O czym chcesz poczytać na blogach?

Plebania

Polskie seriale odcinki online

McBeal, Battlestar Galactica, Blondynka, Californication, Chłopaki z Baraków, D jak Dekiel, Dexter, Dr House, Gotowe na wszystko, Greys Anatomy, Heroes, How I Met Your Mother, Jaś Fasola, Klub Szalonych Dziewic, Kompania Braci, Lost, M jak Miłość, Majka, Mam talent, My Wife and Kid, My name is Earl, Ojciec Mateusz, Pacyfik, Pitbull, Prison Break, Przyjaciele, Ranczo, Scrubs, Supernatural, Świat według Kiepskich, Top Gear, Trawka, Vampire Diaries, Wszystko o seksie, Włatcy móch, Z kroniki Auschwitz, Życie na fali, Miłość nad Rozlewiskiem, Dom Nad rozlewiskiem, Barwy szczęścia, Bug bang theory, czysta krew, h2o wystarczy kropla, hotel 52, klan, miecz prawdy, na dobre i na złe, ludzie chudego!

 

Kliknij i oglądaj Seriale Online Filmy Online

 

Jeśli masz jakieś pytania na temat bloga Pisz ! tylkoseriale@wp.pl

13:54, drugi_marcelpl666
Link Dodaj komentarz »
Plebania Odcinek 1544 Online

Kliknij i Oglądaj online
Plebania odcinek 1544 Online za Darmo

Moje życie jest smutne...bo ciągle jedno i to samo :(( - Onet.pl Blog

Że odrabiam lekcje. Wtedy mama już była w domu bo bardzo wcześnie wróciła z rynku, a tak sie żle czułam no więc nie udawałam tych odrabianiu prac domowych to poszłam do salonu i położyłam się na kanapie bo tak ciężko mnie bolała głowa, a jaki katar miałam bardzo okropny.

     Wtorek 15.o5.2oo7 roczek. Wstałam wcześnie (bo ja nie moge spać). Mama mi pozwoliła nie iść do szkoły no więc byłam w domu z Emilką. Tata przyjechał o 14:3o dał mi kase i musiałam taka chora jechac do miasta na korepetycję. Wyjechałam z domu o 15:oo, a wróciłam o 18:15 to od razu siadłam na TV i obejrzałam sobie "Pierwsza miłość", a potem trochę "Plebanii".

     Środa 16.o5.2oo7 roczek. Wstałam wczesnie (bo ja nie mogę spać). Znowu byłam w domu z Emilką. Emilka się bawiła, a ja raz grałam na komputerze potem TV później znowu itd. Od 15:oo do 18:55  ogladałam moje filmy.

     Czwartek 17.o5.2oo7  roczek.  Dzisiaj mama była w domu, a wczoraj mama mi kazała nastawić wcześnioe budzik na 8:oo, a ja oczywiscie włączyłam budzik dzwonił, a ja nie wstałam dobiero mama przyszła z woliówki i mnie obudziła o 8:3o, a le sobie pospałam pół godziny dłuższej <<hehe>>. Wstałam ubrałam się zrobiłam sniadanko mi i Emilce, a mama sie kapała, a.

Zaczytana… | Nieśmiałe wyznania czytelniczki.

Swoich pobratymców. Mamy krańce cywilizacji, za jakie uchodziła plebania na obrzeżach wsi Haworth w dawnym hrabstwie Yorkshire. Rodzina Brontë przybyła tam, by pozostać już na zawsze, czyniąc ten mało gościnny skrawek Anglii punktem docelowym masowych pielgrzymek wielbicieli trzech sióstr: Charlotty, Emily i Anny. To one bowiem spisały swoje opowieści i zapewniły nazwisku (wymyślonemu z potrzeby chwili przez pewnego ambitnego Irlandczyka) nieśmiertelność. Młodziutkie Mary i Elisabeth nie dożyły niestety wieku, by móc choć spróbować dołączyć do tego wybitnego tria, zaś Branwell, jedyny męski potomek, przydał całej tej familijnej historii pikanterii i smaczku. Plebania byłaby przecież dziś bardzo samotnym punktem na trasie turystycznych wypraw, gdyby nie słynny pub Black Bull, gdzie upijał się SAM BRANWELL BRONTE! Nałogi wyniszczające brata odcisnęły co prawda piętno na wrażliwej psychice panien, ale też zapewniły niebywały realizm opisywanym w ich tekstach cierpieniom cielesnym dotykającym bohaterów. Mroczna strona wszelkich legend konserwuje je przecież najsolidniej.

Jak to się stało, że ojciec przeżył, by pochować wszystkie swoje dzieci i żonę? Dlaczego tak mało tekstów po nich zostało? Skąd pogłoski o przypisywanym Branwellowi autorstwie.

Czytatnik

Claudette Powiedział/a:

Ależ jaki wyrzut sumienia! Toż to wręcz dokonanie roku uzbieranie takiego pokaźnego stosiku. I tak powinnaś to traktować.

Ja bym zaczęła od “Na plebanii Haworth” albo od “Mam łóżko z racuchów”. Ale ja to ja. Każdy ma własny klucz na czytanie.

55 książek to dużo – w moim wydaniu zapewne będzie to mniej lektur, właśnie przez internet i inne głupoty.
Przyszło mi tylko życzyć Ci byś w Nowym Roku mogła pochwalić się jeszcze większą.

Dziękuję Liczba zakupowa nie jest zła, to fakt, ale stosunek książek kupionych do przeczytanych już nieco gorzej się prezentuje

Nutto, też coś tak mi się wydaje. Z dwóch zaproponowanych przez Ciebie książek chyba najpierw sięgnę po Szejnert, bo jej “Czarny ogród” mnie zachwycił, choć widzę, że “Plebania…” ma więcej zwolenników.

Mary, no to mnie zachęciłaś, że hoho ;]

Claudette, może i racja Mam co czytać.

Aga-bursztynowa, bardzo lubię zbeletryzowane biografie, więc może w pierwszej połowie roku 2010 książka zmieni miejsce

Agnes, bardzo niepokojące objawy miewasz Ale taka choroba to.