O czym chcesz poczytać na blogach?

Pll lot

praccess.wordpress.com

Informacje w biurze prasowym na stronie internetowej LOT nie było aktualizowane, gdy było już wiadomo o awarii, ale pracownicy biura byli dostępni dla dziennikarzy. W kolejnych godzinach po zdarzeniu i opanowaniu sytuacji, sukcesywnie pojawiały się informacje o tym, co dzieje się z pasażerami i załogą oraz do kiedy zamknięte będzie lotnisko w Warszawie. Otwarta postawa firmy jeszcze przed samym lądowaniem sprawiła, że żadna stacja nie wygłosiła negatywnego komentarza o przewoźniku.

W zaistniałej sytuacji największą rolę odegrała nie sama firma, a pilot samolotu kpt. Tadeusz Wrona, który bezpiecznie sprowadził maszynę na ziemię. Do momentu, w którym.

Rolę bohatera. Rola ta została mu przypisana przez media i opinię publiczną, nie mniej sam kapitan widać dobrze się w tym czuje i nie zamierza tego zmieniać. Tym samym w sposób podprogowy buduje pozytywny wizerunek firmy i podtrzymuje świadomość i przekonanie o wysokiej, jakości usług i bezpieczeństwie oraz wyszkoleniu pilotów PLL LOT. Kapitan występujący z całą rodziną w wywiadach, takich jak ten dodatkowo zwiększa pozytywny odbiór w stosunku do firmy.

Wizerunek firmy jest również budowany i wspomagany w inny niezależny sposób. Facebook i strona kapitana, która powstała zaraz po szczęśliwym lądowaniu zgromadziła 36, 5 tys. fanów, do których.

Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu

Społecznym mniemaniu gardzono tzw. „radziecką myślą techniczną” i ludzie powszechnie przyjęli te wytłumaczenia jako wiarygodne i nie było drążenia kwestii czy były jakieś zaniedbania ze strony polskiej. A zaniedbania, jak się okazało po latach, były wprost karygodne.

Otóż w 1977 r. LOT rozpoczął politykę cięć i oszczędności, którą wymusiły decyzje władz w coraz bardziej pogrążającej się w niewydolności socjalistycznej gospodarce. W wyniku czego w samolotach LOT-u łamano wszelkie normy bezpieczeństwa i eksploatacji maszyn byleby tylko dostosować się do narzuconych planów – oszczędzano na paliwie,.

Tego podczas prowadzonego śledztwa wyszło na jaw, że pęknięta silnikowa turbina, która stała się przyczyną tragedii była naprawiana dzień wcześniej metodami chałupniczymi.

Władza dążyła do tuszowania tych nieprawidłowości i kazała zawiesić śledztwo, które obnażyłoby nadużycia zarządu PLL LOT doprowadzając trop, aż do samych szczytów władzy. Tak więc sprzedanie wersji o radzieckiej winie było wygodne z powodów wizerunkowych nawet za cenę gromów ciskanych ze strony towarzyszy radzieckich.

Podobnie było w 1987 r. przy katastrofie „Kościuszki”. W tym przypadku również ponad.

ro16 blog

 2007-03-15 11:18:18 >> New York, New York

Juz niedlugo, bo 6 tego kwietnia wybieram sie do Nowego Jorku. Wracam 16 tego. Tym razem lece PLL LOT i zastanawiam sie co tez mnie spotka na pokladach tych maszyn. Prosze o dobre rady i wspomnienia z podrozy.
skomentuj (4)
2007-03-18 13:02:30 >> taaaa... niu jork, niu jork

Zawsze cos. Dzisiaj podano w mediach, ze b-767 LOT-u, lecacy z Chicago do Warszawy musial awaryjnie ladowac w Norwegii. Ale jaja. Tak sobie mysle, ze wielki plus dla Lotu za to, ze wogle wyladowali hehe.
skomentuj (2)
2007-03-21 03:50:36 >> Napiwek

Wlasnie jest godzina 4 rano i dopiero wrocilem z pracy. A dzialo sie to za sprawa pewnego uroczego milionera..

Księga Cenzury PRL

Wampirowi z Katowic nie należy dopuszczać na ten temat żadnych informacji.
18:08, ubootpl
Link Dodaj komentarz »
Taryfa LOT
Nie należy zwalniać żadnej krytyki nowej taryfy przewozowej PLL "LOT".
18:07, ubootpl
Link Dodaj komentarz »
Hippies
Nie należy dopuszczać do publikacji.

W poszukiwaniu Eldorado... :) - Onet.pl Blog

Ewą Mielczarek.

   W stolicy ukończyłam Akademię Filmu i Telewizji o specjalizacji "sztuka operatorska". Spełniłam swoje marzenie będąc autorką zdjęć do jedynego, szesnastominutowego filmu "Bon Cremo".

   W kilka lat później mnie - córkę "Matki Kolei", wiatry losu pognały na lotnisko, gdzie pracuję do dziś w charakterze agenta do spraw obsługi pasażerskiej. Po siedmiu chudych latach w LGS, już wkrótce, kontynuując przygodę w lotnictwie, rozpocznę pracę w centrum operacyjnym, w Polskich Liniach Lotniczych LOT!!!

   Nie tylko pracą człowiek żyje! W wolnych chwilach żyję.

Studia w Centrum Studiów Latynoamerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim.

   Z lotniska odeszła w kilka dni po powrocie z Brazylii. Przez dwa lata bawiła się w sekretarkę - asystentkę i z radością wróciła na lotnisko w innej roli, na wyższą półkę jako specjalista do spraw systemu odpraw DCS w PLL LOT!

   Poza pracą od lat, zawsze aktywny "Depesz". Obecna na wielu zlotach i koncertach. Kolekcja Muzyki Olodum to przekrój  przez wszystkie gatunki. Ukochani od zawsze na 1-szym miejscu Depeche Mode, ale również The Cure, U2, De Vision, Kraftwerk, Republika, Maleńczuk, klan rodziny Gilów ( od Gilberto.

Blog Fanki zespołu ICH TROJE

było i minęło: kwiecień 2007
Strona główna Nowe wyzwania Michałka i Jacusia:-)
Jak się dowiedzieliśmy od zaznajomionego pracownika PLL LOT Michał zdobył juz pełne uprawnienia i od czerwca tego roku będziecie mogli spotkac go na pokładach samolotów latających na trasach europejskich :-) Bardzo się cieszymy i gratulujemy Michałowi i do zobaczenia na pokładach Boeingów
Jacuś natomiast podpisał kontrakt ze znanym amerykańskim reżyserem i będzie komponował.

Cukierek blog

Do których moim obowiązkiem jest zwracanie sie "panie szefie niszszego szczebla", przydygal po dugim łikendzie spendzonym niewiadomozkim w Turcji, nieprzyzwoicie opalony w kolorze mojego samoopalacza firmy Loreal. No. Przydygal on do biura usmiechnienty i szczensliwy i na dziendobry rzucil mi na stół czekoladki (szt.3) z samolotu PLL LOT. Oto prezent z podróży. Czekoladki byly białawe jusz, wienc mnie sie cos wydaje, że to zapomniany jeszcze prezent z zeszlomiesięcznej podrózy służbowej do Szczecina. Poniewaz nie stać mnie na utratę pracy, wienc uśmiechnełam sie pienknie i wyczkałam coś w rodzaju dzienkuje.... czekoladki schowalam do szufladki - może uda sie z.