można ją zamówić przez Internet. No i właśnie czekamy na dostawę, będziemy mogli sprawdzić.

OK., to teraz trochę o polityce.

I'm giving up the ghost of love.

Czasem nasze notatki sięgają 7 stron,
podsumowanie: minus


*pani od angielskiego:
+ 4 na półrocze; pozwalała mi się z 2 poprawiać, jak niby nie mogłam,
- 2 na koniec roku,
podsumowanie: plus


*pani od niemieckiego:
+ brak
- złapie każdego na ściąganiu,
podsumowanie: minus


*pani od historii:
+ jest taka, jaka jest; pozwala ściągać; nie pyta;.Wybranych procesów i technik związanych z zarządzaniem informacją
* baz danych dostępnych w formie elektronicznej i umiejętnością pozyskiwania z nich konkretnych informacji
* prawa autorskiego dotyczącego zasad korzystanie z informacji z Internetu
* zasad i umiejętnościami wyszukiwania informacji w encyklopediach, słownikach, leksykonach dostępnych w Internecie oraz na płytach CD
* narzędzi i technik skutecznego szukania informacji multimedialnych w Internecie oraz.

my-cię-ocenimy? my-cię-pogrążymy!

Łączą się ze sobą bardoz luźno. Nie kończysz rozpoczętych wątków. Za to język jest bogaty, zdania dość poprawnie sformułowane. Zauważyłam parę błędów stylistycznych, powtórzeń i literówek, ale nie występują one zbyt często. Za to duży plus.

Ogólnie nie mam tu zbyt dużego pola do popisu przy ocenie. Blog jest przeciętny, pełno takich w sieci. Niech Cię pocieszy fakt, że spodziewałam się czegoś gorszego

Rada: zgłoś się do jakiegoś serwisu oceniającego.


7. bellona
Niechcący podkradłam bloga z kolejki Tenshi, ale niech już tam będzie.

Ładnie tu. Estetycznie. Jadę w dół w poszukiwaniu stopki i... autorem szablonu jest Michelle. Uuu. Rozczarowałaś mnie. Niedługo cały internet stanie się jedną wielką Michelle. Ludzie, litości, jeśli już musicie brać gotowy szablon, to postarajcie się znaleźć taki, którego nie będą mieli wszyscy dookoła.
No ale cóż. Powiem tylko, że dobry wybór.

Notki.