O czym chcesz poczytać na blogach?

Playstation network

pyxida.wordpress.com

Η «μεγάλη ληστεία δεδομένων»

Αναρτήθηκε από τον/την pyxida στο 29 Απριλίου , 2011

Προειδοποίηση στους χρήστες του Playstation Network ότι τα προσωπικά τους δεδομένα (στα οποία ίσως συμπεριλαμβάνονται στοιχεία πιστωτικών καρτών) ενδεχομένως να έχουν κλαπεί απέστειλε η Sony. Κατά την ανακοίνωση της εταιρείας, τα.

Darmowe gry online – dla dzieci, logiczne

Uprzednio dostępne jedynie za pośrednictwem pre-ordering Fallout: nowe Vegas. Caravan Pack, Classic Pack, najemników Pack i Tribal Pack broni unikatowy każdej oferty, przemyśle odzieżowym i pomocy korzyści, które pomogą Ci całej podróży.  Można kupić pakiet czterech w jednym na Xbox LIVE 160 punktów Microsoft, PlayStation Network i pary na $1.99. Biegacze maszynowy Arsenal zwiększa się zakres unikatowych broni, broń mody, typów amunicji i receptur oczekujące na odkryte w ogromnej Wasteland Mojave.  Odkryć Arsenal na Xbox LIVE 320 punktów Microsoft, PlayStation Network i pary na $3.99. Numer Newegg:

SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

Epickie nowości Macrossa #13

Na japońskim serwisie  PlayStation Network pojawił “nowy” spot promujący wydania Blu-ray filmu Macross Frontier: Sayonara no Tsubasa i gry Macross Last Frontier. Użyłem cudzosłowia, bo video nie różni się prawie niczym od poprzedniego.  Jedynie wyższą jakością (HD) i innym.

Share this:

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Witamy!

NBA wykonane w technice cel shading i będziemy mogli zmierzyć się nimi z byłymi legendami amerykańskiej ligi koszykówki. Z kolei w ramach Classic Quick Match zagramy przez sieć historycznymi zespołami.

Legends Showcase zadebiutuje w tegorocznym okresie przedświątecznym na łamach Xbox Live oraz PlayStation Network za 800 punktów Microsoftu lub 9,99 dolarów. Polscy użytkownicy usługi firmy Sonynajprawdopodobniej zapłacą 36 złotych. Na razie nie zapowiedziano publikacji dodatku na PC.

część informacji zaczerpnięta z serwisu gry-online.pl

interacta

Raz w Niemczech, raz w Hiszpanii i tak wszędzie po kolei. Wszyscy działali pod zasłoną nocy. Dla młodego Hiszpana nie była to pierwsza taka akcja w życiu. Pomagał w znacznie większych atakach. Raz wraz z partnerami wyłączył serwery należące do firmy Sony, w dodatku wykradł dane kilku tysięcy użytkowników platformy PlayStation Network. Kilku jego kolegów nawet już usłyszało za ten wyczyn wyrok, ale Miguel wciąż starał się uciekać przed prawem. Za oknem, na ulicach Alicante trwała cisza i spokój, absolutnie nic się nie działo. Wtem w jego uszach rozbrzmiał dźwięk mocnego dobijania się do drzwi. Jego serce nagle się zatrzymało. Przestało.

Creative World . (PL) - bloog.pl

Najlepiej sprawę wyjaśnią Wam te słowa, które znalazlam na stronie "internetzona.pl"

Jeszcze nie tak dawno, wraz z milionami innych użytkowników na całym świecie, oburzaliśmy się na zawieszenie działania PlayStation Network. Do ataku przyznała się najsilniejsza grupa hakerów "Anonymous", teraz kolej na coś mocniejszego – na 5 listopada 2011 zapowiedzieli zniszczenie Facebooka, a wraz z nim naszych kont i kontaktów...