O czym chcesz poczytać na blogach?

Płock

amelia-snape blog

Był na tym blogu ? O ile to ktoś czyta... chociaż wątpie bo to czytają tylko znajomi którzy są zmuszeni to czytać ;p
I wracając do sentymentalości Ania myśli jak było kiedyś fajnie. I wogóle szyboko zleciałon, niedawno były święta a tu jush Wielkanoc blisko tylko kwiecien i maj a w czerwcu na początku tylko nauka a pozniej loozy. Szkolne problemy Ani : Fizyka i Angielski ale to przez nauczycielke ona mineła się z zawodem, powinna zostać psychologiem.
Reszta jakoś leci. I tak sobie zaczełam myśleć co za masakra by była gdyby moi dziadkowie poumierali ;(...

Zbliża się mecz towarzyski w Płocku Polski z USA. I tak sobie myśle czy nie rzucą jakiejś bomby na Mazowieckie ( fanatycy BinLadena).. Ftedy Płock i najblizsza okolicą pożegna się z życiem ;p

Dla odmiany nie pozdro a chuj w doope, kotwica w plecy i kij w oko wam:
Guziec - pierdolony pedale, Forest , ludzią którzy nie loobią mnie i mojej rodziny, sędziowi który sprzedał mecz Wisła Płock vs. Lech Poznań, komercyjnym ludzią w hip hopie, paru osobą z mojej klasy (frajerzy!), rasistom, frajerom z policji, nietolerancyjnym ludzią i wszystkim innym ćwoką tego świata.
Powodzenia na urazówce ! ! !

! ! ! ZAWSHE I.

Jeśli mowa jest srebrem, a milczenie złotem, to surowca tak cennego jak Muzyka jeszcze nie odkryto. | e-blogi.pl

Nawet nie wiecie, jak się cieszę. Dziwnym trafem kibicuję Lechowi zaraz po Wiśle, oczywiście. I wcale nie  dlatego, że gra tam Peszko. Chociaż, jak powiedzieli dzisiaj w telewizji, być może już niedługo. No i wszyscy dobrzy piłkarze odejdą z ligi polskiej do zagranicznej. Ludziowie, i na co będzie patrzył zwykły, polski kibic? Może spytajmy inaczej – na co będzie patrzył na żywo, siedząc na stadionie? Przydałby się jakiś poziom w polskiej piłce nożnej, ale ci, co go reprezentują, odchodzą. Działacze PZPN, idźcie w ich ślady! Zaprawdę, powiadam wam, wszystkim będzie lepiej!


Wisła Płock zremisowała z Podbeskidziem 0:0. Górnik Łęczna wygrała, więc podnosi się w tabeli, zrzucając Wisłę na pozycję spadkową. Nie wiem, dlaczego trener już drugi mecz z rzędu posadził Grzelaka na rezerwie. No owszem, pod koniec meczu przydaje się ktoś, kto naprawi ewentualne stracone bramki i nie jest jeszcze zmęczony, ale najlepsi powinni chyba grać w pierwszym składzie. Tym bardziej, gdy Koczon nie może walczyć. Ech, gdyby operację mógł przejść, gdy skończy się sezon, może piłkarze Wisły nie byliby teraz drugoligowcami. Dobrze, jeszcze nie są, ale nie mają już większych szans na.

Płock

Na mecze Wisły tylko za pieniądze
Koniec z darmowymi biletami na mecze piłki nożnej. Wisła chce więcej zarobić, więc w nadchodzącym sezonie bezrobotni, emeryci, renciści, a nawet kobiety ustawią się w kolejce do kas.
Prawdziwi kibice biletów się nie boją
Koniec z darmowymi biletami na mecze piłki nożnej. Wisła chce więcej zarobić, więc w nadchodzącym sezonie bezrobotni, emeryci, renciści, a nawet kobiety ustawią się w kolejce do kas
Nowe zasady wejść na mecze naszych piłkarzy w rundzie jesiennej Idea Ekstraklasy wprowadził zarząd Wisły Płock SSA. Płacić będą wszyscy. Bilet normalny ma kosztować 15 zł, ulgowy - dla kobiet, studentów i uczniów powyżej 12. roku życia - 10 zł. Uczniów poniżej 12 lat czeka wydatek - 5 zł. Skąd te zmiany? Odpowiedź jest prosta: chodzi o pieniądze.
- Z tego co wiem, byliśmy ostatnim klubem w Polsce, który oferował darmowe wejścia dla kobiet - mówi Maciej Wiącek, rzecznik Wisły Płock. - Klub musi zacząć zarabiać na biletach.
Nie wiadomo, czy ta decyzja wpłynie na frekwencję. Według Jacka Kruszewskiego, szefa Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock, na meczach bywało nawet 500 pań!
- Nie.

Blog pitero12a oto liniki do tych gier i innych rzeczy:

tibia - nie gra sie na stronie ale kto chce sie założyć konto to niech wejdzie na strone http://www.tibia.com oraz można ściągnąąć specjalny program klikając dowland i tak dalej

bitefight - trzeba sie zajerestrować na stronie http://www.bitefight.pl

ogame - fajna gra można wstąpić do różnych sojusz na stonie http://www.ogame.pl

monstery - podobne do wszystkich a gra sie na stonie http://www.monstery.pl

informacje o Płocku - można znaleść na stornie http://portal.plocman.pl/

gazeta płocka - strona http://miasta.gazeta.pl/plock/0,0.html

kilka stron o naszej wiśle płock piłka nożna
- http://wisla-plock.pl/, http://wisla.plocman.pl/

kilka stron o naszej wiśle płock piłka ręczna - http://www.wisla.e-plock.pl/

cartoon network - kilka gier i konkursów na stronie http://www.cartoonnetwork.pl/home/

liga polska - tabele i inne informacje na stonie http://ligapolska.biz/